Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2002-40-995-WM Pola Grunwaldu BnO 2002 1:15.000
2002-39-994-ŁDZ Chechło BnO 2002 1:10.000
2002-38-993-ŁDZ Grotniki BnO 2002 1:10.000
2002-37-992-MAZ Mińsk Mazowiecki Park BnO 2002 1:5.000
2002-36-991-MŁP Kamienie Brodzińskiego - Rakowiec BnO 2002 1:10.000
2002-35-990-POM Kolibki BnO 2002 1:10.000
2002-34-989-POM Sopot II BnO 2002 1:15.000
2002-33-988-POM Kamienna Góra BnO 2002 1:5.000
2002-32-987-MAZ Stefanin BnO 2002 1:5.000
2002-31-986-MAZ Srebrna BnO 2002 1:10.000
2002-30-985-KP Las Łysomicki BnO 2002 1:10.000
2002-29-984-WM SP Pietrzwałd BnO 2002 1:1.000
2002-28-983-MAZ Pod Kościołem BnO 2002 -
2002-27-982-MAZ Lasek BnO 2002 1:10.000
2002-26-981-MAZ Boisko SP 126 BnO 2002 -
2002-24-979-MŁP Piekiełko BnO 2002 1:10.000
2002-23-978-MŁP Załupa BnO 2002 1:10.000
2002-22-977-MAZ Wycinki BnO 2002 1:10.000
2002-21-976-MAZ Karczunek BnO 2002 1:15.000
2002-20-975-MAZ Kałuska BnO 2002 1:10.000
2002-19-974-MAZ Marysin BnO 2002 1:10.000
2002-18-973-MAZ Zdroje BnO 2002 1:15.000
2002-17-972-MAZ Gołębiówka BnO 2002 1:15.000
2002-16-971-DLŚ UKS Świętoszów BnO 2002 1:15.000
2002-15-970-DLŚ Zamek Kliczków BnO 2002 1:5.000
2002-14-969-OPL Strzelce Opolskie BnO 2002 1:5.000
2002-13-968-DLŚ Osrodek Rowerowy na Jamrozowej Polanie RJnO 2002 1:15.000
2002-12-967-DLŚ Góra Szybowcowa 2 BnO 2002 -
2002-11-966-MAZ Wesoła RJnO 2002 1:15.000
2002-100-2317-KP Deczno BnO 2002 1:15.000
2002-10-965-MAZ Wawer RJnO 2002 1:15.000
2002-09-964-DLŚ Ślęza - Błękitna Wstęga Grabiszynka BnO 2002 1:7.500
2002-08-963-ŁDZ U Maćka II BnO 2002 1:10.000
2002-07-962-ŁDZ Lisie Jamy II BnO 2002 1:15.000
2002-06-961-ŁDZ Kuka BnO 2002 1:10.000
2002-05-960-DLŚ Radunia II BnO 2002 1:15.000
2002-04-959-DLŚ Sobótka - Stadion BnO 2002 1:5.000
2002-03-958-MAZ Tor Wyścigów Konnych Służewiec BnO 2002 1:5.000
2002-02-957-MAZ Chrosna II BnO 2002 1:15.000
2002-01-956-MAZ Lasek na Kole BnO 2002 1:5.000
2001-91-955-ŁDZ Wiączyń BnO 2001 1:15.000
2001-90-954-ŁDZ Leśniczówka Szustry II BnO 2001 1:10.000
2001-89-953-ŁDZ Leśniczówka Szustry I BnO 2001 1:15.000
2001-88-952-POM Niedźwiednik 2 BnO 2001 1:15.000
2001-87-951-PDK Krasiczyn BnO 2001 1:10.000
2001-86-950-ŚWK Słowik 3 BnO 2001 1:15.000
2001-85-949-POM SP 16 BnO 2001 1:5.000
2001-84-948-DLŚ Topielisko NBnO 2001 1:15.000
2001-83-947-DLŚ Mylna RJnO 2001 1:15.000
2001-82-946-DLŚ Ośrodek Biathlonowy na Jamrozowej Polanie RJnO 2001 1:10.000
2001-81-139/2-WLP Wiórek 2 BnO 2001 1:15.000
2001-80-945-MAZ Cierszewo BnO 2001 1:15.000
2001-79-814/2-MŁP Chechło II BnO 2001 1:10.000
2001-78-320/2-WM Bażantarnia - 2 (Harcerskie Kręgi) BnO 2001 1:10.000
2001-77-869/2-ŁDZ Święte Ługi II BnO 2001 1:15.000
2001-76-944-MŁP Barani Jar BnO 2001 1:10.000
2001-75-943-MŁP Falkowa BnO 2001 1:10.000
2001-74-942-DLŚ Nowy Park Zachodni BnO 2001 1:5.000
2001-73-941-DLŚ Kotowice BnO 2001 1:10.000
2001-72-940-ŁDZ Załęcze - Gligi BnO 2001 1:10.000
2001-71-939-ŁDZ Zgierz-Krogulec BnO 2001 1:10.000
2001-70-938-ŁDZ Parowy Janinowskie BnO 2001 1:15.000
2001-69-937-PDK Roztoki BnO 2001 1:15.000
2001-68-936-ŁDZ Stawy Jana BnO 2001 1:5.000
2001-67-93/2-KP Zajezierze 2 BnO 2001 1:15.000
2001-66-919-MŁP Brama Twardowskiego BnO 2001 1:5.000
2001-65-935-WM Wysoka Wieś (Jezioro Francuskie) BnO 2001 1:10.000
2001-64-934-WM Miejska Wola BnO 2001 1:10.000
2001-63-933-WM Dylewo BnO 2001 1:10.000
2001-62-932-MAZ Jerzyki BnO 2001 1:15.000
2001-61-931-MAZ Niewiadoma BnO 2001 1:10.000
2001-60-930-WM Dylewska Góra BnO 2001 1:15.000
2001-59-929-DLŚ Świdnica - Stare Miasto BnO 2001 1:5.000
2001-58-928-DLŚ Termitiera BnO 2001 1:10.000
2001-57-927-DLŚ Złoty Las - Bystrzyca Górna BnO 2001 1:10.000
2001-56-926-DLŚ Lubachów BnO 2001 1:15.000
2001-55-925-DLŚ Żeremia BnO 2001 1:10.000
2001-54-924-ŚLS Żywiec - Moszczanica BnO 2001 1:10.000
2001-53-845/4-MAZ Zbójna Góra 2 BnO 2001 1:15.000
2001-52-107/7-MAZ Aleksandrów 2 BnO 2001 1:15.000
2001-51-923-WLP Płotki BnO 2001 1:15.000
2001-50-922-WLP Rzadkowo BnO 2001 1:15.000
2001-49-921-WLP Piła Staszyce BnO 2001 1:10.000
2001-48-845/3-MAZ Kanał Wawerski BnO 2001 1:15.000
2001-47-845/2-MAZ Tramwajowa BnO 2001 1:10.000
2001-46-107/6-MAZ Stara Miłosna BnO 2001 1:10.000
2001-45-107/5-MAZ Macierówka BnO 2001 1:10.000
2001-44-107/4-MAZ Jezioro Torfy BnO 2001 1:15.000
2001-43-107/3-MAZ Cyraneczka BnO 2001 1:15.000
2001-42-538/2-POM Świetlino BnO 2001 1:10.000
2001-41-920-POM Chmieleniecki Las BnO 2001 1:15.000
2001-40-206/3-POM Zagórska Struga BnO 2001 1:10.000
2001-39-918-POM Park im. Majkowskiego BnO 2001 1:4.000
2001-38-917-LBS Niesulice BnO 2001 1:10.000
2001-37-168/2-WM Oskarżyn BnO 2001 1:10.000
2001-36-916/2-WM Cierzpięty II BnO 2001 1:15.000
2001-35-916-WM Cierzpięty I BnO 2001 1:10.000
2001-34-915/II-WM Ublik Mały II BnO 2001 1:15.000
2001-33-915-WM Ublik Mały I BnO 2001 1:10.000
2001-32-914-WM Giżycko BnO 2001 1:10.000
poprzednie123456789101112131415 [16]1718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies