Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2009-67-1665-POM Jezioro Borowo BnO 2009 1:10.000
2009-66-1564-ZPM Wrzoski 2 BnO 2009 1:10.000
2009-65-1563-MAZ DĘBINKA BnO 2009 1:5.000
2009-64-1562-K-P Mariampol - Jarużyn BnO 2009 1:10.000
2009-63-1561-MAZ Gołębiówka BnO 2009 1:10.000
2009-62-1560-PDL Podsupraśl BnO 2009 1:10.000
2009-61-1559-DLŚ Park Norweski BnO 2009 1:4.000
2009-60-1558-MAZ Góry Bogackie BnO 2009 1:15.000
2009-59-1557-ŚLS Rybnik - Gotartowice BnO 2009 1:10.000
2009-58-1556-ŚLS Tychy Paprocany 3 BnO 2009 1:7.500
2009-57-1555-LBL Ogród Saski BnO 2009 1:4.000
2009-56-1554-LBL Stary Gaj 2010 BnO 2009 1:10.000
2009-55-1553-MAZ Za Stawem BnO 2009 -
2009-54-1552-POM Dziki Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-53-1551-LBL Majdan Sitaniecki BnO 2009 1:10.000
2009-52-1550-LBL Wierzba 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-51-1549-ŚLS Wodzisław Śląski - Balaton BnO 2009 1:10.000
2009-50-1548-MAZ Brzeście BnO 2009 1:10.000
2009-49-1547-POM Morenowe Wzgórza BnO 2009 1:10.000
2009-48-1546-POM Kolibki - Motocross BnO 2009 1:5.000
2009-47-1545-POM Zdrada 2 - Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-46-1544-POM Zdrada 2 - Wschód BnO 2009 1:10.000
2009-45-1543-PDK Krasiczyn 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-44-1542-PDK Dybawka Górna BnO 2009 1:10.000
2009-43-1541-PDK Fort Prałkowce VII BnO 2009 1:10.000
2009-42-1540-LBS Pniewo 2 BnO 2009 1:10.000
2009-41-1539-MŁP Cieniawa - ORW BnO 2009 1:10.000
2009-40-1538-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-39-1537-MŁP Stara Wieś - Kąty BnO 2009 1:10.000
2009-38-1536-MŁP Sądecki Park Etnograficzny - Falkowa BnO 2009 1:4.000
2009-37-1535-ŚLS Złoty Potok II BnO 2009 1:10.000
2009-36-1534-ŚLS Dolina Wiercicy II BnO 2009 1:10.000
2009-35-1533-ŚLS Babska Skała II BnO 2009 1:10.000
2009-34-1532-ZPM Żydowo RJnO 2009 1:15.000
2009-33-1531-MAZ Powsin 2009 BnO 2009 1:5.000
2009-32-1530-MAZ SGGW - Rektorat BnO 2009 1:4.000
2009-31-1529-WM Źródła Drwęcy BnO 2009 1:15.000
2009-30-1528-WM Skansen 1 BnO 2009 1:4.000
2009-29-1527-WM Lichtajny BnO 2009 1:10.000
2009-28-1526-ŚLS Rybnik - Park Kozie Góry BnO 2009 1:3.000
2009-27-1525-POM Żabianka BnO 2009 -
2009-26-1524-ŚLS Gliwice - Las Łabędzki 2 BnO 2009 1:10.000
2009-25-1523-ŚLS Gliwice - Park Chopina 2 BnO 2009 1:2.000
2009-24-1522-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego/SP36 BnO 2009 1:4.000
2009-23-1521-POM Głodówko BnO 2009 -
2009-22-1520-POM Piekiełko 2 BnO 2009 -
2009-21-1519-POM Bernardowo 2 - MTBO RJnO 2009 1:15.000
2009-20-1518-POM Leśniczówka Sopot - Rowerowa RJnO 2009 1:15.000
2009-19-1517-ŁDZ Zdrowie 2 BnO 2009 1:5.000
2009-18-1516-MŁP Wilkowisko - Trzy Góry BnO 2009 1:10.000
2009-17-1515-MŁP Stacja Narciarska - Śnieżnica BnO 2009 1:5.000
2009-16-1514-MŁP Śnieżnica - Ośrodek Rekolekcyjny BnO 2009 1:7.500
2009-15-1513-MŁP Limanowa - Rynek i Dworek Marsów BnO 2009 1:3.000
2009-14-1512-MAZ Zimne Doły BnO 2009 1:10.000
2009-13-1511-DLŚ Bolesławiec 3 BnO 2009 1:10.000
2009-12-1509-ŚLS Zawiercie - OSiR BnO 2009 1:4.000
2009-11-1510-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa BnO 2009 1:10.000
2009-10-1508-ŚLS Pilica - Smoleń BnO 2009 1:10.000
2009-09-1507-ŚLS Jastrzębie Zdrój Park Zdrojowy BnO 2009 1:2.500
2009-08-1506-POM Park Zaspa - 2 BnO 2009 1:4.000
2009-07-1505-POM LO-2 w Gdańsku BnO 2009 -
2009-06-1504-POM Dolina Strzyży RJnO 2009 1:10.000
2009-05-1503-OPO Tułowice RJnO 2009 1:20.000
2009-04-1502-ŁDZ Lublinek BnO 2009 1:10.000
2009-03-1501-MAZ Wola Jerzego BnO 2009 1:5.000
2009-02-1500-MAZ Las Nieporęcki BnO 2009 1:15.000
2009-01-1499-DLŚ Jakuszyce 2 BnO 2009 1:15.000
2008-94-2053-OPL Zamek Linhartovy 08 BnO 2008 1:4.000
2008-93-2052-WM Wilimy BnO 2008 1:15.000
2008-92-2051-ŁDZ Nadwarciański Gród BnO 2008 1:10.000
2008-91-2050-ŚWK Nagłowice BnO 2008 1:10.000
2008-90-2049-MAZ Polaki BnO 2008 1:15.000
2008-89-2048-MAZ Lipniak BnO 2008 1:15.000
2008-88-2047-ŁDZ Uroczysko Bocian BnO 2008 1:10.000
2008-87-2046-ŁDZ Ryś BnO 2008 1:10.000
2008-86-2045-MAZ Kozienice - Królewskie Źródła BnO 2008 1:15.000
2008-85-2044-MAZ Puszcza Kozienicka - Chinów BnO 2008 1:15.000
2008-84-2043-MAZ Puszcza Kozienicka - Brzózka BnO 2008 1:15.000
2008-83-2042-LBL Roztocze BnO 2008 1:15.000
2008-82-2041-LBL Szewnia BnO 2008 1:15.000
2008-81-2040-LBL Płoskie II BnO 2008 1:10.000
2008-80-2039-WM OW Bajka BnO 2008 1:2.000
2008-79-2038-WM Szkoła Podstawowa nr 4 Ostróda BnO 2008 1:500
2008-78-2037-WM Hotel Anders RJnO 2008 1:23.000
2008-77-2036-WM Gimnazjum nr 1 BnO 2008 1:1.000
2008-76-1498-ŁDZ Park Widzewski BnO 2008 1:2.500
2008-75-1497-MAZ Wieliszew Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-74-1496-ZPM Leśniczówka BnO 2008 1:5.000
2008-73-1495-OPL Zdzieszowice - 4 BnO 2008 1:7.500
2008-72-1494-OPL Zdzieszowice - Gimnazjum 2 BnO 2008 1:4.000
2008-71-1493-ŚLS Grzybówka BnO 2008 1:10.000
2008-70-1492-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:10.000
2008-69-1491-MAZ Celestynów BnO 2008 1:10.000
2008-68-1490-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:15.000
2008-67-1489-LBS Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-66-1488-DLŚ Jagniątków BnO 2008 1:7.500
2008-65-1487-MAZ Kępa 2 na Michałówku BnO 2008 1:10.000
2008-64-1486-MAZ Niwka 3 BnO 2008 1:10.000
2008-63-1485-ŚLS Orzesze 3 BnO 2008 1:10.000
2008-62-1484-DLŚ Droga pod Reglami BnO 2008 1:10.000
poprzednie12345678910 [11]1213141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Chojnowski MarcinHornik AleksandraJaniak LenaKaczmarek AnnaKohl KarolLange HelenaOrzechowski SzczepanPoniatowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies