Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2007-30-1383-WLP Solec BnO 2007 1:10.000
2007-29-1382-MAZ Fort I Warszawa Bielany BnO 2007 1:5.000
2007-28-1381-POM Leśniczówka Chynów BnO 2007 -
2007-27-1380-POM Brodnica BnO 2007 1:10.000
2007-26-1379-POM Wejherowo Stadion BnO 2007 -
2007-25-1378-PDK Przemyśl - Zamek BnO 2007 1:5.000
2007-24-1377-PDK Lipowica 2 - Fort BnO 2007 1:15.000
2007-23-1376-KP Barbarka - Rozgarty BnO 2007 1:15.000
2007-22-1375-POM Wzniesienie Marii BnO 2007 -
2007-21-1374-MAZ Park Szczęśliwicki BnO 2007 1:5.000
2007-20-1373-MAZ Szkoła Regut BnO 2007 -
2007-19-1372-MŁP Kolonia Leśna BnO 2007 1:2.500
2007-18-1371-MŁP Kościelec BnO 2007 1:10.000
2007-17-1370-WLP Osowa Góra II BnO 2007 1:15.000
2007-16-1369-MŁP Żelatowa BnO 2007 1:10.000
2007-15-1368-WLP Dymaczewo Stare II BnO 2007 1:10.000
2007-14-1367-WLP Cytadela II BnO 2007 1:5.000
2007-13-1366-PDK Fort Bruner BnO 2007 1:10.000
2007-12-1365-ZPM Ścieżka Południe BnO 2007 1:15.000
2007-11-1364-ZPM Ścieżka Północ BnO 2007 1:10.000
2007-10-1363-ZPM Jezioro Zielin BnO 2007 1:10.000
2007-09-1369-ŁDZ Załęcze-Górka Wapno BnO 2007 1:10.000
2007-08-1361-ŚLS Jastrzębie - Zespół Szkół Zawodowych BnO 2007 1:4.000
2007-07-1360-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Kyndra 2 BnO 2007 1:10.000
2007-06-1359-DLŚ Bolesławiec II BnO 2007 1:10.000
2007-05-1358-WLP Zielonka RJnO BnO 2007 -
2007-04-1357-LBL Nieciecz 2007 BnO 2007 1:15.000
2007-03-1356-OPL Zdzieszowice 3 BnO 2007 1:10.000
2007-02-1355-WLP Stołunia RJnO 2007 1:15.000
2007-01-1354-MAZ Park na Moczydle 2 BnO 2007 1:4.000
2006-64-1353-POM Warcino Pałac Bismarcka BnO 2006 1:5.000
2006-63-1352-POM Warcino Góra Osowiec BnO 2006 1:10.000
2006-62-1351-ŁDZ Park nad Jesieniem BnO 2006 1:3.000
2006-61-1350-MAZ Park Praski BnO 2006 1:4.000
2006-60-1349-LBS Górka Wojciechowska BnO 2006 1:5.000
2006-59-1348-ŁDZ Grotniki - Linda BnO 2006 1:15.000
2006-58-1347-MŁP Nawojowa Góra 2006 RJnO 2006 1:15.000
2006-57-1347-POM Bernardowo II BnO 2006 1:10.000
2006-56-1345-POM Leśniczówka Sopot BnO 2006 1:15.000
2006-55-1344-POM Gdynia - Chwarzno BnO 2006 1:5.000
2006-54-1343-DLŚ Dolina Bobru BnO 2006 1:10.000
2006-53-1342-WM Szkoła Podstawowa w Kobułtach BnO 2006 1:1.500
2006-52-1341-WM Gimnazjum 2 BnO 2006 1:1.500
2006-51-1340-ŁDZ Rydzyny - Zachód BnO 2006 1:10.000
2006-50-1339-ŚLS Rybnik - Golejów BnO 2006 1:10.000
2006-49-1338-MAZ Warszawa - Mokotów Park Morskie Oko BnO 2006 1:4.000
2006-48-1337-MAZ Pogorzel Warszawska BnO 2006 1:5.000
2006-47-1336-MAZ Skarbonka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-46-1335-WLP Goraj Zamek Czarnków BnO 2006 -
2006-45-1334-POM Leśniczówka Zbychowo BnO 2006 -
2006-44-1333-MAZ Poligon WAT RJnO 2006 1:7.500
2006-43-1332-MŁP Sikornik 1 BnO 2006 1:5.000
2006-42-1331-MAZ Stara Miłosna BnO 2006 -
2006-41-1330-MAZ Jazz Pol BnO 2006 1:15.000
2006-40-1329-MAZ Lotnisko Góraszka BnO 2006 -
2006-39-1328-MAZ Mazowiecki Park Krajobrazowy BnO 2006 -
2006-38-1327-MŁP Ostra Góra 924 m BnO 2006 1:10.000
2006-37-1326-MAZ Augustówka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-36-1325-MŁP Patria BnO 2006 1:10.000
2006-35-1324-ŁDZ Spała - Pod Żubrem BnO 2006 1:4.000
2006-34-1323-ŁDZ Jezioro Smug BnO 2006 1:15.000
2006-33-1322-ŁDZ Struga Liciążna BnO 2006 1:10.000
2006-32-1321-ŁDZ Spała - COS BnO 2006 1:10.000
2006-31-1320-MŁP Broskwinia 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-30-1319-MŁP Tyniec 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-29-1318-MŁP Las Wolski 2006 BnO 2006 1:10.000
2006-28-1317-DLŚ Wzgórze Joanny - północ BnO 2006 1:10.000
2006-27-1316-PDK Kalwaria Pacławska BnO 2006 1:5.000
2006-26-1315-PDK Arłamów BnO 2006 1:15.000
2006-25-1314-DLŚ Będkowice - Rezerwat Archeologiczny BnO 2006 -
2006-24-1314-WM Kobułty 2 BnO 2006 1:10.000
2006-23-1312-MŁP Podgórze BnO 2006 1:10.000
2006-22-1311-MŁP Osiedle Niepodległości BnO 2006 1:5.000
2006-21-1310-POM Szwedzka Grobla MTBO RJnO 2006 1:15.000
2006-20-1309-DLŚ Morskie Oko II BnO 2006 1:5.000
2006-19-1308-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Zalewy BnO 2006 1:5.000
2006-18-1307-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Park BnO 2006 1:5.000
2006-17-1306-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Kyndra BnO 2006 1:10.000
2006-16-1305-DLŚ Krzyżowice BnO 2006 -
2006-15-1304-LBS PCO II BnO 2006 -
2006-14-1303-POM Gniewowo BnO 2006 1:15.000
2006-13-1302-POM Wejherowo Park BnO 2006 1:7.500
2006-12-1301-POM Wejherowo Kalwaria BnO 2006 1:10.000
2006-11-1300-POM Las Bukowy BnO 2006 1:10.000
2006-10-1299-MAZ Łysa BnO 2006 1:5.000
2006-09-1298-PDK Tryńcza (Stacja PKP) BnO 2006 1:10.000
2006-08-1297-WLP Pudełkowo BnO 2006 -
2006-07-1296-ZPM Płonno 2 BnO 2006 1:10.000
2006-06-1295-MAZ Niwka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-05-1294-ŚLS Orzesze - Woszczyce BnO 2006 1:15.000
2006-04-1293-ŚLS Rybnik - Grzybówka RJnO 2006 1:15.000
2006-03-1292-ŁDZ SP nr 110 BnO 2006 1:1.000
2006-02-1291-ŁDZ Park im. gen. J. Dąbrowskiego BnO 2006 1:2.500
2006-01-1290-ŁDZ Park Legionów BnO 2006 1:2.500
2005-68-1289-WM Perkoz - Uroczysko Waszeta BnO 2005 1:10.000
2005-67-1288-DLŚ Arboretum BnO 2005 -
2005-66-1287-MAZ Wilga 2 BnO 2005 1:15.000
2005-65-1286-POM Wysoka BnO 2005 1:10.000
2005-64-1285-PDL Słoneczny Stok BnO 2005 -
2005-63-1284-MAZ Dolinka Służewska 1 BnO 2005 1:5.000
poprzednie123456789101112 [13]141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies