Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
2004-42-1197-MŁP Zalew Chechło BnO 2004 1:10.000
2004-41-1196-POM Stara Piła II BnO 2004 1:10.000
2004-40-1195-POM Piekiełko II BnO 2004 1:10.000
2004-39-1194-WM Stare Miasto BnO 2005 1:2.500
2004-38-1193-MAZ Twierdza Modlin BnO 2004 1:7.500
2004-37-1192-LBS Goraj BnO 2004 1:10.000
2004-36-1191-LBS Olszynki BnO 2004 1:5.000
2004-35-1190-LBS Rakowo 2 BnO 2004 1:10.000
2004-34-1189-LBS Wiejce BnO 2004 1:10.000
2004-33-1188-ŚLS Rzędkowice 2 Skały Podlesickie BnO 2004 1:15.000
2004-32-1187-ŚLS Góra Zborów 2 BnO 2004 1:10.000
2004-31-1186-ŚLS Morsko 2 Pięć Przełęczy BnO 2004 1:15.000
2004-30-1185-ŚLS Kostkowice 2 Skały Kroczyckie BnO 2004 1:15.000
2004-29-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
2004-25-1180-POM Dolina Ewy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-24-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-23-1178-LBL Ostrów Lubelski 2 BnO 2004 1:10.000
2004-22-1177-LBL Ostrów Lubelski 1 BnO 2004 1:10.000
2004-21-1176-LBL Ostrów Lubelski BnO 2004 1:15.000
2004-20-1175-PDK Grodzisko BnO 2004 1:10.000
2004-19-1174-MŁP Wielogłowy Stadnina BnO 2004 1:7.500
2004-18-1173-MŁP Wielogłowy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-17-1172-DLŚ Syców Park BnO 2004 1:5.000
2004-16-1171-ŚLS Gliwice - Las Żorek III BnO 2004 1:10.000
2004-15-1170-POM Juszki BnO 2004 1:10.000
2004-14-1169-POM Stawiska BnO 2004 1:10.000
2004-13-1168-DLŚ Droga Murzycka BnO 2004 1:10.000
2004-12-1167-LBS Dychów - Poligon BnO 2004 1:10.000
2004-11-1166-ŁDZ Pełczyska BnO 2004 1:15.000
2004-10-1165-POM Leśniczówka BnO 2004 1:10.000
2004-09-1165-POM Leśniczówka Barłomino BnO 2004 1:15.000
2004-08-1163-DLŚ Zaborze BnO 2004 1:10.000
2004-07-1162-PDK Góra Parkowa BnO 2004 1:2.500
2004-06-1161-WM Jezioro Drwęckie BnO 2004 1:15.000
2004-05-1160-WM Jezioro Drwęckie RJnO 2004 1:20.000
2004-04-1159-WLP Rybojecko BnO 2004 1:10.000
2004-03-1158-WLP Laski Tartak BnO 2004 1:10.000
2004-02-1157-LBS Strychy BnO 2004 1:10.000
2004-01-1156-ŚLS Zabrze - Helenka BnO 2004 1:10.000
2003-101-1155-MAZ Park Leśny Powsin BnO 2003 1:5.000
2003-100-1154-DLŚ Koniec Świata II RJnO 2003 1:15.000
2003-099-1153-DLŚ Janowice Wielkie RJnO 2003 1:15.000
2003-098-1152-MAZ Falenica 2R RJnO 2003 1:10.000
2003-097-1151-MAZ Boisko Radość BnO 2003 -
2003-096-1150-WM Ogrody BnO 2003 1:5.000
2003-095-1149-WLP Szwedzkie Wały BnO 2003 1:7.500
2003-094-1148-KP Las Papowski 2 R RJnO 2003 1:15.000
2003-093-1147-KP Grębocin-Kolonia BnO 2003 1:2.000
2003-092-1146-WM Jezioro Drwęckie (część południowa) BnO 2003 1:10.000
2003-091-1145-DLŚ Borowice 2 BnO 2003 1:10.000
2003-090-1145-POM Szczyt BnO 2003 1:10.000
2003-089-1143-POM SP 45 Gdynia BnO 2003 1:1.000
poprzednie12345678910111213 [14]15161718192021222324252627następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bałabuszko KacperDominiak DagmaraJanowski MateuszKlamecki AntoniKlein MartynaKaczmarek DamianLisewska EwelinaMatwiejczuk KacperNiezgódka PiotrOstaszewski JanPest OlafWalicki AndrzejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies