Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
2004-25-1180-POM Dolina Ewy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-24-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-23-1178-LBL Ostrów Lubelski 2 BnO 2004 1:10.000
2004-22-1177-LBL Ostrów Lubelski 1 BnO 2004 1:10.000
2004-21-1176-LBL Ostrów Lubelski BnO 2004 1:15.000
2004-20-1175-PDK Grodzisko BnO 2004 1:10.000
2004-19-1174-MŁP Wielogłowy Stadnina BnO 2004 1:7.500
2004-18-1173-MŁP Wielogłowy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-17-1172-DLŚ Syców Park BnO 2004 1:5.000
2004-16-1171-ŚLS Gliwice - Las Żorek III BnO 2004 1:10.000
2004-15-1170-POM Juszki BnO 2004 1:10.000
2004-14-1169-POM Stawiska BnO 2004 1:10.000
2004-13-1168-DLŚ Droga Murzycka BnO 2004 1:10.000
2004-12-1167-LBS Dychów - Poligon BnO 2004 1:10.000
2004-11-1166-ŁDZ Pełczyska BnO 2004 1:15.000
2004-10-1165-POM Leśniczówka BnO 2004 1:10.000
2004-09-1165-POM Leśniczówka Barłomino BnO 2004 1:15.000
2004-08-1163-DLŚ Zaborze BnO 2004 1:10.000
2004-07-1162-PDK Góra Parkowa BnO 2004 1:2.500
2004-06-1161-WM Jezioro Drwęckie BnO 2004 1:15.000
2004-05-1160-WM Jezioro Drwęckie RJnO 2004 1:20.000
2004-04-1159-WLP Rybojecko BnO 2004 1:10.000
2004-03-1158-WLP Laski Tartak BnO 2004 1:10.000
2004-02-1157-LBS Strychy BnO 2004 1:10.000
2004-01-1156-ŚLS Zabrze - Helenka BnO 2004 1:10.000
2003-101-1155-MAZ Park Leśny Powsin BnO 2003 1:5.000
2003-100-1154-DLŚ Koniec Świata II RJnO 2003 1:15.000
2003-099-1153-DLŚ Janowice Wielkie RJnO 2003 1:15.000
2003-098-1152-MAZ Falenica 2R RJnO 2003 1:10.000
2003-097-1151-MAZ Boisko Radość BnO 2003 -
2003-096-1150-WM Ogrody BnO 2003 1:5.000
2003-095-1149-WLP Szwedzkie Wały BnO 2003 1:7.500
2003-094-1148-KP Las Papowski 2 R RJnO 2003 1:15.000
2003-093-1147-KP Grębocin-Kolonia BnO 2003 1:2.000
2003-092-1146-WM Jezioro Drwęckie (część południowa) BnO 2003 1:10.000
2003-091-1145-DLŚ Borowice 2 BnO 2003 1:10.000
2003-090-1145-POM Szczyt BnO 2003 1:10.000
2003-089-1143-POM SP 45 Gdynia BnO 2003 1:1.000
2003-088-1142-POM Wiczlino BnO 2003 1:10.000
2003-087-1141-POM Stadion Luzino BnO 2003 -
2003-086-1140-POM Migowo BnO 2003 1:4.000
2003-085-1139-POM Chmielno BnO 2003 1:10.000
2003-084-1138-ZPM Strzelica BnO 2003 1:10.000
2003-083-1137-ŚLS Rybnik - Kamień BnO 2003 1:15.000
2003-082-1136-ŚLS Gliwice - Las Żorek 2 BnO 2003 1:15.000
2003-081-1135-OPL Góra Świętej Anny - Amfiteatr BnO 2003 1:10.000
2003-080-1134-MŁP Stella BnO 2003 1:10.000
2003-079-1133-ŁDZ Stumilowy Las BnO 2003 1:5.000
2003-078-1132-WM Trójka BnO 2003 1:2.500
2003-077-1131-ŚLS Biery BnO 2003 1:15.000
2003-076-1130-ŁDZ Czastary BnO 2003 -
2003-075-1129-ŁDZ Czastary BnO 2003 1:15.000
2003-074-1128-DLŚ Paulinium II - rowerowa RJnO 2003 1:15.000
2003-073-1127-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:15.000
2003-072-1126-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:10.000
2003-071-1125-POM Kościerzyna Szpital BnO 2003 1:5.000
2003-070-1124-LUB Stary Zamość 2 BnO 2003 1:10.000
2003-069-1123-ŚLS Jaworze BnO 2003 1:15.000
2003-068-1122-OPL Zdzieszowice PSP Nr 1 BnO 2003 1:1.500
2003-067-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:15.000
2003-066-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:10.000
2003-065-1119-OPL Żyrowa RJnO 2003 1:15.000
2003-064-1118-OPL Góra Świętej Anny - Rowerowa RJnO 2003 1:20.000
2003-063-1117-DLŚ Szklarska Poręba RJnO 2003 1:10.000
2003-062-1116-ZPM Borne Sulinowo BnO 2003 1:10.000
2003-061-1115-LBS Głębokie BnO 2003 1:8.000
2003-060-1114-PDK Horodne BnO 2003 1:10.000
2003-059-1113-MAZ Wilkowyja BnO 2003 1:10.000
2003-058-1112-MAZ Lasek Radość BnO 2003 1:4.000
2003-057-1111-LUB Stary Zamość 1 BnO 2003 1:10.000
2003-056-1110-ŁDZ Trakt Napoleoński BnO 2003 1:10.000
2003-055-1109-MŁP Kopaliny 2 BnO 2003 1:15.000
2003-054-1108-MŁP Nowy Wiśnicz BnO 2003 1:7.500
2003-053-1107-MŁP Puszcza Niepołomicka - Drwinia BnO 2003 1:15.000
2003-052-1106-MŁP Pogwizdów 2 BnO 2003 1:15.000
2003-051-1105-WM Szkoła Podstawowa w Olsztynku BnO 2003 1:2.000
2003-050-1104-MAZ Zegrze Płn. - CSŁiI BnO 2003 1:5.000
2003-049-1103-MAZ Jeziorek BnO 2003 1:5.000
2003-048-1102-MAZ Topór BnO 2003 1:10.000
2003-047-1101-MAZ Topór BnO 2003 1:15.000
2003-046-1100-POM Rybaki BnO 2003 1:10.000
2003-045-1099-POM Wieżyca III BnO 2003 1:15.000
2003-044-1098-POM U Stolema BnO 2003 1:5.000
2003-043-1097-POM Ostrzyce BnO 2003 1:15.000
2003-042-1096-POM Kolańska Huta BnO 2003 1:10.000
2003-041-1095-POM Babilon BnO 2003 1:10.000
2003-040-1094-POM Kopernica BnO 2003 1:15.000
2003-039-1093-DLŚ Oborniki Śląskie MTBO BnO 2003 1:10.000
2003-038-1092-DLŚ Pergola BnO 2003 1:5.000
2003-037-1091-KP U Słonia BnO 2003 1:10.000
2003-036-1090-ZPM Lubno BnO 2003 1:15.000
2003-035-1089-ZPM Dębołęka - Wieś BnO 2003 1:5.000
2003-034-1088-ZPM Dębołęka BnO 2003 1:10.000
2003-033-734-MAZ Rezerwat Florianów 1 BnO 2003 1:10.000
2003-032-1086-LBS Bobowicko BnO 2003 1:2.000
2003-031-1085-DLŚ Srebrna Góra - Między Mostami BnO 2003 1:7.500
2003-030-1084-DLŚ Srebrna Góra - Klątwa Fryderyka BnO 2003 1:7.500
poprzednie1234567891011121314 [15]16171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies