Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1999-34-798-MAZ Popowo BnO 1999 1:10.000
1999-33-757/3-MŁP Śrubarnia 3 BnO 1999 1:10.000
1999-32-757/2-MŁP Śrubarnia 2 BnO 1999 1:15.000
1999-31-758/2-MŁP Ryczów 2 BnO 1999 1:10.000
1999-30-796/2-MŁP Żelazko 2 BnO 1999 1:10.000
1999-29-796-MŁP Żelazko BnO 1999 1:15.000
1999-28-795-MŁP Góry Bydlińskie BnO 1999 1:15.000
1999-27-794-PDL Las Pietrasze BnO 1999 1:15.000
1999-26-793-POM Gaj Gutenberga BnO 1999 1:10.000
1999-25-792-LBS Dychów - Kępniak BnO 1999 1:15.000
1999-24-791-LBS Dychów - Zbiornik BnO 1999 1:15.000
1999-23-790-LBS Dychów - UKS Energetyk BnO 1999 1:15.000
1999-22-789-DLŚ Kuźnice Świdnickie BnO 1999 1:15.000
1999-21-788-DLŚ Boguszów Gorce BnO 1999 1:15.000
1999-20-787-DLŚ Brzeg Dolny Rokita BnO 1999 1:10.000
1999-19-786-DLŚ Brzeg Dolny - Park BnO 1999 1:5.000
1999-18-722/2-DLŚ Przesieka BnO 1999 1:15.000
1999-17-785-DLŚ Góra Szybowcowa BnO 1999 1:10.000
1999-16-784-MAZ Kazuń Nowy Osiedle BnO 1999 1:5.000
1999-15-783-OPL Jasiona BnO 1999 1:15.000
1999-14-404/2-ŚLS Katowice - Park Kościuszki BnO 1999 1:5.000
1999-13-552/2-MAZ Kozłowe Bagno BnO 1999 1:15.000
1999-12-782-MAZ Serwituty BnO 1999 1:15.000
1999-11-781-ŚWK Marianów BnO 1999 1:15.000
1999-10-780-ŁDZ Ruda Pabianicka BnO 1999 1:10.000
1999-09-779-MŁP Płoki BnO 1999 1:15.000
1999-08-267/2-LBS Chycina II BnO 1999 1:15.000
1999-07-275/2-MAZ Las Młociński BnO 1999 1:15.000
1999-06-778-MŁP Lasek Biegonicki BnO 1999 1:10.000
1999-05-421/2-POM Marszewo II BnO 1999 1:15.000
1999-04-85/2-ŁDZ Lućmierz BnO 1999 1:15.000
1999-03-777-POM Szmelta BnO 1999 1:15.000
1999-02-776-WLP Mochy - Stadion BnO 1999 1:15.000
1999-01-399/2-LBL Zawadówka - Janów BnO 1999 1:15.000
1998-72-1919-KT Ryczów BnO 1998 1:15.000
1998-71-775-GO Popowo BnO 1998 1:15.000
1998-70-774-TO Chełmińska Starówka BnO 1998 1:10.000
1998-69-773-LD U Dziadka Jarka BnO 1998 1:1.000
1998-68-772-CH Niemienice BnO 1998 1:10.000
1998-67-771-CH Białka BnO 1998 1:15.000
1998-66-770-PO Skrzynki BnO 1998 1:10.000
1998-65-769-PO Jeziorki BnO 1998 1:7.500
1998-64-768-PO Góra BnO 1998 1:15.000
1998-63-86/2-LD Krzemień BnO 1998 1:15.000
1998-62-767-WA Park Leśny Bemowo BnO 1998 1:10.000
1998-61-766-WA Lasek Bielański BnO 1998 1:5.000
1998-60-765-WR Las Pilczycki BnO 1998 1:10.000
1998-59-570/2-WR SP 19 UKS Błysk BnO 1998 1:4500
1998-58-764-LE Nowy Świat BnO 1998 1:10.000
1998-57-763-OL Suszyca BnO 1998 1:5.000
1998-56-762-OL Nad Łyną BnO 1998 1:5.000
1998-55-761-OL Barciszewo BnO 1998 1:15.000
1998-54-760-KO Kańsko BnO 1998 1:15.000
1998-53-759-KO Wrzoski BnO 1998 1:15.000
1998-52-730/2-KR Brzoskwinia BnO 1998 1:15.000
1998-50-757-KT Śrubarnia BnO 1998 1:15.000
1998-49ca-230/2-KR Park Decjusza BnO 1998 1:10.000
1998-49-230/2-KR Lasek Wolski BnO 1998 1:15.000
1998-47-756-SI Góra Św. Genowefy (Łącznik) BnO 1998 1:10.000
1998-46-755-SI Rezerwat Węże BnO 1998 1:10.000
1998-45-754-WR Dzikowiec BnO 1998 1:15.000
1998-44-360/2-EL Jelenia Dolina BnO 1998 1:15.000
1998-43-219/2-PI Raduń BnO 1998 1:15.000
1998-42-753/2-WB Polanica Zdrój 2 BnO 1998 1:10.000
1998-41-753-WB Polanica Zdrój BnO 1998 1:15.000
1998-40-752/2-WB Praski Trakt 2 BnO 1998 1:10.000
1998-39-752-WB Praski Trakt BnO 1998 1:15.000
1998-38-745/2-WB Piekielna Góra 2 BnO 1998 1:10.000
1998-37-751-EL Trójka BnO 1998 1:2.000
1998-36-750-PI Dobrzyca BnO 1998 1:15.000
1998-35-749-GD Jezioro Choczewskie BnO 1998 1:15.000
1998-34-748-PR Stanica w Czarnej BnO 1998 1:10.000
1998-33-747-WR Nad Zalewem BnO 1998 1:15.000
1998-32-392/2-WR Ślęża 718m BnO 1998 1:15.000
1998-31-746-WR Oleśnica Park BnO 1998 1:2.500
1998-30-745-WB Piekielna Góra BnO 1998 1:15.000
1998-29-744-WR Przemiłów BnO 1998 1:10.000
1998-28-743-BB Istebna Prądowiec BnO 1998 1:6.000
1998-27-742-WB Grodzki Wał BnO 1998 1:15.000
1998-26-741-WR Góry Kiełczyńskie BnO 1998 1:15.000
1998-25-740-RA Puszcza Kozienicka BnO 1998 1:15.000
1998-24-739-SE Wilga BnO 1998 1:15.000
1998-23-738-KR Błota Mistrzejowickie Podium BnO 1998 1:5.000
1998-22-737-GD Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia BnO 1998 1:1.500
1998-21-736-GD Szkoła Podstawowa nr 2 Gdańsk BnO 1998 1:1.500
1998-20-735-GD Dolina Ewy 2 BnO 1998 1:15.000
1998-19-735-SU Piękna Góra BnO 1998 1:5.000
1998-18-733-GD Babnica BnO 1998 1:10.000
1998-17-732-OL Kłębowo BnO 1998 1:15.000
1998-16-731-KR Nielepice 2 BnO 1998 1:15.000
1998-15-730-KR Baczyn BnO 1998 1:15.000
1998-14-729-KR Nawojowa Góra 3 BnO 1998 1:15.000
1998-13-728-WA Kruczek BnO 1998 1:10.000
1998-12-727-WA Glinianki BnO 1998 1:10.000
1998-11-726-WA Horowa Góra BnO 1998 1:15.000
1998-10-725-WR Nowa Miękinia BnO 1998 1:15.000
1998-09-724-WR Na Zmechu BnO 1998 1:5.000
1998-08-723-JG Sowi Kamień BnO 1998 1:15.000
1998-07-722-JG Przesiecka Góra II BnO 1998 1:10.000
1998-06-721-KL U Maćka BnO 1998 1:15.000
poprzednie123456789101112131415161718 [19]2021222324252627następne
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies