Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2001-31-913-WM Fort Boyen BnO 2001 1:5.000
2001-30-912-WM Olsztynek - Skansen BnO 2001 1:5.000
2001-29-911-WM Uroczysko Kołatek BnO 2001 1:10.000
2001-28-910-LBS Dychów - Połupin BnO 2001 1:10.000
2001-27-909-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2001 1:5.000
2001-26-908-WM Park Jakubowo BnO 2001 1:5.000
2001-25-907-DLŚ SP 82 Wrocław BnO 2001 1:1.500
2001-24-906-DLŚ Pan Zet na Gęsiej Górce BnO 2001 1:7.500
2001-23-905-DLŚ Miłoszyce - Dziuplina BnO 2001 1:15.000
2001-22-193/2-MŁP Park Lotników Polskich II - AWF Kraków BnO 2001 1:5.000
2001-21-904-MAZ BnO 2001 -
2001-20-903-MAZ Dąbkowizna BnO 2001 1:10.000
2001-19-902-POM Łubiana BnO 2001 1:15.000
2001-18-901-POM Garczyn BnO 2001 1:15.000
2001-17-900-POM Łubiana Szkoła BnO 2001 -
2001-16-899-POM Debrzyno BnO 2001 1:10.000
2001-15-523/2-MAZ Park Skaryszewski 2 BnO 2001 1:5.000
2001-14-898-ŁDZ Park Julianowski BnO 2001 1:5.000
2001-13-897-DLŚ Ziębia Góra BnO 2001 1:10.000
2001-12-896-DLŚ Bukowiec BnO 2001 1:5.000
2001-11-145/2-ŁDZ Arturówek II BnO 2001 1:15.000
2001-10-895-ŁDZ Staw Stefańskiego (Park 1 Maja) BnO 2001 1:5.000
2001-09-894-ŚWK Żarczyce BnO 2001 1:15.000
2001-08-893-ZPM Dzierżęcin BnO 2001 1:10.000
2001-07-892-ZPM Jarosławiec BnO 2001 1:10.000
2001-06-891-WLP Szostaki BnO 2001 1:15.000
2001-05-890-MAZ Boisko SP 124 BnO 2001 1:1.000
2001-04-889-MAZ Falenica - Morskie Oko BnO 2001 1:5.000
2001-03-888-MAZ Zbójna Góra BnO 2001 1:10.000
2001-02-887-MAZ Falenica BnO 2001 1:10.000
2001-01-886-MAZ Łosiowe Błota BnO 2001 1:10.000
2000-70-885-ŁDZ Tartak Tyble BnO 2000 1:10.000
2000-69-884-ŁDZ Żdżarski Las BnO 2000 1:15.000
2000-68-883-ŁDZ Sokolnicki Las I BnO 2000 1:15.000
2000-67-882-POM Góra Wolność BnO 2000 -
2000-66-881-LUB Wieprzec - Szewnia BnO 2000 1:15.000
2000-65-880-MAZ Osiny - Sosny BnO 2000 1:10.000
2000-64-879-LBL Surchów - Łukaszówka BnO 2000 1:15.000
2000-63-878-ŁDZ Zdrowie BnO 2000 1:8.000
2000-62-877-POM Ścieżka Zdrowia BnO 2000 1:15.000
2000-61-876-ŚLS Katowice - Centrum (część północna) BnO 2000 1:10.000
2000-60-405/2-ŚLS Zabrze - Guido BnO 2000 1:10.000
2000-59-111/2-ŚLS Katowice - Panewniki BnO 2000 1:15.000
2000-58-875-OPL Czarnocin BnO 2000 1:15.000
2000-57-874-ŚLS Zabrze - Park Dubiela BnO 2000 1:5.000
2000-56-873-WLP Osiedle AK BnO 2000 -
2000-55-140/2-WLP Dębinka II BnO 2000 1:10.000
2000-54-872-POM Rogulewo BnO 2000 1:15.000
2000-53-871-KP Las Papowski BnO 2000 1:10.000
2000-52-870-WM Likusy BnO 2000 1:10.000
2000-51-869-ŁDZ Święte Ługi BnO 2000 1:15.000
2000-50-868-ŚLS Cisownik BnO 2000 1:10.000
2000-49-867-ŚLS Grochowiec BnO 2000 1:15.000
2000-48-866-WM Wałpusza BnO 2000 1:15.000
2000-47-865-MŁP Młynne BnO 2000 1:10.000
2000-46-864-MŁP Rajbrot BnO 2000 1:10.000
2000-45-863-MŁP Paszyn BnO 2000 1:10.000
2000-44-654/2-MŁP Wielogłowy II BnO 2000 1:10.000
2000-43-107/2-MAZ Radość BnO 2000 1:15.000
2000-42-10/3-MAZ Wiązowna 3 BnO 2000 1:15.000
2000-41-862-MAZ Samorządki BnO 2000 1:15.000
2000-40-861-WLP Gniezno - Stare Miasto BnO 2000 1:5.000
2000-39-860-MŁP Podole BnO 2000 1:15.000
2000-38-859-MŁP Paleśnica BnO 2000 1:15.000
2000-37-858-LBS Dychów - Kołatka BnO 2000 1:15.000
2000-36-857-DLŚ Grzędy Górne BnO 2000 1:15.000
2000-35-856-POM Milkowo BnO 2000 1:15.000
2000-34-855-MAZ Cedron - Karolina BnO 2000 1:15.000
2000-33-853-ŚLS Żory BnO 2000 1:15.000
2000-32-403/2-ŚLS Olszówka - Cygański Las BnO 2000 1:15.000
2000-31-852-ŚLS Orzesze BnO 2000 1:15.000
2000-30-532/2-DLŚ Lądek Zdrój BnO 2000 1:10.000
2000-29-854-ŁDZ Zgierz Malinka BnO 2000 1:10.000
2000-28-851-ŚLS Lelówka BnO 2000 1:15.000
2000-27-130/3-ŚLS Siedlec II BnO 2000 1:15.000
2000-26-82/2-ŚLS Sokole Góry II BnO 2000 1:10.000
2000-25-850-ŚLS Zamek Olsztyn BnO 2000 1:10.000
2000-24-565/2-MAZ Cybulice 2 BnO 2000 1:10.000
2000-23-849-MAZ U Stańczaka BnO 2000 1:10.000
2000-22-502/3-MAZ Jazdów BnO 2000 1:5.000
2000-21-527/2-MAZ Warszawa - Stare i Nowe Miasto 2 BnO 2000 1:5.000
2000-20-848-MŁP Park Strzelecki BnO 2000 1:3.500
2000-19-423/3-MAZ UWKS WAT Poligon BnO 2000 1:5.000
2000-18-847-LBS Mordęga BnO 2000 1:15.000
2000-17-846-LBS Dzików BnO 2000 1:15.000
2000-16-845-MAZ Międzylesie - Czarny Staw BnO 2000 1:15.000
2000-15-844-MAZ Rakowiec BnO 2000 1:15.000
2000-14-843-WM Ruskie Doły BnO 2000 1:15.000
2000-13-842-WM Wynki BnO 2000 1:15.000
2000-12-841-DLŚ Fort Ostróg BnO 2000 1:7.500
2000-11-840-DLŚ Trzebnica BnO 2000 1:10.000
2000-10-839-ŁDZ Załęcze Małe - Wapno BnO 2000 1:10.000
2000-09-838-ŚLS Żory - Śmieszek BnO 2000 1:10.000
2000-08-837-MŁP Zdanowice BnO 2000 1:15.000
2000-07-836-MAZ Wydma BnO 2000 1:10.000
2000-06-835-MAZ Łysa Góra BnO 2000 1:15.000
2000-05-834-MAZ Kozaki BnO 2000 1:15.000
2000-04-833-DLŚ Wzgórze Kościuszki BnO 2000 1:10.000
2000-03-832/2-MAZ Las Sobieskiego 2 BnO 2000 1:10.000
2000-02-832-MAZ Las Sobieskiego BnO 2000 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516 [17]18192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies