Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2005-59-1280-MAZ Anielin - Pogorzel BnO 2005 1:10.000
2005-58-1279-MAZ Anielin 2005 BnO 2005 1:10.000
2005-57-1278-MAZ Stadion OKS BnO 2005 1:10.000
2005-56-1277-DLŚ Miłochowice BnO 2005 1:10.000
2005-55-1276-DLŚ Wzgórze Joanny - południe BnO 2005 1:10.000
2005-54-1275-DLŚ Park Wolności Milicz BnO 2005 1:5.000
2005-53-1274-DLŚ Iwiny BnO 2005 1:10.000
2005-52-1273-WLP Laski Tartak BnO 2005 1:10.000
2005-51-1272-PDK Leśniczówka Białobrzeżki BnO 2005 1:10.000
2005-50-1271-OPL Żyrowa - Góra Św. Anny RJnO 2005 1:20.000
2005-49-1270-MAZ Szumin BnO 2005 1:10.000
2005-48-1269-MAZ Koszelanka BnO 2005 1:5.000
2005-47-1268-WLP Wolsztyn Park BnO 2005 1:4.000
2005-46-1267-OPL Żyrowa - 2 RJnO 2005 1:15.000
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U Źródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
2004-42-1197-MŁP Zalew Chechło BnO 2004 1:10.000
2004-41-1196-POM Stara Piła II BnO 2004 1:10.000
2004-40-1195-POM Piekiełko II BnO 2004 1:10.000
2004-39-1194-WM Stare Miasto BnO 2005 1:2.500
2004-38-1193-MAZ Twierdza Modlin BnO 2004 1:7.500
2004-37-1192-LBS Goraj BnO 2004 1:10.000
2004-36-1191-LBS Olszynki BnO 2004 1:5.000
2004-35-1190-LBS Rakowo 2 BnO 2004 1:10.000
2004-34-1189-LBS Wiejce BnO 2004 1:10.000
2004-33-1188-ŚLS Rzędkowice 2 Skały Podlesickie BnO 2004 1:15.000
2004-32-1187-ŚLS Góra Zborów 2 BnO 2004 1:10.000
2004-31-1186-ŚLS Morsko 2 Pięć Przełęczy BnO 2004 1:15.000
2004-30-1185-ŚLS Kostkowice 2 Skały Kroczyckie BnO 2004 1:15.000
2004-29-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
poprzednie12345678910111213 [14]1516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies