Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2006-08-1297-WLP Pudełkowo BnO 2006 -
2006-07-1296-ZPM Płonno 2 BnO 2006 1:10.000
2006-06-1295-MAZ Niwka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-05-1294-ŚLS Orzesze - Woszczyce BnO 2006 1:15.000
2006-04-1293-ŚLS Rybnik - Grzybówka RJnO 2006 1:15.000
2006-03-1292-ŁDZ SP nr 110 BnO 2006 1:1.000
2006-02-1291-ŁDZ Park im. gen. J. Dąbrowskiego BnO 2006 1:2.500
2006-01-1290-ŁDZ Park Legionów BnO 2006 1:2.500
2005-68-1289-WM Perkoz - Uroczysko Waszeta BnO 2005 1:10.000
2005-67-1288-DLŚ Arboretum BnO 2005 -
2005-66-1287-MAZ Wilga 2 BnO 2005 1:15.000
2005-65-1286-POM Wysoka BnO 2005 1:10.000
2005-64-1285-PDL Słoneczny Stok BnO 2005 -
2005-63-1284-MAZ Dolinka Służewska 1 BnO 2005 1:5.000
2005-62-1283-ŁDZ Modrzew 2 BnO 2005 1:10.000
2005-61-1282-ŚLS Bielsko - Wapienica BnO 2005 1:10.000
2005-60-1281-OPL Krasowice - Siedem Górek BnO 2005 1:10.000
2005-59-1280-MAZ Anielin - Pogorzel BnO 2005 1:10.000
2005-58-1279-MAZ Anielin 2005 BnO 2005 1:10.000
2005-57-1278-MAZ Stadion OKS BnO 2005 1:10.000
2005-56-1277-DLŚ Miłochowice BnO 2005 1:10.000
2005-55-1276-DLŚ Wzgórze Joanny - południe BnO 2005 1:10.000
2005-54-1275-DLŚ Park Wolności Milicz BnO 2005 1:5.000
2005-53-1274-DLŚ Iwiny BnO 2005 1:10.000
2005-52-1273-WLP Laski Tartak BnO 2005 1:10.000
2005-51-1272-PDK Leśniczówka Białobrzeżki BnO 2005 1:10.000
2005-50-1271-OPL Żyrowa - Góra Św. Anny RJnO 2005 1:20.000
2005-49-1270-MAZ Szumin BnO 2005 1:10.000
2005-48-1269-MAZ Koszelanka BnO 2005 1:5.000
2005-47-1268-WLP Wolsztyn Park BnO 2005 1:4.000
2005-46-1267-OPL Żyrowa - 2 RJnO 2005 1:15.000
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U Źródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
poprzednie123456789101112 [13]1415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz JanuszBzdęga JagodaBryk PaulinaBlank MaksymilianBolmowski RadosławCygler SławomirHryciuk MikołajJanuszewski JanKochańczyk JakubKubiś JuliaLach KacperMorel ŁukaszMarcinkowski PiotrNowak z d. Socha BeataNowak BeataProzorowski AdamPietrzak JakubPrzygoda KlaudiaStudziński ŁukaszSawicki SebastianStach HannaSroka MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies