Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1996-44-397/2-GD Gdynia II BnO 1996 1:15.000
1996-43-641-KR Kleszczów BnO 1996 1:10.000
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
1996-37-636-OL Mała Ruś BnO 1996 1:15.000
1996-36-635-WA Jary BnO 1996 1:2.000
1996-35-634-PT Piotrków Trybunalski - Raków BnO 1996 1:10.000
1996-34-633-SE Sadowne Węgierskie BnO 1996 1:15.000
1996-33-632-KT Katowice - Załęska Hałda BnO 1996 1:10.000
1996-32-631-GD AWF Gdańsk BnO 1996 1:5.000
1996-31-630-GD Gniewino BnO 1996 1:10.000
1996-30-629-GD Luzino BnO 1996 1:15.000
1996-29-628-WB Kukułka BnO 1996 1:15.000
1996-28-627-GD Bezimienna BnO 1996 1:15.000
1996-27-261/2-WA Pogorzelski Mszar BnO 1996 1:15.000
1996-26-626-ZG Syrena BnO 1996 1:15.000
1996-25-625-ZG Szarża BnO 1996 1:15.000
1996-24-624-KR Krzeszowice Miasto BnO 1996 1:6.000
1996-23-623-WA Lasek na Kole BnO 1996 1:5.000
1996-22-622-WA Fort Bema BnO 1996 1:5.000
1996-21-621-WA Boisko SP 335 BnO 1996 1:1.500
1996-20-620-WA Szkoła Podstawowa nr 66 BnO 1996 1:500
1996-19-619-LE Park Wolsztyński BnO 1996 1:10.000
1996-18-618-LE Łysa Góra Mochy BnO 1996 1:7.500
1996-17-617-LE Wzgórza Lgińskie BnO 1996 1:15.000
1996-16-616-JG Graniczny Wierch BnO 1996 1:15.000
1996-15-615-OL Ostróda SP nr 4 BnO 1996 1:2.000
1996-14-614-WA Zielonki BnO 1996 1:15.000
1996-13-613-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 6 BnO 1996 1:2.000
1996-12-612-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 1996 1:2.000
1996-11-611-LU Lasy Kozłowieckie BnO 1996 1:15.000
1996-10-610-WR Chybotek BnO 1996 1:11.000
1996-09-609-WR Kobierzyce BnO 1996 -
1996-08-608-WR Smoczy Las BnO 1996 1:8.000
1996-07-607-KI Kielce Góra Otrocz BnO 1996 1:15.000
1996-06-606-WR Ośrodek Szkoleniowy WSO im. Tadeusza Kościuszki BnO 1996 1:2.000
1996-05-605-WR Mapa do BnO UKS SP 93 Wrocław BnO 1996 1:1.000
1996-04-604-CH Okszów BnO 1996 1:15.000
1996-03-603-CH Olszanka BnO 1996 1:15.000
1996-02-602-ZG Łochowice BnO 1996 1:15.000
1996-01-601-WA Park Leśny Bródno BnO 1996 1:10.000
1995-57-600-LG Obiszów BnO 1995 1:15.000
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
1995-42-587-CZ Ostaniec BnO 1995 1:15.000
1995-41-586-CZ Góra Zborów BnO 1995 1:15.000
1995-40-585-CZ Morsko BnO 1995 1:15.000
1995-39-584-CZ Rzędkowice BnO 1995 1:15.000
1995-38-257/2-WA Anielin Jubileuszowy BnO 1995 1:15.000
1995-37-583-BB Wilczarnia BnO 1995 1:15.000
1995-36-582-WA Park Leśny - Młociny BnO 1995 1:10.000
1995-35-581-WA Zegrze Skubianka BnO 1995 1:10.000
1995-34-580-WA Zegrze Poligon BnO 1995 1:5.000
1995-33-579-KT Ruda Śląska - Mrówcza Górka BnO 1995 1:10.000
1995-32-578-WA Białobrzegi BnO 1995 1:15.000
1995-31-577-WA Park na Moczydle BnO 1995 1:5.000
1995-30-576-GD Zamkowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-29-575-OL Zwierzewo BnO 1995 1:15.000
1995-28-131/2-WA Pole Mokotowskie BnO 1995 1:5.000
1995-27-574-WR Wzgórze Słowiańskie BnO 1995 1:2.000
1995-26-573-TO Park Miejski w Toruniu BnO 1995 1:5.000
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
1995-13-560-WB Jodła BnO 1995 1:10.000
1995-12-559-WR Ośrodek BnO WKS Śląsk BnO 1995 1:1.000
1995-11-558-WR Srebrna Góra MOS BnO 1995 1:7.500
1995-10-557-WR Park Szczytnicki AWF BnO 1995 1:3.500
1995-09-556-WR Park Kasprowicza BnO 1995 1:2.000
1995-08-555-WA Boisko SP-142 BnO 1995 1:1.500
1995-07-554-BY Mariampol BnO 1995 1:15.000
1995-06-553-LE Olejnica BnO 1995 1:15.000
1995-05-552-WA Drumliny BnO 1995 1:15.000
1995-04-155/3-LU Nieciecz - 3 BnO 1995 1:10.000
1995-03-216/2-LU Parchatka 2 BnO 1995 1:10.000
1995-02-551-GO Spalona Leśniczówka BnO 1995 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920 [21]222324252627następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bałabuszko KacperDominiak DagmaraJanowski MateuszKlamecki AntoniKlein MartynaKaczmarek DamianLisewska EwelinaMatwiejczuk KacperNiezgódka PiotrOstaszewski JanPest OlafWalicki AndrzejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies