Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2009-38-1536-MŁP Sądecki Park Etnograficzny - Falkowa BnO 2009 1:4.000
2009-37-1535-ŚLS Złoty Potok II BnO 2009 1:10.000
2009-36-1534-ŚLS Dolina Wiercicy II BnO 2009 1:10.000
2009-35-1533-ŚLS Babska Skała II BnO 2009 1:10.000
2009-34-1532-ZPM Żydowo RJnO 2009 1:15.000
2009-33-1531-MAZ Powsin 2009 BnO 2009 1:5.000
2009-32-1530-MAZ SGGW - Rektorat BnO 2009 1:4.000
2009-31-1529-WM Źródła Drwęcy BnO 2009 1:15.000
2009-30-1528-WM Skansen 1 BnO 2009 1:4.000
2009-29-1527-WM Lichtajny BnO 2009 1:10.000
2009-28-1526-ŚLS Rybnik - Park Kozie Góry BnO 2009 1:3.000
2009-27-1525-POM Żabianka BnO 2009 -
2009-26-1524-ŚLS Gliwice - Las Łabędzki 2 BnO 2009 1:10.000
2009-25-1523-ŚLS Gliwice - Park Chopina 2 BnO 2009 1:2.000
2009-24-1522-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego/SP36 BnO 2009 1:4.000
2009-23-1521-POM Głodówko BnO 2009 -
2009-22-1520-POM Piekiełko 2 BnO 2009 -
2009-21-1519-POM Bernardowo 2 - MTBO RJnO 2009 1:15.000
2009-20-1518-POM Leśniczówka Sopot - Rowerowa RJnO 2009 1:15.000
2009-19-1517-ŁDZ Zdrowie 2 BnO 2009 1:5.000
2009-18-1516-MŁP Wilkowisko - Trzy Góry BnO 2009 1:10.000
2009-17-1515-MŁP Stacja Narciarska - Śnieżnica BnO 2009 1:5.000
2009-16-1514-MŁP Śnieżnica - Ośrodek Rekolekcyjny BnO 2009 1:7.500
2009-15-1513-MŁP Limanowa - Rynek i Dworek Marsów BnO 2009 1:3.000
2009-14-1512-MAZ Zimne Doły BnO 2009 1:10.000
2009-13-1511-DLŚ Bolesławiec 3 BnO 2009 1:10.000
2009-12-1509-ŚLS Zawiercie - OSiR BnO 2009 1:4.000
2009-11-1510-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa BnO 2009 1:10.000
2009-10-1508-ŚLS Pilica - Smoleń BnO 2009 1:10.000
2009-09-1507-ŚLS Jastrzębie Zdrój Park Zdrojowy BnO 2009 1:2.500
2009-08-1506-POM Park Zaspa - 2 BnO 2009 1:4.000
2009-07-1505-POM LO-2 w Gdańsku BnO 2009 -
2009-06-1504-POM Dolina Strzyży RJnO 2009 1:10.000
2009-05-1503-OPO Tułowice RJnO 2009 1:20.000
2009-04-1502-ŁDZ Lublinek BnO 2009 1:10.000
2009-03-1501-MAZ Wola Jerzego BnO 2009 1:5.000
2009-02-1500-MAZ Las Nieporęcki BnO 2009 1:15.000
2009-01-1499-DLŚ Jakuszyce 2 BnO 2009 1:15.000
2008-94-2053-OPL Zamek Linhartovy 08 BnO 2008 1:4.000
2008-93-2052-WM Wilimy BnO 2008 1:15.000
2008-92-2051-ŁDZ Nadwarciański Gród BnO 2008 1:10.000
2008-91-2050-ŚWK Nagłowice BnO 2008 1:10.000
2008-90-2049-MAZ Polaki BnO 2008 1:15.000
2008-89-2048-MAZ Lipniak BnO 2008 1:15.000
2008-88-2047-ŁDZ Uroczysko Bocian BnO 2008 1:10.000
2008-87-2046-ŁDZ Ryś BnO 2008 1:10.000
2008-86-2045-MAZ Kozienice - Królewskie Źródła BnO 2008 1:15.000
2008-85-2044-MAZ Puszcza Kozienicka - Chinów BnO 2008 1:15.000
2008-84-2043-MAZ Puszcza Kozienicka - Brzózka BnO 2008 1:15.000
2008-83-2042-LBL Roztocze BnO 2008 1:15.000
2008-82-2041-LBL Szewnia BnO 2008 1:15.000
2008-81-2040-LBL Płoskie II BnO 2008 1:10.000
2008-80-2039-WM OW Bajka BnO 2008 1:2.000
2008-79-2038-WM Szkoła Podstawowa nr 4 Ostróda BnO 2008 1:500
2008-78-2037-WM Hotel Anders RJnO 2008 1:23.000
2008-77-2036-WM Gimnazjum nr 1 BnO 2008 1:1.000
2008-76-1498-ŁDZ Park Widzewski BnO 2008 1:2.500
2008-75-1497-MAZ Wieliszew Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-74-1496-ZPM Leśniczówka BnO 2008 1:5.000
2008-73-1495-OPL Zdzieszowice - 4 BnO 2008 1:7.500
2008-72-1494-OPL Zdzieszowice - Gimnazjum 2 BnO 2008 1:4.000
2008-71-1493-ŚLS Grzybówka BnO 2008 1:10.000
2008-70-1492-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:10.000
2008-69-1491-MAZ Celestynów BnO 2008 1:10.000
2008-68-1490-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:15.000
2008-67-1489-LBS Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-66-1488-DLŚ Jagniątków BnO 2008 1:7.500
2008-65-1487-MAZ Kępa 2 na Michałówku BnO 2008 1:10.000
2008-64-1486-MAZ Niwka 3 BnO 2008 1:10.000
2008-63-1485-ŚLS Orzesze 3 BnO 2008 1:10.000
2008-62-1484-DLŚ Droga pod Reglami BnO 2008 1:10.000
2008-61-1483-DLŚ Plac Piastowski BnO 2008 1:4.000
2008-60-1482-WM Ruskie Doły MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-59-1481-WM Parwółki MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-58-1480-WM Stare Jabłonki MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-57-1479-WM Idzbark MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-56-1478-WM Trening MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-55-1477-WM Uniwersytet Warmińsko-Mazurski MTBO RJnO 2008 1:5.000
2008-54-1476-POM Kąty Rybackie BnO 2008 1:10.000
2008-53-1475-POM Mierzeja Wiślana BnO 2008 1:10.000
2008-52-1474-POM Jantarowy Szlak BnO 2008 1:5.000
2008-51-1473-POM Warcino - Leśniczówka Bożysław BnO 2008 1:10.000
2008-50-1472-POM Warcino - Góra Osowiec BnO 2008 1:10.000
2008-49-1471-POM Warcino - Pałac Bismarcka BnO 2008 1:5.000
2008-48-1470-KP Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu BnO 2008 1:4.000
2008-47-1467-KP Suchatówka BnO 2008 1:10.000
2008-46-1467-KP Góry Kobbel 2 - część wschodnia BnO 2008 1:10.000
2008-45-1467-KP Góry Kobbel 2 BnO 2008 1:15.000
2008-44-1466-MŁP Bronaczowa Zach. BnO 2008 1:10.000
2008-43-1465-MŁP Bronaczowa Wsch. BnO 2008 1:10.000
2008-42-1464-MŁP Dolina Będkowska II BnO 2008 1:10.000
2008-41-1463-ZPM Borne Sulinowo II BnO 2008 1:10.000
2008-40-1462-ŚWK Zagnańsk BnO 2008 -
2008-39-1461-ŚWK Zagnańsk Technikum Leśne BnO 2008 -
2008-38-1460-WLP Olejnica - Radomierz BnO 2008 1:7.500
2008-37-1459-WLP Ośrodek AWF Wrocław BnO 2008 1:3000
2008-36-1458-WLP Cegielnia - Nowa Wieś BnO 2008 1:10.000
2008-35-1457-PDL Ogrodniczki BnO 2008 -
2008-34-1456-PDL Cieliczanka BnO 2008 -
2008-33-1455-PDK Borek BnO 2008 1:5.000
poprzednie12345678910 [11]12131415161718192021222324252627następne
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies