Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1998-49-230/2-KR Lasek Wolski BnO 1998 1:15.000
1998-47-756-SI Góra Św. Genowefy (Łącznik) BnO 1998 1:10.000
1998-46-755-SI Rezerwat Węże BnO 1998 1:10.000
1998-45-754-WR Dzikowiec BnO 1998 1:15.000
1998-44-360/2-EL Jelenia Dolina BnO 1998 1:15.000
1998-43-219/2-PI Raduń BnO 1998 1:15.000
1998-42-753/2-WB Polanica Zdrój 2 BnO 1998 1:10.000
1998-41-753-WB Polanica Zdrój BnO 1998 1:15.000
1998-40-752/2-WB Praski Trakt 2 BnO 1998 1:10.000
1998-39-752-WB Praski Trakt BnO 1998 1:15.000
1998-38-745/2-WB Piekielna Góra 2 BnO 1998 1:10.000
1998-37-751-EL Trójka BnO 1998 1:2.000
1998-36-750-PI Dobrzyca BnO 1998 1:15.000
1998-35-749-GD Jezioro Choczewskie BnO 1998 1:15.000
1998-34-748-PR Stanica w Czarnej BnO 1998 1:10.000
1998-33-747-WR Nad Zalewem BnO 1998 1:15.000
1998-32-392/2-WR Ślęża 718m BnO 1998 1:15.000
1998-31-746-WR Oleśnica Park BnO 1998 1:2.500
1998-30-745-WB Piekielna Góra BnO 1998 1:15.000
1998-29-744-WR Przemiłów BnO 1998 1:10.000
1998-28-743-BB Istebna Prądowiec BnO 1998 1:6.000
1998-27-742-WB Grodzki Wał BnO 1998 1:15.000
1998-26-741-WR Góry Kiełczyńskie BnO 1998 1:15.000
1998-25-740-RA Puszcza Kozienicka BnO 1998 1:15.000
1998-24-739-SE Wilga BnO 1998 1:15.000
1998-23-738-KR Błota Mistrzejowickie Podium BnO 1998 1:5.000
1998-22-737-GD Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia BnO 1998 1:1.500
1998-21-736-GD Szkoła Podstawowa nr 2 Gdańsk BnO 1998 1:1.500
1998-20-735-GD Dolina Ewy 2 BnO 1998 1:15.000
1998-19-735-SU Piękna Góra BnO 1998 1:5.000
1998-18-733-GD Babnica BnO 1998 1:10.000
1998-17-732-OL Kłębowo BnO 1998 1:15.000
1998-16-731-KR Nielepice 2 BnO 1998 1:15.000
1998-15-730-KR Baczyn BnO 1998 1:15.000
1998-14-729-KR Nawojowa Góra 3 BnO 1998 1:15.000
1998-13-728-WA Kruczek BnO 1998 1:10.000
1998-12-727-WA Glinianki BnO 1998 1:10.000
1998-11-726-WA Horowa Góra BnO 1998 1:15.000
1998-10-725-WR Nowa Miękinia BnO 1998 1:15.000
1998-09-724-WR Na Zmechu BnO 1998 1:5.000
1998-08-723-JG Sowi Kamień BnO 1998 1:15.000
1998-07-722-JG Przesiecka Góra II BnO 1998 1:10.000
1998-06-721-KL U Maćka BnO 1998 1:15.000
1998-05-720-BB Wilkowice BnO 1998 1:15.000
1998-04-719-KT Gliwice - Łabędy BnO 1998 1:15.000
1998-03-718-JG Jakuszyce NBnO 1998 1:15.000
1998-02-717-SE Gołobórz BnO 1998 1:10.000
1998-01-716-KI Lasków I BnO 1998 1:15.000
1997-76-715-ZA Płoskie BnO 1997 1:10.000
1997-75-714-ZA Kąty II BnO 1997 1:15.000
1997-74-712-BY Emilianowo BnO 1997 1:15.000
1997-73-711-WA UKS 150 Biegaczek BnO 1997 1:1.500
1997-72-710-KT Zabrze - Skwer Pstrowskiego BnO 1997 1:2.500
1997-71-709-KT Zabrze - Park Hutniczy BnO 1997 1:2.500
1997-70-105/3-KT Chorzów - Park Kultury BnO 1997 1:10.000
1997-69-386/23-WR Park Kasprowicza 2 BnO 1997 b.d.
1997-68-708-WR Miłoszyce BnO 1997 1:15.000
1997-67-227/2-CH Borek BnO 1997 1:10.000
1997-66-707-CH Stójło BnO 1997 1:15.000
1997-65-706-KO Drawsko BnO 1997 1:15.000
1997-64-705-KO Budów BnO 1997 1:15.000
1997-63-704-GD Żarnowiec BnO 1997 1:15.000
1997-62-703-KT Zabrze - Janek BnO 1997 1:3.000
1997-61-702-KT Zabrze - Park Kościuszki BnO 1997 1:3.000
1997-60-191/2-OL Uroczysko Waszeta 2 BnO 1997 1:10.000
1997-59-701-GD Górczyn BnO 1997 1:15.000
1997-58-700-GD Białogóra BnO 1997 1:10.000
1997-57-165/2-OL Parwółki BnO 1997 1:15.000
1997-56-166/2-OL Idzbark BnO 1997 1:15.000
1997-55-358/2-SZ Puszcza Bukowa BnO 1997 1:15.000
1997-54-180/2-WR Złotów 2 BnO 1997 1:15.000
1997-53-180/2-WB Zieleniec 2 BnO 1997 1:10.000
1997-52-699-WB Zieleniec BnO 1997 1:15.000
1997-51-698/2-WB Jamrozowa Polana 2 BnO 1997 1:10.000
1997-50-698-WB Jamrozowa Polana BnO 1997 1:15.000
1997-49-697/2-WB Pod Muflonem 2 BnO 1997 1:10.000
1997-48-697-WB Pod Muflonem BnO 1997 1:15.000
1997-47-696-OS Borowik BnO 1997 1:15.000
1997-46-695-OS Łodziska BnO 1997 1:15.000
1997-45-964-BB Targanice - Nowa Wieś BnO 1997 1:10.000
1997-44-693-ZG Park BnO 1997 -
1997-43-692-LO Góry Artyleryjskie BnO 1997 1:15.000
1997-42-691-ZG UKS Zenit Kargowa BnO 1997 -
1997-41-214/2-ZG Liny BnO 1997 1:15.000
1997-40-690-WA Dolinka Służewiecka BnO 1997 1:5.000
1997-39-689-WR Jelcz Laskowice BnO 1997 1:15.000
1997-38-22/3-WR Leśnica - Mokre BnO 1997 1:10.000
1997-37-688-KT Zabrze - Park Powstańców Śląskich BnO 1997 1:15.000
1997-36-687-OP Zdzieszowice BnO 1997 1:10.000
1997-35-686-SI Załęcze Małe BnO 1997 1:10.000
1997-34-685-SE Stanica Polewicz BnO 1997 1:15.000
1997-33-75/II-WA Nieporęt płd. BnO 1997 1:15.000
1997-32-297/II-WA Nieporęt płn. BnO 1997 1:15.000
1997-31-684-TG Porytowe Wzgórza BnO 1997 1:15.000
1997-30-193/2-KR Park Lotników Polskich BnO 1997 1:5.000
1997-29-683-KR Nielepice BnO 1997 1:15.000
1997-28-682-KR Mników BnO 1997 1:15.000
1997-27-134/3-KR Tyniec III BnO 1997 1:15.000
1997-26-206/2-GD Markowcowa Góra BnO 1997 1:10.000
1997-25-502/2-WA Ujazdów BnO 1997 1:5.000
poprzednie123456789101112131415161718 [19]2021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies