Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2001-76-944-MŁP Barani Jar BnO 2001 1:10.000
2001-75-943-MŁP Falkowa BnO 2001 1:10.000
2001-74-942-DLŚ Nowy Park Zachodni BnO 2001 1:5.000
2001-73-941-DLŚ Kotowice BnO 2001 1:10.000
2001-72-940-ŁDZ Załęcze - Gligi BnO 2001 1:10.000
2001-71-939-ŁDZ Zgierz-Krogulec BnO 2001 1:10.000
2001-70-938-ŁDZ Parowy Janinowskie BnO 2001 1:15.000
2001-69-937-PDK Roztoki BnO 2001 1:15.000
2001-68-936-ŁDZ Stawy Jana BnO 2001 1:5.000
2001-67-93/2-KP Zajezierze 2 BnO 2001 1:15.000
2001-66-919-MŁP Brama Twardowskiego BnO 2001 1:5.000
2001-65-935-WM Wysoka Wieś (Jezioro Francuskie) BnO 2001 1:10.000
2001-64-934-WM Miejska Wola BnO 2001 1:10.000
2001-63-933-WM Dylewo BnO 2001 1:10.000
2001-62-932-MAZ Jerzyki BnO 2001 1:15.000
2001-61-931-MAZ Niewiadoma BnO 2001 1:10.000
2001-60-930-WM Dylewska Góra BnO 2001 1:15.000
2001-59-929-DLŚ Świdnica - Stare Miasto BnO 2001 1:5.000
2001-58-928-DLŚ Termitiera BnO 2001 1:10.000
2001-57-927-DLŚ Złoty Las - Bystrzyca Górna BnO 2001 1:10.000
2001-56-926-DLŚ Lubachów BnO 2001 1:15.000
2001-55-925-DLŚ Żeremia BnO 2001 1:10.000
2001-54-924-ŚLS Żywiec - Moszczanica BnO 2001 1:10.000
2001-53-845/4-MAZ Zbójna Góra 2 BnO 2001 1:15.000
2001-52-107/7-MAZ Aleksandrów 2 BnO 2001 1:15.000
2001-51-923-WLP Płotki BnO 2001 1:15.000
2001-50-922-WLP Rzadkowo BnO 2001 1:15.000
2001-49-921-WLP Piła Staszyce BnO 2001 1:10.000
2001-48-845/3-MAZ Kanał Wawerski BnO 2001 1:15.000
2001-47-845/2-MAZ Tramwajowa BnO 2001 1:10.000
2001-46-107/6-MAZ Stara Miłosna BnO 2001 1:10.000
2001-45-107/5-MAZ Macierówka BnO 2001 1:10.000
2001-44-107/4-MAZ Jezioro Torfy BnO 2001 1:15.000
2001-43-107/3-MAZ Cyraneczka BnO 2001 1:15.000
2001-42-538/2-POM Świetlino BnO 2001 1:10.000
2001-41-920-POM Chmieleniecki Las BnO 2001 1:15.000
2001-40-206/3-POM Zagórska Struga BnO 2001 1:10.000
2001-39-918-POM Park im. Majkowskiego BnO 2001 1:4.000
2001-38-917-LBS Niesulice BnO 2001 1:10.000
2001-37-168/2-WM Oskarżyn BnO 2001 1:10.000
2001-36-916/2-WM Cierzpięty II BnO 2001 1:15.000
2001-35-916-WM Cierzpięty I BnO 2001 1:10.000
2001-34-915/II-WM Ublik Mały II BnO 2001 1:15.000
2001-33-915-WM Ublik Mały I BnO 2001 1:10.000
2001-32-914-WM Giżycko BnO 2001 1:10.000
2001-31-913-WM Fort Boyen BnO 2001 1:5.000
2001-30-912-WM Olsztynek - Skansen BnO 2001 1:5.000
2001-29-911-WM Uroczysko Kołatek BnO 2001 1:10.000
2001-28-910-LBS Dychów - Połupin BnO 2001 1:10.000
2001-27-909-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2001 1:5.000
2001-26-908-WM Park Jakubowo BnO 2001 1:5.000
2001-25-907-DLŚ SP 82 Wrocław BnO 2001 1:1.500
2001-24-906-DLŚ Pan Zet na Gęsiej Górce BnO 2001 1:7.500
2001-23-905-DLŚ Miłoszyce - Dziuplina BnO 2001 1:15.000
2001-22-193/2-MŁP Park Lotników Polskich II - AWF Kraków BnO 2001 1:5.000
2001-21-904-MAZ BnO 2001 -
2001-20-903-MAZ Dąbkowizna BnO 2001 1:10.000
2001-19-902-POM Łubiana BnO 2001 1:15.000
2001-18-901-POM Garczyn BnO 2001 1:15.000
2001-17-900-POM Łubiana Szkoła BnO 2001 -
2001-16-899-POM Debrzyno BnO 2001 1:10.000
2001-15-523/2-MAZ Park Skaryszewski 2 BnO 2001 1:5.000
2001-14-898-ŁDZ Park Julianowski BnO 2001 1:5.000
2001-13-897-DLŚ Ziębia Góra BnO 2001 1:10.000
2001-12-896-DLŚ Bukowiec BnO 2001 1:5.000
2001-11-145/2-ŁDZ Arturówek II BnO 2001 1:15.000
2001-10-895-ŁDZ Staw Stefańskiego (Park 1 Maja) BnO 2001 1:5.000
2001-09-894-ŚWK Żarczyce BnO 2001 1:15.000
2001-08-893-ZPM Dzierżęcin BnO 2001 1:10.000
2001-07-892-ZPM Jarosławiec BnO 2001 1:10.000
2001-06-891-WLP Szostaki BnO 2001 1:15.000
2001-05-890-MAZ Boisko SP 124 BnO 2001 1:1.000
2001-04-889-MAZ Falenica - Morskie Oko BnO 2001 1:5.000
2001-03-888-MAZ Zbójna Góra BnO 2001 1:10.000
2001-02-887-MAZ Falenica BnO 2001 1:10.000
2001-01-886-MAZ Łosiowe Błota BnO 2001 1:10.000
2000-70-885-ŁDZ Tartak Tyble BnO 2000 1:10.000
2000-69-884-ŁDZ Żdżarski Las BnO 2000 1:15.000
2000-68-883-ŁDZ Sokolnicki Las I BnO 2000 1:15.000
2000-67-882-POM Góra Wolność BnO 2000 -
2000-66-881-LUB Wieprzec - Szewnia BnO 2000 1:15.000
2000-65-880-MAZ Osiny - Sosny BnO 2000 1:10.000
2000-64-879-LBL Surchów - Łukaszówka BnO 2000 1:15.000
2000-63-878-ŁDZ Zdrowie BnO 2000 1:8.000
2000-62-877-POM Ścieżka Zdrowia BnO 2000 1:15.000
2000-61-876-ŚLS Katowice - Centrum (część północna) BnO 2000 1:10.000
2000-60-405/2-ŚLS Zabrze - Guido BnO 2000 1:10.000
2000-59-111/2-ŚLS Katowice - Panewniki BnO 2000 1:15.000
2000-58-875-OPL Czarnocin BnO 2000 1:15.000
2000-57-874-ŚLS Zabrze - Park Dubiela BnO 2000 1:5.000
2000-56-873-WLP Osiedle AK BnO 2000 -
2000-55-140/2-WLP Dębinka II BnO 2000 1:10.000
2000-54-872-POM Rogulewo BnO 2000 1:15.000
2000-53-871-KP Las Papowski BnO 2000 1:10.000
2000-52-870-WM Likusy BnO 2000 1:10.000
2000-51-869-ŁDZ Święte Ługi BnO 2000 1:15.000
2000-50-868-ŚLS Cisownik BnO 2000 1:10.000
2000-49-867-ŚLS Grochowiec BnO 2000 1:15.000
2000-48-866-WM Wałpusza BnO 2000 1:15.000
2000-47-865-MŁP Młynne BnO 2000 1:10.000
poprzednie12345678910111213141516 [17]18192021222324252627następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bajger JanBanach RobertCwalina KarolFaron JuiaGorczyca MariaGórnicka-Antonowicz AnnaGawrysiak MaurycyKierebińska PaulinaKosińska MariaMientki SebastianMaciejewska KatarzynaNawrocik JakubStradowski MarcelŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies