Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
2004-25-1180-POM Dolina Ewy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-24-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-23-1178-LBL Ostrów Lubelski 2 BnO 2004 1:10.000
2004-22-1177-LBL Ostrów Lubelski 1 BnO 2004 1:10.000
2004-21-1176-LBL Ostrów Lubelski BnO 2004 1:15.000
2004-20-1175-PDK Grodzisko BnO 2004 1:10.000
2004-19-1174-MŁP Wielogłowy Stadnina BnO 2004 1:7.500
2004-18-1173-MŁP Wielogłowy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-17-1172-DLŚ Syców Park BnO 2004 1:5.000
2004-16-1171-ŚLS Gliwice - Las Żorek III BnO 2004 1:10.000
2004-15-1170-POM Juszki BnO 2004 1:10.000
2004-14-1169-POM Stawiska BnO 2004 1:10.000
2004-13-1168-DLŚ Droga Murzycka BnO 2004 1:10.000
2004-12-1167-LBS Dychów - Poligon BnO 2004 1:10.000
2004-11-1166-ŁDZ Pełczyska BnO 2004 1:15.000
2004-10-1165-POM Leśniczówka BnO 2004 1:10.000
2004-09-1165-POM Leśniczówka Barłomino BnO 2004 1:15.000
2004-08-1163-DLŚ Zaborze BnO 2004 1:10.000
2004-07-1162-PDK Góra Parkowa BnO 2004 1:2.500
2004-06-1161-WM Jezioro Drwęckie BnO 2004 1:15.000
2004-05-1160-WM Jezioro Drwęckie RJnO 2004 1:20.000
2004-04-1159-WLP Rybojecko BnO 2004 1:10.000
2004-03-1158-WLP Laski Tartak BnO 2004 1:10.000
2004-02-1157-LBS Strychy BnO 2004 1:10.000
2004-01-1156-ŚLS Zabrze - Helenka BnO 2004 1:10.000
2003-101-1155-MAZ Park Leśny Powsin BnO 2003 1:5.000
2003-100-1154-DLŚ Koniec Świata II RJnO 2003 1:15.000
2003-099-1153-DLŚ Janowice Wielkie RJnO 2003 1:15.000
2003-098-1152-MAZ Falenica 2R RJnO 2003 1:10.000
2003-097-1151-MAZ Boisko Radość BnO 2003 -
2003-096-1150-WM Ogrody BnO 2003 1:5.000
2003-095-1149-WLP Szwedzkie Wały BnO 2003 1:7.500
2003-094-1148-KP Las Papowski 2 R RJnO 2003 1:15.000
2003-093-1147-KP Grębocin-Kolonia BnO 2003 1:2.000
2003-092-1146-WM Jezioro Drwęckie (część południowa) BnO 2003 1:10.000
2003-091-1145-DLŚ Borowice 2 BnO 2003 1:10.000
2003-090-1145-POM Szczyt BnO 2003 1:10.000
2003-089-1143-POM SP 45 Gdynia BnO 2003 1:1.000
2003-088-1142-POM Wiczlino BnO 2003 1:10.000
2003-087-1141-POM Stadion Luzino BnO 2003 -
2003-086-1140-POM Migowo BnO 2003 1:4.000
2003-085-1139-POM Chmielno BnO 2003 1:10.000
2003-084-1138-ZPM Strzelica BnO 2003 1:10.000
2003-083-1137-ŚLS Rybnik - Kamień BnO 2003 1:15.000
2003-082-1136-ŚLS Gliwice - Las Żorek 2 BnO 2003 1:15.000
2003-081-1135-OPL Góra Świętej Anny - Amfiteatr BnO 2003 1:10.000
2003-080-1134-MŁP Stella BnO 2003 1:10.000
2003-079-1133-ŁDZ Stumilowy Las BnO 2003 1:5.000
2003-078-1132-WM Trójka BnO 2003 1:2.500
2003-077-1131-ŚLS Biery BnO 2003 1:15.000
2003-076-1130-ŁDZ Czastary BnO 2003 -
2003-075-1129-ŁDZ Czastary BnO 2003 1:15.000
2003-074-1128-DLŚ Paulinium II - rowerowa RJnO 2003 1:15.000
2003-073-1127-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:15.000
2003-072-1126-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:10.000
2003-071-1125-POM Kościerzyna Szpital BnO 2003 1:5.000
2003-070-1124-LUB Stary Zamość 2 BnO 2003 1:10.000
2003-069-1123-ŚLS Jaworze BnO 2003 1:15.000
2003-068-1122-OPL Zdzieszowice PSP Nr 1 BnO 2003 1:1.500
2003-067-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:15.000
2003-066-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:10.000
2003-065-1119-OPL Żyrowa RJnO 2003 1:15.000
2003-064-1118-OPL Góra Świętej Anny - Rowerowa RJnO 2003 1:20.000
2003-063-1117-DLŚ Szklarska Poręba RJnO 2003 1:10.000
2003-062-1116-ZPM Borne Sulinowo BnO 2003 1:10.000
2003-061-1115-LBS Głębokie BnO 2003 1:8.000
2003-060-1114-PDK Horodne BnO 2003 1:10.000
2003-059-1113-MAZ Wilkowyja BnO 2003 1:10.000
2003-058-1112-MAZ Lasek Radość BnO 2003 1:4.000
2003-057-1111-LUB Stary Zamość 1 BnO 2003 1:10.000
2003-056-1110-ŁDZ Trakt Napoleoński BnO 2003 1:10.000
2003-055-1109-MŁP Kopaliny 2 BnO 2003 1:15.000
2003-054-1108-MŁP Nowy Wiśnicz BnO 2003 1:7.500
2003-053-1107-MŁP Puszcza Niepołomicka - Drwinia BnO 2003 1:15.000
2003-052-1106-MŁP Pogwizdów 2 BnO 2003 1:15.000
2003-051-1105-WM Szkoła Podstawowa w Olsztynku BnO 2003 1:2.000
2003-050-1104-MAZ Zegrze Płn. - CSŁiI BnO 2003 1:5.000
2003-049-1103-MAZ Jeziorek BnO 2003 1:5.000
2003-048-1102-MAZ Topór BnO 2003 1:10.000
2003-047-1101-MAZ Topór BnO 2003 1:15.000
2003-046-1100-POM Rybaki BnO 2003 1:10.000
2003-045-1099-POM Wieżyca III BnO 2003 1:15.000
2003-044-1098-POM U Stolema BnO 2003 1:5.000
2003-043-1097-POM Ostrzyce BnO 2003 1:15.000
2003-042-1096-POM Kolańska Huta BnO 2003 1:10.000
2003-041-1095-POM Babilon BnO 2003 1:10.000
2003-040-1094-POM Kopernica BnO 2003 1:15.000
2003-039-1093-DLŚ Oborniki Śląskie MTBO BnO 2003 1:10.000
2003-038-1092-DLŚ Pergola BnO 2003 1:5.000
2003-037-1091-KP U Słonia BnO 2003 1:10.000
2003-036-1090-ZPM Lubno BnO 2003 1:15.000
2003-035-1089-ZPM Dębołęka - Wieś BnO 2003 1:5.000
2003-034-1088-ZPM Dębołęka BnO 2003 1:10.000
2003-033-734-MAZ Rezerwat Florianów 1 BnO 2003 1:10.000
2003-032-1086-LBS Bobowicko BnO 2003 1:2.000
2003-031-1085-DLŚ Srebrna Góra - Między Mostami BnO 2003 1:7.500
2003-030-1084-DLŚ Srebrna Góra - Klątwa Fryderyka BnO 2003 1:7.500
poprzednie12345678910111213 [14]15161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies