Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2006-31-1320-MŁP Broskwinia 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-30-1319-MŁP Tyniec 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-29-1318-MŁP Las Wolski 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-28-1317-DLŚ Wzgórze Joanny - północ BnO 2006 1:10.000
2006-27-1316-PDK Kalwaria Pacławska BnO 2006 1:5.000
2006-26-1315-PDK Arłamów BnO 2006 1:15.000
2006-25-1314-DLŚ Będkowice - Rezerwat Archeologiczny BnO 2006 -
2006-24-1314-WM Kobułty 2 BnO 2006 1:10.000
2006-23-1312-MŁP Podgórze BnO 2006 1:10.000
2006-22-1311-MŁP Osiedle Niepodległości BnO 2006 1:5.000
2006-21-1310-POM Szwedzka Grobla MTBO RJnO 2006 1:15.000
2006-20-1309-DLŚ Morskie Oko II BnO 2006 1:5.000
2006-19-1308-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Zalewy BnO 2006 1:5.000
2006-18-1307-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Park BnO 2006 1:5.000
2006-17-1306-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Kyndra BnO 2006 1:10.000
2006-16-1305-DLŚ Krzyżowice BnO 2006 -
2006-15-1304-LBS PCO II BnO 2006 -
2006-14-1303-POM Gniewowo BnO 2006 1:15.000
2006-13-1302-POM Wejherowo Park BnO 2006 1:7.500
2006-12-1301-POM Wejherowo Kalwaria BnO 2006 1:10.000
2006-11-1300-POM Las Bukowy BnO 2006 1:10.000
2006-10-1299-MAZ Łysa BnO 2006 1:5.000
2006-09-1298-PDK Tryńcza (Stacja PKP) BnO 2006 1:10.000
2006-08-1297-WLP Pudełkowo BnO 2006 -
2006-07-1296-ZPM Płonno 2 BnO 2006 1:10.000
2006-06-1295-MAZ Niwka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-05-1294-ŚLS Orzesze - Woszczyce BnO 2006 1:15.000
2006-04-1293-ŚLS Rybnik - Grzybówka RJnO 2006 1:15.000
2006-03-1292-ŁDZ SP nr 110 BnO 2006 1:1.000
2006-02-1291-ŁDZ Park im. gen. J. Dąbrowskiego BnO 2006 1:2.500
2006-01-1290-ŁDZ Park Legionów BnO 2006 1:2.500
2005-68-1289-WM Perkoz - Uroczysko Waszeta BnO 2005 1:10.000
2005-67-1288-DLŚ Arboretum BnO 2005 -
2005-66-1287-MAZ Wilga 2 BnO 2005 1:15.000
2005-65-1286-POM Wysoka BnO 2005 1:10.000
2005-64-1285-PDL Słoneczny Stok BnO 2005 -
2005-63-1284-MAZ Dolinka Służewska 1 BnO 2005 1:5.000
2005-62-1283-ŁDZ Modrzew 2 BnO 2005 1:10.000
2005-61-1282-ŚLS Bielsko - Wapienica BnO 2005 1:10.000
2005-60-1281-OPL Krasowice - Siedem Górek BnO 2005 1:10.000
2005-59-1280-MAZ Anielin - Pogorzel BnO 2005 1:10.000
2005-58-1279-MAZ Anielin 2005 BnO 2005 1:10.000
2005-57-1278-MAZ Stadion OKS BnO 2005 1:10.000
2005-56-1277-DLŚ Miłochowice BnO 2005 1:10.000
2005-55-1276-DLŚ Wzgórze Joanny - południe BnO 2005 1:10.000
2005-54-1275-DLŚ Park Wolności Milicz BnO 2005 1:5.000
2005-53-1274-DLŚ Iwiny BnO 2005 1:10.000
2005-52-1273-WLP Laski Tartak BnO 2005 1:10.000
2005-51-1272-PDK Leśniczówka Białobrzeżki BnO 2005 1:10.000
2005-50-1271-OPL Żyrowa - Góra Św. Anny RJnO 2005 1:20.000
2005-49-1270-MAZ Szumin BnO 2005 1:10.000
2005-48-1269-MAZ Koszelanka BnO 2005 1:5.000
2005-47-1268-WLP Wolsztyn Park BnO 2005 1:4.000
2005-46-1267-OPL Żyrowa - 2 RJnO 2005 1:15.000
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U Źródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
poprzednie123456789101112 [13]1415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Banialis AmeliaFilipczak FilipGolonka KarolinaGaj KarolinaKruk ZuzannaMaca MateuszMazurczyk AlinaPrzygodzki ArkadiuszPowichrowski PatrykPajor SylwiaRichert AnnaStrymecka NikolaSurma DagmaraTomaszewska MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies