Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2017-061-2436-POM Muza 1 BnO 2017 1:7.500
2017-060-2435-POM Lipowy Kamień BnO 2017 1:10 000
2017-059-2434-MŁP STARA WIEŚ - Cichoń BnO 2017 1:10.000
2017-058-2433-MŁP Łysa Góra BnO 2017 1:10.000
2017-057-2432-MŁP Ostra BnO 2017 1:10.000
2017-056-2431-DLŚ Bartków - Białe Błoto BnO 2017 1:10.000
2017-055-2430-ŁDZ Brus BnO 2017 1:10.000
2017-054-2429-ŚLS Tworóg - Wytoki BnO 2017 1:10.000
2017-053-2428-MŁP Jaroszowiec 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-052-2427-MŁP Olkusz Dołki BnO 2017 1:4.000
2017-051-2426-MŁP Rabsztyn 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-050-2425-LBS Okunin BnO 2017 1:10.000
2017-049-2424-DLŚ Wrocław - ZOO BnO 2017 1:4.000
2017-048-2423-DLŚ Trzebnica - Las Bukowy BnO 2017 1:10.000
2017-047-2422-DLŚ Wrocław - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-046-2421-DLŚ Praski Trakt - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-045-2420-DLŚ Piekielna Góra - MTBO RJnO 2017 1:7.500
2017-044-2419-DLŚ Polanica Zdrój - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-043-2418-OPL Brzeg - Park Wolności BnO 2017 1:4.000
2017-042-2417-MAZ Nowolipki BnO 2017 1:4.000
2017-041-2416-ŚLS Gliwice - Las Żorek BnO 2017 1:10.000
2017-040-2415-KP Rudnik - południe 2 BnO 2017 1:10.000
2017-039-2413-MAZ Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) BnO 2017 1:1000
2017-038-2412-WM Las Kumiecie BnO 2017 1:10.000
2017-037-2411-MAZ Park Kultury Powsin BnO 2017 1:5.000
2017-036-2410-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2017 1:10.000
2017-035-2409-MAZ Park Odkrywców Polskich BnO 2017 1:4.000
2017-034-2408-ZPM Niemierzyn BnO 2017 1:4.000
2017-033-2407-MAZ Pałac Kultury i Nauki BnO 2017 1:4.000
2017-032-2406-LBL Lublin - Wąwóz Jana Pawła II BnO 2017 1:4.000
2017-031-2405-LBL Lublin - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-030-2404-POM Sadlinki Południe BnO 2017 1:10.000
2017-029-2403-DLŚ Wrocław - Centrum Historii Zajezdnia BnO 2017 1:500
2017-028-2402-MAZ Biblioteka Główna WAT BnO 2017 1:4.000
2017-027-2401-ZPM Małpiak BnO 2017 1:4.000
2017-026-2400-ŁDZ Załęcze Małe - Bugajowe Góry RJnO 2017 1:20.000
2017-025-2399-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa RJnO 2017 1:10.000
2017-024-2398-ŁDZ Załęcze Małe - Stara Wieś RJnO 2017 1:15.000
2017-023-2397-MAZ Radiostacja Babice (maszty 5-6) BnO 2017 1:7.500
2017-022-2396-ŁDZ Las Rydzyny BnO 2017 1:10.000
2017-021-2395-MAZ Twierdza Modlin 2 BnO 2017 1:4.000
2017-020-2394-MAZ Choszczówka 2 BnO 2017 1:10.000
2017-019-2393-ZPM Osiedle Zawadzkiego Wschód BnO 2017 1:4.000
2017-018-2392-MAZ Dęby Gajowego BnO 2017 1:10.000
2017-017-2391-ZPM Świnoujście - Fort Zachodni BnO 2017 1:4.000
2017-016-2390-ZPM Świnoujście - Park Zdrojowy BnO 2017 1:4.000
2017-015-2389-DLŚ Orientpark-Świeradów-Zdrój BnO 2017 1:5.000
2017-014-2388-MAZ Rzymowskiego BnO 2017 1:4.000
2017-013-2387-WLP Papiernia BnO 2017 1:10.000
2017-012-2386-MŁP Pustynia Błędowska BnO 2017 1:10.000
2017-011-2385-WM Wzgórza Dylewskie 2017 BnO 2017 1:15.000
2017-010-2384-MŁP Nawojowa Góra MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-009-2383-MŁP Zamek Tenczyn RJnO 2017 1:7.500
2017-008-2382-OPL Zdzieszowice - Osiedle Korfantego i Kościuszki BnO 2017 1:4.000
2017-007-2381-DLŚ Ślęża - Wieżyca BnO 2017 1:10.000
2017-006-2380-DLŚ Ślęża - Gozdnica BnO 2017 1:5.000
2017-005-2379-ŁDZ Park Podolski BnO 2017 1:4.000
2017-004-2370-MAZ Nowy Kampus SGGW BnO 2017 1:4.000
2017-003-2369-MAZ Poligon narciarski 2017 NBnO 2017 1:7.500
2017-002-2368-MAZ Forty Korotyńskiego BnO 2017 1:4.000
2017-001-2367-MAZ AWF BnO 2017 1:4.000
2016-136-2414-KP Balczewo BnO 2016 1:10.000
2016-135-2378-ŁDZ Radogoszcz Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-134-2377-ŁDZ ASP BnO 2016 1:4.000
2016-133-2376-ŁDZ Centrum Kliniczno-Dydaktyczne BnO 2016 1:4.000
2016-132-2375-ŁDZ Osiedle Lodowa BnO 2016 1:3.000
2016-131-2366-DLŚ Wrocław - Park Złotnicki BnO 2016 1:4.000
2016-130-2365-ŚLS LAS PASTUSZYNIEC BnO 2016 1:10.000
2016-129-2364-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bogoczowiec BnO 2016 1:4.000
2016-128-2363-ŚLS SKRZYSZÓW - Szotkowice BnO 2016 1:10.000
2016-127-2362-MAZ Park Moczydło BnO 2016 1:4.000
2016-126-2361-MŁP OSIEDLE PIASTÓW - Fort 48a Mistrzejowice BnO 2016 1:5.000
2016-125-2360-MŁP BRONOWICE NOWE i Zarzecze BnO 2016 1:4.000
2016-124-2359-ŁDZ Park Podolski BnO 2016 1:5.000
2016-123-2358-MŁP Krzeszowice BnO 2016 1:5.000
2016-122-2357-MŁP Nawojowa Góra - Kopalnia Krystyna BnO 2016 1:10.000
2016-121-2356-MAZ Braci Wagów BnO 2016 1:4.000
2016-120-2355-DLŚ Rozdroże Izerskie BnO 2016 1:10.000
2016-119-2354-POM Markocin BnO 2016 1:10.000
2016-118-2353-MŁP Rakowice BnO 2016 1:4.000
2016-117-2352-WLP Górsko BnO 2016 1:10.000
2016-116-2351-WLP Bambry BnO 2016 1:10.000
2016-115-2350-POM Kwidzyn Osiedle Bema BnO 2016 1:4.000
2016-114-2349-POM Kwidzyn Osiedle Hallera BnO 2016 1:4.000
2016-113-2348-ŚLS ZSP6/PS1 - Gliwice BnO 2016 1:1000
2016-112-2347-ŚLS GLIWICE - Osiedle Millenium 2 BnO 2016 1:4.000
2016-111-2346-LBS OC Biała Góra BnO 2016 1:7.500
2016-110-2345-LBS Dychów - UKS "ENERGETYK" 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-109-2344-ZPM Dolina 7 Młynów BnO 2016 1:10.000
2016-108-2343-ZPM Pomorzany BnO 2016 1:4.000
2016-107-2342-PDL Augustów SP nr 2 BnO 2016 1:1 000
2016-106-2341-PDL Augustów Las Miejski BnO 2016 1:7.500
2016-105-2340-PDL Augustów Borki BnO 2016 1:7.500
2016-104-2339-DLŚ Świdnica - Park Młodzieżowy BnO 2016 1:3000
2016-103-2338-MAZ Wawrzyszew BnO 2016 1:4.000
2016-102-2337-MAZ Wrzeciono BnO 2016 1:4.000
2016-101-2336-MAZ Północna Strona Stolicy BnO 2016 1:10.000
2016-100-2335-MŁP Półwsie Zwierzynieckie BnO 2016 1:4.500
2016-099-2334-ŁDZ Wiśniowa Góra BnO 2016 1:10.000
2016-098-2333-ŁDZ Załęcze Małe - Szkolny Lasek BnO 2016 1:2.000
poprzednie1 [2]3456789101112131415161718192021222324252627następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bajger JanBanach RobertCwalina KarolFaron JuiaGorczyca MariaGórnicka-Antonowicz AnnaGawrysiak MaurycyKierebińska PaulinaKosińska MariaMientki SebastianMaciejewska KatarzynaNawrocik JakubStradowski MarcelŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies