Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2007-67-1420-MAZ Wieliszew BnO 2007 -
2007-66-1419-ZPM Pełcz MTBO RJnO 2007 1:15.000
2007-65-1418-ZPM Jezioro Mogilno MTBO RJnO 2007 1:15.000
2007-64-1417-MAZ Skarbonka - Rower BnO 2007 -
2007-63-1416-MAZ Pogorzel Warszawska - Rower BnO 2007 -
2007-62-1415-MAZ Laski BnO 2007 1:5.000
2007-61-1414-POM Gdynia III BnO 2007 1:10.000
2007-60-1413-MAZ Młociny BnO 2007 -
2007-59-1412-POM Zielona Polana BnO 2007 1:10.000
2007-58-1411-OPL Żyrowa - Lesisko MTBO RJnO 2007 1:20.000
2007-57-1410-OPL Czarnocin - Łącka Woda RJnO RJnO 2007 1:20.000
2007-56-1409-DLŚ Paulinum III BnO 2007 1:10.000
2007-55-1408-DLŚ Koralowa Ścieżka BnO 2007 1:10.000
2007-54-1407-DLŚ Zielona Gospoda BnO 2007 1:10.000
2007-53-1406-DLŚ Wzgórze Kościuszki II BnO 2007 1:4.000
2007-52-1405-LBL Nałęczów Uzdrowisko BnO 2007 1:5.000
2007-51-1404-LBL Puławy - Park Miejski BnO 2007 -
2007-50-1403-DLŚ Dziura BnO 2007 1:10.000
2007-49-1402-DLŚ Szkoła Świętoszów BnO 2007 1:5.000
2007-48-1401-POM Sztutowo BnO 2007 1:10.000
2007-47-1400-POM Fale Bałtyku BnO 2007 1:10.000
2007-46-1399-POM Kolonia Kormoranów BnO 2007 1:10.000
2007-45-1398-DLŚ Lądek Zdrój MTBO BnO 2007 -
2007-44-1397-POM Machowino - zachód BnO 2007 1:10.000
2007-43-1396-POM Machowino - wschód BnO 2007 1:10.000
2007-42-1395-POM Lędowski Las 2 BnO 2007 1:10.000
2007-41-1394-WM Jezioro Łowne RJnO 2007 1:20.000
2007-40-1393-WM Tylkówko RJnO 2007 1:20.000
2007-39-1392-WM Nowa Kaletka BnO 2007 1:15.000
2007-38-1391-MŁP Kiry - Biathlon BnO 2007 1:10.000
2007-37-1390-MŁP Witów II BnO 2007 1:15.000
2007-36-1389-MŁP Siwa Polana BnO 2007 1:10.000
2007-35-1388-ZPM Płonno BnO 2007 1:10.000
2007-34-1387-ZPM Stawy BnO 2007 1:10.000
2007-33-1386-ZPM Barlinek Szkoła BnO 2007 1:5.000
2007-32-1385-ZPM Jezioro Mogilno BnO 2007 1:10.000
2007-31-1384-WLP Wileńskie Góry BnO 2007 1:10.000
2007-30-1383-WLP Solec BnO 2007 1:10.000
2007-29-1382-MAZ Fort I Warszawa Bielany BnO 2007 1:5.000
2007-28-1381-POM Leśniczówka Chynów BnO 2007 -
2007-27-1380-POM Brodnica BnO 2007 1:10.000
2007-26-1379-POM Wejherowo Stadion BnO 2007 -
2007-25-1378-PDK Przemyśl - Zamek BnO 2007 1:5.000
2007-24-1377-PDK Lipowica 2 - Fort BnO 2007 1:15.000
2007-23-1376-KP Barbarka - Rozgarty BnO 2007 1:15.000
2007-22-1375-POM Wzniesienie Marii BnO 2007 -
2007-21-1374-MAZ Park Szczęśliwicki BnO 2007 1:5.000
2007-20-1373-MAZ Szkoła Regut BnO 2007 -
2007-19-1372-MŁP Kolonia Leśna BnO 2007 1:2.500
2007-18-1371-MŁP Kościelec BnO 2007 1:10.000
2007-17-1370-WLP Osowa Góra II BnO 2007 1:15.000
2007-16-1369-MŁP Żelatowa BnO 2007 1:10.000
2007-15-1368-WLP Dymaczewo Stare II BnO 2007 1:10.000
2007-14-1367-WLP Cytadela II BnO 2007 1:5.000
2007-13-1366-PDK Fort Bruner BnO 2007 1:10.000
2007-12-1365-ZPM Ścieżka Południe BnO 2007 1:15.000
2007-11-1364-ZPM Ścieżka Północ BnO 2007 1:10.000
2007-10-1363-ZPM Jezioro Zielin BnO 2007 1:10.000
2007-09-1369-ŁDZ Załęcze-Górka Wapno BnO 2007 1:10.000
2007-08-1361-ŚLS Jastrzębie - Zespół Szkół Zawodowych BnO 2007 1:4.000
2007-07-1360-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Kyndra 2 BnO 2007 1:10.000
2007-06-1359-DLŚ Bolesławiec II BnO 2007 1:10.000
2007-05-1358-WLP Zielonka RJnO BnO 2007 -
2007-04-1357-LBL Nieciecz 2007 BnO 2007 1:15.000
2007-03-1356-OPL Zdzieszowice 3 BnO 2007 1:10.000
2007-02-1355-WLP Stołunia RJnO 2007 1:15.000
2007-01-1354-MAZ Park na Moczydle 2 BnO 2007 1:4.000
2006-64-1353-POM Warcino Pałac Bismarcka BnO 2006 1:5.000
2006-63-1352-POM Warcino Góra Osowiec BnO 2006 1:10.000
2006-62-1351-ŁDZ Park nad Jesieniem BnO 2006 1:3.000
2006-61-1350-MAZ Park Praski BnO 2006 1:4.000
2006-60-1349-LBS Górka Wojciechowska BnO 2006 1:5.000
2006-59-1348-ŁDZ Grotniki - Linda BnO 2006 1:15.000
2006-58-1347-MŁP Nawojowa Góra 2006 RJnO 2006 1:15.000
2006-57-1347-POM Bernardowo II BnO 2006 1:10.000
2006-56-1345-POM Leśniczówka Sopot BnO 2006 1:15.000
2006-55-1344-POM Gdynia - Chwarzno BnO 2006 1:5.000
2006-54-1343-DLŚ Dolina Bobru BnO 2006 1:10.000
2006-53-1342-WM Szkoła Podstawowa w Kobułtach BnO 2006 1:1.500
2006-52-1341-WM Gimnazjum 2 BnO 2006 1:1.500
2006-51-1340-ŁDZ Rydzyny - Zachód BnO 2006 1:10.000
2006-50-1339-ŚLS Rybnik - Golejów BnO 2006 1:10.000
2006-49-1338-MAZ Warszawa - Mokotów Park Morskie Oko BnO 2006 1:4.000
2006-48-1337-MAZ Pogorzel Warszawska BnO 2006 1:5.000
2006-47-1336-MAZ Skarbonka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-46-1335-WLP Goraj Zamek Czarnków BnO 2006 -
2006-45-1334-POM Leśniczówka Zbychowo BnO 2006 -
2006-44-1333-MAZ Poligon WAT RJnO 2006 1:7.500
2006-43-1332-MŁP Sikornik 1 BnO 2006 1:5.000
2006-42-1331-MAZ Stara Miłosna BnO 2006 -
2006-41-1330-MAZ Jazz Pol BnO 2006 1:15.000
2006-40-1329-MAZ Lotnisko Góraszka BnO 2006 -
2006-39-1328-MAZ Mazowiecki Park Krajobrazowy BnO 2006 -
2006-38-1327-MŁP Ostra Góra 924 m BnO 2006 1:10.000
2006-37-1326-MAZ Augustówka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-36-1325-MŁP Patria BnO 2006 1:10.000
2006-35-1324-ŁDZ Spała - Pod Żubrem BnO 2006 1:4.000
2006-34-1323-ŁDZ Jezioro Smug BnO 2006 1:15.000
2006-33-1322-ŁDZ Struga Liciążna BnO 2006 1:10.000
2006-32-1321-ŁDZ Spała - COS BnO 2006 1:10.000
poprzednie1234567891011 [12]131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Banialis AmeliaFilipczak FilipGolonka KarolinaGaj KarolinaKruk ZuzannaMaca MateuszMazurczyk AlinaPrzygodzki ArkadiuszPowichrowski PatrykPajor SylwiaRichert AnnaStrymecka NikolaSurma DagmaraTomaszewska MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies