Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1998-05-720-BB Wilkowice BnO 1998 1:15.000
1998-04-719-KT Gliwice - Łabędy BnO 1998 1:15.000
1998-03-718-JG Jakuszyce NBnO 1998 1:15.000
1998-02-717-SE Gołobórz BnO 1998 1:10.000
1998-01-716-KI Lasków I BnO 1998 1:15.000
1997-76-715-ZA Płoskie BnO 1997 1:10.000
1997-75-714-ZA Kąty II BnO 1997 1:15.000
1997-74-712-BY Emilianowo BnO 1997 1:15.000
1997-73-711-WA UKS 150 Biegaczek BnO 1997 1:1.500
1997-72-710-KT Zabrze - Skwer Pstrowskiego BnO 1997 1:2.500
1997-71-709-KT Zabrze - Park Hutniczy BnO 1997 1:2.500
1997-70-105/3-KT Chorzów - Park Kultury BnO 1997 1:10.000
1997-69-386/23-WR Park Kasprowicza 2 BnO 1997 b.d.
1997-68-708-WR Miłoszyce BnO 1997 1:15.000
1997-67-227/2-CH Borek BnO 1997 1:10.000
1997-66-707-CH Stójło BnO 1997 1:15.000
1997-65-706-KO Drawsko BnO 1997 1:15.000
1997-64-705-KO Budów BnO 1997 1:15.000
1997-63-704-GD Żarnowiec BnO 1997 1:15.000
1997-62-703-KT Zabrze - Janek BnO 1997 1:3.000
1997-61-702-KT Zabrze - Park Kościuszki BnO 1997 1:3.000
1997-60-191/2-OL Uroczysko Waszeta 2 BnO 1997 1:10.000
1997-59-701-GD Górczyn BnO 1997 1:15.000
1997-58-700-GD Białogóra BnO 1997 1:10.000
1997-57-165/2-OL Parwółki BnO 1997 1:15.000
1997-56-166/2-OL Idzbark BnO 1997 1:15.000
1997-55-358/2-SZ Puszcza Bukowa BnO 1997 1:15.000
1997-54-180/2-WR Złotów 2 BnO 1997 1:15.000
1997-53-180/2-WB Zieleniec 2 BnO 1997 1:10.000
1997-52-699-WB Zieleniec BnO 1997 1:15.000
1997-51-698/2-WB Jamrozowa Polana 2 BnO 1997 1:10.000
1997-50-698-WB Jamrozowa Polana BnO 1997 1:15.000
1997-49-697/2-WB Pod Muflonem 2 BnO 1997 1:10.000
1997-48-697-WB Pod Muflonem BnO 1997 1:15.000
1997-47-696-OS Borowik BnO 1997 1:15.000
1997-46-695-OS Łodziska BnO 1997 1:15.000
1997-45-964-BB Targanice - Nowa Wieś BnO 1997 1:10.000
1997-44-693-ZG Park BnO 1997 -
1997-43-692-LO Góry Artyleryjskie BnO 1997 1:15.000
1997-42-691-ZG UKS Zenit Kargowa BnO 1997 -
1997-41-214/2-ZG Liny BnO 1997 1:15.000
1997-40-690-WA Dolinka Służewiecka BnO 1997 1:5.000
1997-39-689-WR Jelcz Laskowice BnO 1997 1:15.000
1997-38-22/3-WR Leśnica - Mokre BnO 1997 1:10.000
1997-37-688-KT Zabrze - Park Powstańców Śląskich BnO 1997 1:15.000
1997-36-687-OP Zdzieszowice BnO 1997 1:10.000
1997-35-686-SI Załęcze Małe BnO 1997 1:10.000
1997-34-685-SE Stanica Polewicz BnO 1997 1:15.000
1997-33-75/II-WA Nieporęt płd. BnO 1997 1:15.000
1997-32-297/II-WA Nieporęt płn. BnO 1997 1:15.000
1997-31-684-TG Porytowe Wzgórza BnO 1997 1:15.000
1997-30-193/2-KR Park Lotników Polskich BnO 1997 1:5.000
1997-29-683-KR Nielepice BnO 1997 1:15.000
1997-28-682-KR Mników BnO 1997 1:15.000
1997-27-134/3-KR Tyniec III BnO 1997 1:15.000
1997-26-206/2-GD Markowcowa Góra BnO 1997 1:10.000
1997-25-502/2-WA Ujazdów BnO 1997 1:5.000
1997-24-681-WR UKS SP 107 - Park Nowowiejski BnO 1997 1:3.000
1997-23-680-WR Wójcice BnO 1997 1:10.000
1997-22-679-WR Długołęka BnO 1997 1:13000
1997-21-678-KT Helenka BnO 1997 1:15.000
1997-20-677-KT Łaziska BnO 1997 1:10.000
1997-19-675-KT Murcki BnO 1997 1:15.000
1997-18-675 KT Muchowiec BnO 1997 1:10.000
1997-17-674-GD Morena BnO 1997 1:15.000
1997-16-232/2-GD Dolina Radości 2 BnO 1997 1:15.000
1997-15-672-GD Szesnastka BnO 1997 1:10.000
1997-14-671-GD Flota BnO 1997 1:2.000
1997-13-610/2-JG Przesieka BnO 1997 1:10.000
1997-12-670-WA Ząbki BnO 1997 1:15.000
1997-11-669-KR Łozek BnO 1997 1:10.000
1997-10-668-BP Biała BnO 1997 1:15.000
1997-09-667-KR Niepołomice BnO 1997 1:15.000
1997-08-666-SU Jany BnO 1997 1:15.000
1997-07-224/2-CZ Trzebniów BnO 1997 1:15.000
1997-06-130/2-CZ Siedlec BnO 1997 1:15.000
1997-05-241/2-CZ Suliszowice BnO 1997 1:15.000
1997-04-242/2-CZ Zamek Ostrężnik BnO 1997 1:15.000
1997-03-665-KL Marysia BnO 1997 1:15.000
1997-02-664-TO Chełmno BnO 1997 1:15.000
1997-01-663-GO Rzecko BnO 1997 1:15.000
1996-75-662b-PO SP w Skokach BnO 1996 b.d.
1996-74-662a-PO Skoki BnO 1996 1:15.000
1996-73-662-PO Skoczek BnO 1996 1:15.000
1996-72-661-KT Tychy - Park Miejski BnO 1996 1:5.000
1996-71-660-KT Wzgórze Wandy BnO 1996 1:15.000
1996-70-659-KT Las Pięciu Alei BnO 1996 1:15.000
1996-69-653-ZG Arena BnO 1996 1:10.000
1996-68-658-RZ Czudec BnO 1996 1:10.000
1996-67-268/2-WR Oborniki Śląskie 2 BnO 1996 1:15.000
1996-66-657-NS Kluszkowce BnO 1996 1:10.000
1996-65-656-NS Maniowy BnO 1996 1:10.000
1996-64-655-NS Gorlice Góra Parkowa BnO 1996 1:10.000
1996-63-654-NS Wielogłowy BnO 1996 1:10.000
1996-62-361/2-SE Cyganówka BnO 1996 1:15.000
1996-61-652-WŁ Smólnik BnO 1996 1:15.000
1996-60-651-WA Pod Kominem 295+5 BnO 1996 1:10.000
1996-59-650/2-WB Jagodna 2 BnO 1996 1:10.000
1996-58-650-WB Jagodna BnO 1996 1:15.000
1996-57-649/2-WB Sasanka 2 BnO 1996 1:10.000
poprzednie12345678910111213141516171819 [20]21222324252627następne
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies