Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2016-052-2287-ŁDZ Zdrowie Południe BnO 2016 1:5.000
2016-051-2286-LBS Las Obłotny 2016 - Waligóra BnO 2016 1:10.000
2016-050-2285-PDK Korzenie BnO 2016 1:10.000
2016-049-2284-PDK Jarosław BnO 2016 1:4.000
2016-048-2283-PDK Helusz 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-047-2282-ZPM Osiedle Zawadzkiego BnO 2016 1:5.000
2016-046-2281-MŁP Wola Duchacka Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-045-2280-LBS Strumienno BnO 2016 1:10.000
2016-044-2279-ŚLS MIKOŁÓW Rynek BnO 2016 1:3000
2016-043-2278-DLŚ Zabobrze-Wschód BnO 2016 1:10.000
2016-042-2277-DLŚ Wrocław - Park Popowicki BnO 2016 1:4.000
2016-041-2276-DLŚ Dom Drzewa - Wałkowa BnO 2016 1:10.000
2016-040-2275-POM Garczyn Jezioro BnO 2016 1:10.000
2016-039-2274-POM Garczyn Kopalnia BnO 2016 1:10.000
2016-038-2273-POM Powiatowe Centrum Młodzieży BnO 2016 1:4.000
2016-037-2272-POM Kwidzyn - Zatorze I BnO 2016 1:4.000
2016-036-2271-MAZ Młynów BnO 2016 1:4.000
2016-035-2270-MAZ Rajszew 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-034-2269-MAZ Park Wybickiego BnO 2016 1:4.000
2016-033-2268-MŁP Nowohuckie Centrum Kultury BnO 2016 1:4.000
2016-032-2267-ŁDZ Uniejów BnO 2016 1:4.000
2016-031-2266-ŁDZ Stare Miasto BnO 2016 1:4.000
2016-030-2265-ŁDZ Stare Bałuty BnO 2016 1:4.000
2016-029-2264-POM Brachlewo - Zielona Szkoła BnO 2016 1:10.000
2016-028-2263-OPL Gogolin RJnO 2016 1:7.500
2016-027-2262-OPL Zdzieszowice - Bike Mapa RJnO 2016 1:10.000
2016-026-2261-MAZ Hale Mirowskie BnO 2016 1:4.000
2016-025-2260-ZPM Park Leśny Klęskowo BnO 2016 1:4.000
2016-024-2259-ZPM Azoty Arena BnO 2016 1:5.000
2016-023-2258-ZPM Osiedle Kaliny BnO 2016 1:4.000
2016-022-2257-ZPM Brodowski Staw BnO 2016 1:4.000
2016-021-2256-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Osiedle Arki Bożka BnO 2016 1:4.000
2016-020-2255-MŁP Stary Olkusz BnO 2016 1:10.000
2016-019-2254-MŁP Zakrzówek BnO 2016 1:5.000
2016-018-2253-MŁP Osiedla: Kościuszkowskie i Dywizjonu 303 BnO 2016 1:4500
2016-017-2252-MŁP Prądnik Biały - Park Kościuszki BnO 2016 1:4500
2016-016-2251-WLP MIEDZICHOWO - Zachodzko BnO 2016 1:10.000
2016-015-2250-PDL Las Szwajcaria BnO 2016 1:15.000
2016-014-2249-DLŚ Narodowe Forum Muzyki BnO 2016 1:1250
2016-013-2248-DLŚ Wrocław - Bartoszowice BnO 2016 1:4.000
2016-012-2247-DLŚ Oborniki Śląskie - Grzybek BnO 2016 1:10.000
2016-011-2246-DLŚ Trzebnica - Rynek BnO 2016 1:4.000
2016-010-2245-DLŚ Wrocław - Kliniki BnO 2016 1:4.000
2016-009-2244-DLŚ Wrocław - Kampus UP BnO 2016 1:4.000
2016-008-2243-DLŚ Ślęża - Zamek Górka BnO 2016 1:10.000
2016-007-2242-DLŚ Wrocław - Kuźniki BnO 2016 1:4.000
2016-006-2241-DLŚ Wrocław - Politechnika BnO 2016 1:4.000
2016-005-2240-DLŚ Ślęża - Sanktuarium BnO 2016 1:10.000
2016-004-2239-MAZ Sadek Natoliński BnO 2016 1:4.000
2016-003-2238-MAZ Wierzbno BnO 2016 1:4.000
2016-002-2237-ŁDZ Gałkówek BnO 2016 1:10.000
2016-001-2236-MAZ Gocław BnO 2016 1:4.000
2015-109-2374-ŁDZ Hala Sportowa BnO 2015 1:1.000
2015-108-2373-ŁDZ Osiedle Wileńska BnO 2015 1:4.000
2015-107-2372-ŁDZ Park Julianowski 3 BnO 2015 1:4.000
2015-106-2371-ŁDZ AZS BnO 2015 1:4.000
2015-105-2297-POM Wyspa Sobieszewska BnO 2015 1:10.000
2015-104-2235-MŁP Bronowice BnO 2015 1:4.000
2015-103-2234-DLŚ Jodła 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-102-2233-MAZ Ogród Saski BnO 2015 1:4.000
2015-101-2232-MAZ Rejentówka BnO 2015 1:10.000
2015-100-2231-MAZ Górki Radzymińskie BnO 2015 1:10.000
2015-099-2230-MAZ Górki Radzymińskie S BnO 2015 1:5.000
2015-098-2229-MAZ Daleko od Tauma... BnO 2015 1:10000
2015-097-2228-MAZ Pro Futuro BnO 2015 1:1000
2015-096-2227-MAZ Patio BnO 2015 1:750
2015-095-2226-MAZ Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Warszawie BnO 2015 1:750
2015-094-2225-MAZ Jałowce SWF WAT BnO 2015 1:500
2015-093-2224-DLŚ Wrocław - Różanka BnO 2015 1:4.000
2015-092-2223-ŚLS Kubalonka BnO 2015 1:10.000
2015-091-2222-MŁP Zamek Lipowiec BnO 2015 1:10.000
2015-090-2221-PDK Nowa Dęba - Centrum BnO 2015 1:4.000
2015-089-2220-MAZ Plac Inwalidów BnO 2015 1:4.000
2015-088-2219-POM Złote Piaski BnO 2015 1:5.000
2015-087-2218-POM Tuszynek BnO 2015 1:10.000
2015-086-2217-DLŚ Wrocław - Las Pilczycki Wschód BnO 2015 1:5.000
2015-085-2216-DLŚ Wrocław - Park Zachodni BnO 2015 1:5.000
2015-084-2215-PDL Kolonia Grabowo BnO 2015 1:10.000
2015-083-2214-PDL SP Janówka BnO 2015 1:1000
2015-082-2213-PDL Gimnazjum w Janówce BnO 2015 1:1000
2015-081-2212-WLP OLEJNICA 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-080-2211-DLŚ Wrocław - Kozanów Wschód BnO 2015 1:4.000
2015-079-2210-ZPM MKS Pogoń Szczecin BnO 2015 1:4.000
2015-078-2209-WLP KASZCZOR boisko i okolica BnO 2015 1:3.000
2015-077-2208-WLP Babulina BnO 2015 1:10.000
2015-076-2207-POM Chylonia BnO 2015 1:10.000
2015-075-2206-DLŚ Gądów Mały - Zachód BnO 2015 1:4.000
2015-074-2205-DLŚ Leśnica BnO 2015 1:10.000
2015-073-2204-MAZ Imielin BnO 2015 1:4.000
2015-072-2203-LBS Nowy Raduszec BnO 2015 1:10.000
2015-071-2202-MAZ Las Sobieskiego Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-070-2201-MAZ Sto Dołów BnO 2015 1:10.000
2015-069-2200-ZPM Złocieniec BnO 2015 1:4.000
2015-068-2199-ŚLS Dąbrowa Górnicza Sikorka RJnO 2015 1:15.000
2015-067-2198-ŚLS Dąbrowa Górnicza Park Zielona RJnO 2015 1:5.000
2015-066-2197-MŁP Kazimierz BnO 2015 1:5.000
2015-065-2196-MŁP NOWA HUTA - Centrum A i 5 Osiedli BnO 2015 1:4.000
2015-064-2195-MŁP PRĄDNIK CZERWONY - nad Sudołem Dominikańskim BnO 2015 1:5.000
2015-063-2194-ŁDZ Hajmaty BnO 2015 1:4.000
2015-062-2193-ŁDZ Lewityn-Wajsówny BnO 2015 1:4.000
poprzednie12 [3]456789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies