Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1997-10-668-BP Biała BnO 1997 1:15.000
1997-09-667-KR Niepołomice BnO 1997 1:15.000
1997-08-666-SU Jany BnO 1997 1:15.000
1997-07-224/2-CZ Trzebniów BnO 1997 1:15.000
1997-06-130/2-CZ Siedlec BnO 1997 1:15.000
1997-05-241/2-CZ Suliszowice BnO 1997 1:15.000
1997-04-242/2-CZ Zamek Ostrężnik BnO 1997 1:15.000
1997-03-665-KL Marysia BnO 1997 1:15.000
1997-02-664-TO Chełmno BnO 1997 1:15.000
1997-01-663-GO Rzecko BnO 1997 1:15.000
1996-75-662b-PO SP w Skokach BnO 1996 b.d.
1996-74-662a-PO Skoki BnO 1996 1:15.000
1996-73-662-PO Skoczek BnO 1996 1:15.000
1996-72-661-KT Tychy - Park Miejski BnO 1996 1:5.000
1996-71-660-KT Wzgórze Wandy BnO 1996 1:15.000
1996-70-659-KT Las Pięciu Alei BnO 1996 1:15.000
1996-69-653-ZG Arena BnO 1996 1:10.000
1996-68-658-RZ Czudec BnO 1996 1:10.000
1996-67-268/2-WR Oborniki Śląskie 2 BnO 1996 1:15.000
1996-66-657-NS Kluszkowce BnO 1996 1:10.000
1996-65-656-NS Maniowy BnO 1996 1:10.000
1996-64-655-NS Gorlice Góra Parkowa BnO 1996 1:10.000
1996-63-654-NS Wielogłowy BnO 1996 1:10.000
1996-62-361/2-SE Cyganówka BnO 1996 1:15.000
1996-61-652-WŁ Smólnik BnO 1996 1:15.000
1996-60-651-WA Pod Kominem 295+5 BnO 1996 1:10.000
1996-59-650/2-WB Jagodna 2 BnO 1996 1:10.000
1996-58-650-WB Jagodna BnO 1996 1:15.000
1996-57-649/2-WB Sasanka 2 BnO 1996 1:10.000
1996-56-649-WB Sasanka BnO 1996 1:15.000
1996-55-648/2-WB Międzygórze 2 BnO 1996 1:10.000
1996-54-648-WB Międzygórze BnO 1996 1:15.000
1996-53-647-WB Wyszki BnO 1996 1:15.000
1996-52-205/2-GD Stara Piła BnO 1996 1:15.000
1996-51-646-GD Piekiełko BnO 1996 1:15.000
1996-50-568/2-SE Letnisko BnO 1996 1:15.000
1996-49-645-SE Stoczek Łukowski BnO 1996 1:15.000
1996-48-644-BY Szwedzka Góra BnO 1996 1:15.000
1996-47-643-BY Przyłubie BnO 1996 1:15.000
1996-46-409/2-BY Myślęcinek 2 BnO 1996 1:15.000
1996-45-642-GD Komarowo BnO 1996 1:5.000
1996-44-397/2-GD Gdynia II BnO 1996 1:15.000
1996-43-641-KR Kleszczów BnO 1996 1:10.000
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
1996-37-636-OL Mała Ruś BnO 1996 1:15.000
1996-36-635-WA Jary BnO 1996 1:2.000
1996-35-634-PT Piotrków Trybunalski - Raków BnO 1996 1:10.000
1996-34-633-SE Sadowne Węgierskie BnO 1996 1:15.000
1996-33-632-KT Katowice - Załęska Hałda BnO 1996 1:10.000
1996-32-631-GD AWF Gdańsk BnO 1996 1:5.000
1996-31-630-GD Gniewino BnO 1996 1:10.000
1996-30-629-GD Luzino BnO 1996 1:15.000
1996-29-628-WB Kukułka BnO 1996 1:15.000
1996-28-627-GD Bezimienna BnO 1996 1:15.000
1996-27-261/2-WA Pogorzelski Mszar BnO 1996 1:15.000
1996-26-626-ZG Syrena BnO 1996 1:15.000
1996-25-625-ZG Szarża BnO 1996 1:15.000
1996-24-624-KR Krzeszowice Miasto BnO 1996 1:6.000
1996-23-623-WA Lasek na Kole BnO 1996 1:5.000
1996-22-622-WA Fort Bema BnO 1996 1:5.000
1996-21-621-WA Boisko SP 335 BnO 1996 1:1.500
1996-20-620-WA Szkoła Podstawowa nr 66 BnO 1996 1:500
1996-19-619-LE Park Wolsztyński BnO 1996 1:10.000
1996-18-618-LE Łysa Góra Mochy BnO 1996 1:7.500
1996-17-617-LE Wzgórza Lgińskie BnO 1996 1:15.000
1996-16-616-JG Graniczny Wierch BnO 1996 1:15.000
1996-15-615-OL Ostróda SP nr 4 BnO 1996 1:2.000
1996-14-614-WA Zielonki BnO 1996 1:15.000
1996-13-613-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 6 BnO 1996 1:2.000
1996-12-612-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 1996 1:2.000
1996-11-611-LU Lasy Kozłowieckie BnO 1996 1:15.000
1996-10-610-WR Chybotek BnO 1996 1:11.000
1996-09-609-WR Kobierzyce BnO 1996 -
1996-08-608-WR Smoczy Las BnO 1996 1:8.000
1996-07-607-KI Kielce Góra Otrocz BnO 1996 1:15.000
1996-06-606-WR Ośrodek Szkoleniowy WSO im. Tadeusza Kościuszki BnO 1996 1:2.000
1996-05-605-WR Mapa do BnO UKS SP 93 Wrocław BnO 1996 1:1.000
1996-04-604-CH Okszów BnO 1996 1:15.000
1996-03-603-CH Olszanka BnO 1996 1:15.000
1996-02-602-ZG Łochowice BnO 1996 1:15.000
1996-01-601-WA Park Leśny Bródno BnO 1996 1:10.000
1995-57-600-LG Obiszów BnO 1995 1:15.000
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920 [21]22232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies