Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2017-063-2438-POM Piaśnica BnO 2017 1:10.000
2017-062-2437-POM Muza 2 BnO 2017 1:10.000
2017-061-2436-POM Muza 1 BnO 2017 1:7.500
2017-060-2435-POM Lipowy Kamień BnO 2017 1:10 000
2017-059-2434-MŁP STARA WIEŚ - Cichoń BnO 2017 1:10.000
2017-058-2433-MŁP Łysa Góra BnO 2017 1:10.000
2017-057-2432-MŁP Ostra BnO 2017 1:10.000
2017-056-2431-DLŚ Bartków - Białe Błoto BnO 2017 1:10.000
2017-055-2430-ŁDZ Brus BnO 2017 1:10.000
2017-054-2429-ŚLS Tworóg - Wytoki BnO 2017 1:10.000
2017-053-2428-MŁP Jaroszowiec 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-052-2427-MŁP Olkusz Dołki BnO 2017 1:4.000
2017-051-2426-MŁP Rabsztyn 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-050-2425-LBS Okunin BnO 2017 1:10.000
2017-049-2424-DLŚ Wrocław - ZOO BnO 2017 1:4.000
2017-048-2423-DLŚ Trzebnica - Las Bukowy BnO 2017 1:10.000
2017-047-2422-DLŚ Wrocław - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-046-2421-DLŚ Praski Trakt - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-045-2420-DLŚ Piekielna Góra - MTBO RJnO 2017 1:7.500
2017-044-2419-DLŚ Polanica Zdrój - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-043-2418-OPL Brzeg - Park Wolności BnO 2017 1:4.000
2017-042-2417-MAZ Nowolipki BnO 2017 1:4.000
2017-041-2416-ŚLS Gliwice - Las Żorek BnO 2017 1:10.000
2017-040-2415-KP Rudnik - południe 2 BnO 2017 1:10.000
2017-039-2413-MAZ Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) BnO 2017 1:1000
2017-038-2412-WM Las Kumiecie BnO 2017 1:10.000
2017-037-2411-MAZ Park Kultury Powsin BnO 2017 1:5.000
2017-036-2410-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2017 1:10.000
2017-035-2409-MAZ Park Odkrywców Polskich BnO 2017 1:4.000
2017-034-2408-ZPM Niemierzyn BnO 2017 1:4.000
2017-033-2407-MAZ Pałac Kultury i Nauki BnO 2017 1:4.000
2017-032-2406-LBL Lublin - Wąwóz Jana Pawła II BnO 2017 1:4.000
2017-031-2405-LBL Lublin - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-030-2404-POM Sadlinki Południe BnO 2017 1:10.000
2017-029-2403-DLŚ Wrocław - Centrum Historii Zajezdnia BnO 2017 1:500
2017-028-2402-MAZ Biblioteka Główna WAT BnO 2017 1:4.000
2017-027-2401-ZPM Małpiak BnO 2017 1:4.000
2017-026-2400-ŁDZ Załęcze Małe - Bugajowe Góry RJnO 2017 1:20.000
2017-025-2399-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa RJnO 2017 1:10.000
2017-024-2398-ŁDZ Załęcze Małe - Stara Wieś RJnO 2017 1:15.000
2017-023-2397-MAZ Radiostacja Babice (maszty 5-6) BnO 2017 1:7.500
2017-022-2396-ŁDZ Las Rydzyny BnO 2017 1:10.000
2017-021-2395-MAZ Twierdza Modlin 2 BnO 2017 1:4.000
2017-020-2394-MAZ Choszczówka 2 BnO 2017 1:10.000
2017-019-2393-ZPM Osiedle Zawadzkiego Wschód BnO 2017 1:4.000
2017-018-2392-MAZ Dęby Gajowego BnO 2017 1:10.000
2017-017-2391-ZPM Świnoujście - Fort Zachodni BnO 2017 1:4.000
2017-016-2390-ZPM Świnoujście - Park Zdrojowy BnO 2017 1:4.000
2017-015-2389-DLŚ Orientpark-Świeradów-Zdrój BnO 2017 1:5.000
2017-014-2388-MAZ Rzymowskiego BnO 2017 1:4.000
2017-013-2387-WLP Papiernia BnO 2017 1:10.000
2017-012-2386-MŁP Pustynia Błędowska BnO 2017 1:10.000
2017-011-2385-WM Wzgórza Dylewskie 2017 BnO 2017 1:15.000
2017-010-2384-MŁP Nawojowa Góra MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-009-2383-MŁP Zamek Tenczyn RJnO 2017 1:7.500
2017-008-2382-OPL Zdzieszowice - Osiedle Korfantego i Kościuszki BnO 2017 1:4.000
2017-007-2381-DLŚ Ślęża - Wieżyca BnO 2017 1:10.000
2017-006-2380-DLŚ Ślęża - Gozdnica BnO 2017 1:5.000
2017-005-2379-ŁDZ Park Podolski BnO 2017 1:4.000
2017-004-2370-MAZ Nowy Kampus SGGW BnO 2017 1:4.000
2017-003-2369-MAZ Poligon narciarski 2017 NBnO 2017 1:7.500
2017-002-2368-MAZ Forty Korotyńskiego BnO 2017 1:4.000
2017-001-2367-MAZ AWF BnO 2017 1:4.000
2016-136-2414-KP Balczewo BnO 2016 1:10.000
2016-135-2378-ŁDZ Radogoszcz Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-134-2377-ŁDZ ASP BnO 2016 1:4.000
2016-133-2376-ŁDZ Centrum Kliniczno-Dydaktyczne BnO 2016 1:4.000
2016-132-2375-ŁDZ Osiedle Lodowa BnO 2016 1:3.000
2016-131-2366-DLŚ Wrocław - Park Złotnicki BnO 2016 1:4.000
2016-130-2365-ŚLS LAS PASTUSZYNIEC BnO 2016 1:10.000
2016-129-2364-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bogoczowiec BnO 2016 1:4.000
2016-128-2363-ŚLS SKRZYSZÓW - Szotkowice BnO 2016 1:10.000
2016-127-2362-MAZ Park Moczydło BnO 2016 1:4.000
2016-126-2361-MŁP OSIEDLE PIASTÓW - Fort 48a Mistrzejowice BnO 2016 1:5.000
2016-125-2360-MŁP BRONOWICE NOWE i Zarzecze BnO 2016 1:4.000
2016-124-2359-ŁDZ Park Podolski BnO 2016 1:5.000
2016-123-2358-MŁP Krzeszowice BnO 2016 1:5.000
2016-122-2357-MŁP Nawojowa Góra - Kopalnia Krystyna BnO 2016 1:10.000
2016-121-2356-MAZ Braci Wagów BnO 2016 1:4.000
2016-120-2355-DLŚ Rozdroże Izerskie BnO 2016 1:10.000
2016-119-2354-POM Markocin BnO 2016 1:10.000
2016-118-2353-MŁP Rakowice BnO 2016 1:4.000
2016-117-2352-WLP Górsko BnO 2016 1:10.000
2016-116-2351-WLP Bambry BnO 2016 1:10.000
2016-115-2350-POM Kwidzyn Osiedle Bema BnO 2016 1:4.000
2016-114-2349-POM Kwidzyn Osiedle Hallera BnO 2016 1:4.000
2016-113-2348-ŚLS ZSP6/PS1 - Gliwice BnO 2016 1:1000
2016-112-2347-ŚLS GLIWICE - Osiedle Millenium 2 BnO 2016 1:4.000
2016-111-2346-LBS OC Biała Góra BnO 2016 1:7.500
2016-110-2345-LBS Dychów - UKS "ENERGETYK" 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-109-2344-ZPM Dolina 7 Młynów BnO 2016 1:10.000
2016-108-2343-ZPM Pomorzany BnO 2016 1:4.000
2016-107-2342-PDL Augustów SP nr 2 BnO 2016 1:1 000
2016-106-2341-PDL Augustów Las Miejski BnO 2016 1:7.500
2016-105-2340-PDL Augustów Borki BnO 2016 1:7.500
2016-104-2339-DLŚ Świdnica - Park Młodzieżowy BnO 2016 1:3000
2016-103-2338-MAZ Wawrzyszew BnO 2016 1:4.000
2016-102-2337-MAZ Wrzeciono BnO 2016 1:4.000
2016-101-2336-MAZ Północna Strona Stolicy BnO 2016 1:10.000
2016-100-2335-MŁP Półwsie Zwierzynieckie BnO 2016 1:4.500
[1]234567891011121314151617181920212223242526następne
07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni05.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E104.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Dobkowska JuliaGajdamowicz MarcinHarasim BeataKulesza IgorUrbaniak KrzysztofZawielak AnnaŻebrowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies