Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2017-005-2379-ŁDZ Park Podolski BnO 2017 1:4.000
2017-004-2370-MAZ Nowy Kampus SGGW BnO 2017 1:4.000
2017-003-2369-MAZ Poligon narciarski 2017 NBnO 2017 1:7.500
2017-002-2368-MAZ Forty Korotyńskiego BnO 2017 1:4.000
2017-001-2367-MAZ AWF BnO 2017 1:4.000
2016-135-2378-ŁDZ Radogoszcz Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-134-2377-ŁDZ ASP BnO 2016 1:4.000
2016-133-2376-ŁDZ Centrum Kliniczno-Dydaktyczne BnO 2016 1:4.000
2016-132-2375-ŁDZ Osiedle Lodowa BnO 2016 1:3.000
2016-131-2366-DLŚ Wrocław - Park Złotnicki BnO 2016 1:4.000
2016-130-2365-ŚLS LAS PASTUSZYNIEC BnO 2016 1:10.000
2016-129-2364-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bogoczowiec BnO 2016 1:4.000
2016-128-2363-ŚLS SKRZYSZÓW - Szotkowice BnO 2016 1:10.000
2016-127-2362-MAZ Park Moczydło BnO 2016 1:4.000
2016-126-2361-MŁP OSIEDLE PIASTÓW - Fort 48a Mistrzejowice BnO 2016 1:5.000
2016-125-2360-MŁP BRONOWICE NOWE i Zarzecze BnO 2016 1:4.000
2016-124-2359-ŁDZ Park Podolski BnO 2016 1:5.000
2016-123-2358-MŁP Krzeszowice BnO 2016 1:5.000
2016-122-2357-MŁP Nawojowa Góra - Kopalnia Krystyna BnO 2016 1:10.000
2016-121-2356-MAZ Braci Wagów BnO 2016 1:4.000
2016-120-2355-DLŚ Rozdroże Izerskie BnO 2016 1:10.000
2016-119-2354-POM Markocin BnO 2016 1:10.000
2016-118-2353-MŁP Rakowice BnO 2016 1:4.000
2016-117-2352-WLP Górsko BnO 2016 1:10.000
2016-116-2351-WLP Bambry BnO 2016 1:10.000
2016-115-2350-POM Kwidzyn Osiedle Bema BnO 2016 1:4.000
2016-114-2349-POM Kwidzyn Osiedle Hallera BnO 2016 1:4.000
2016-113-2348-ŚLS ZSP6/PS1 - Gliwice BnO 2016 1:1000
2016-112-2347-ŚLS GLIWICE - Osiedle Millenium 2 BnO 2016 1:4.000
2016-111-2346-LBS OC Biała Góra BnO 2016 1:7.500
2016-110-2345-LBS Dychów - UKS "ENERGETYK" 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-109-2344-ZPM Dolina 7 Młynów BnO 2016 1:10.000
2016-108-2343-ZPM Pomorzany BnO 2016 1:4.000
2016-107-2342-PDL Augustów SP nr 2 BnO 2016 1:1 000
2016-106-2341-PDL Augustów Las Miejski BnO 2016 1:7.500
2016-105-2340-PDL Augustów Borki BnO 2016 1:7.500
2016-104-2339-DLŚ Świdnica - Park Młodzieżowy BnO 2016 1:3000
2016-103-2338-MAZ Wawrzyszew BnO 2016 1:4.000
2016-102-2337-MAZ Wrzeciono BnO 2016 1:4.000
2016-101-2336-MAZ Północna Strona Stolicy BnO 2016 1:10.000
2016-100-2335-MŁP Półwsie Zwierzynieckie BnO 2016 1:4.500
2016-099-2334-ŁDZ Wiśniowa Góra BnO 2016 1:10.000
2016-098-2333-ŁDZ Załęcze Małe - Szkolny Lasek BnO 2016 1:2.000
2016-097-2332-WLP Dziewicza Góra - mtbo RJnO 2016 1:15.000
2016-096-2331-LBL Wąwóz 2016 BnO 2016 1:4.000
2016-095-2330-MAZ Park Arkadia BnO 2016 1:4.000
2016-094-2329-ŁDZ Chechło-S14 BnO 2016 1:10.000
2016-093-2328-LBL Dąbrowa 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-092-2327-POM Wyspowo BnO 2016 1:4.000
2016-091-2326-OPL Zdzieszowice - Osiedle Piastów BnO 2016 1:4.000
2016-090-2325-OPL Jezioro Srebrne BnO 2016 1:4.000
2016-089-2324-ŚLS Sławków - okolice schroniska SSM BnO 2016 1:10.000
2016-088-2323-DLŚ Twardogóra - wąwozy BnO 2016 1:10.000
2016-087-2322-MAZ Ursynów - Park Jana Pawła II BnO 2016 1:4.000
2016-086-2321-ŚLS Gorzyczki BnO 2016 1:7.500
2016-085-2320-ŁDZ Atlas Arena BnO 2016 1:1.250
2016-084-2319-WLP Zamek BnO 2016 1:2500
2016-083-2318-LBS ZIELONA GÓRA Wzgórza Piastowskie BnO 2016 1:10.000
2016-082-2317-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2016 1:10.000
2016-081-2316-MAZ Las Sobieskiego Zachód BnO 2016 1:10.000
2016-080-2315-MAZ Radiostacja Babice (maszty 1-4) BnO 2016 1:10.000
2016-079-2314-ŚLS Politechnika Częstochowska BnO 2016 1:4.000
2016-078-2313-ŚLS Jasna Góra BnO 2016 1:4.000
2016-077-2312-DLŚ Kampus EIT+ BnO 2016 1:4.000
2016-076-2311-LBL Otrocz - Góra Dziewic BnO 2016 1:15000
2016-075-2310-LBL Batorz 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-074-2309-DLŚ Orientpark - Luboszów BnO 2016 1:10.000
2016-073-2308-MŁP Dolina Racławki BnO 2016 1:10.000
2016-072-2307-MAZ Anielin 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-071-2306-MAZ Wesoła BnO 2016 1:10.000
2016-070-2305-MAZ Grzybowa BnO 2016 1:10.000
2016-069-2304-MAZ Groszówka BnO 2016 1:10.000
2016-068-2303-MAZ Balaton BnO 2016 1:4.000
2016-067-2302-WM Pięknolas 2 BnO 2016 1:10.000
2016-066-2301-LBL Otrocz 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-065-2300-LBS PC 2 - Sulechów 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-064-2299-LBS Górzykowo 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-063-2298-DLŚ Polana Jakuszycka BnO 2016 1:10.000
2016-062-2297-KP Deczno BnO 2016 1:10.000
2016-061-2296-POM Bąkowo BnO 2016 1:10.000
2016-060-2295-ZPM Osiedle Arkońskie BnO 2016 1:5.000
2016-059-2294-ZPM Droga Górska BnO 2016 1:10.000
2016-058-2293-ZPM Kolorowych Domów BnO 2016 1:4.000
2016-057-2292-ZPM Jezioro Szmaragdowe BnO 2016 1:7.500
2016-056-2291-MŁP Galicyjska Kolej Transwersalna BnO 2016 1:10.000
2016-055-2290-MŁP Góra Krzywoń BnO 2016 1:7.500
2016-054-2289-MŁP Uzdrowisko Rabka-Zdrój BnO 2016 1:4.000
2016-053-2288-MAZ Ciszewskiego BnO 2016 1:4.000
2016-052-2287-ŁDZ Zdrowie Południe BnO 2016 1:5.000
2016-051-2286-LBS Las Obłotny 2016 - Waligóra BnO 2016 1:10.000
2016-050-2285-PDK Korzenie BnO 2016 1:10.000
2016-049-2284-PDK Jarosław BnO 2016 1:4.000
2016-048-2283-PDK Helusz 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-047-2282-ZPM Osiedle Zawadzkiego BnO 2016 1:5.000
2016-046-2281-MŁP Wola Duchacka Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-045-2280-LBS Strumienno BnO 2016 1:10.000
2016-044-2279-ŚLS MIKOŁÓW Rynek BnO 2016 1:3000
2016-043-2278-DLŚ Zabobrze-Wschód BnO 2016 1:10.000
2016-042-2277-DLŚ Wrocław - Park Popowicki BnO 2016 1:4.000
2016-041-2276-DLŚ Dom Drzewa - Wałkowa BnO 2016 1:10.000
[1]234567891011121314151617181920212223242526następne
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Białowarczuk JacekBuler MateuszGrzybicki MateuszHyży MarcelinaHerbeć EwelinaHorst JuliaHuba KarolHajdas MartynaKrochmal GrzegorzPeślak DawidSkurak KingaTrzebiatowski JakubWensław MateuszWensław MateuszWłodarczyk KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies