Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2017-080-2455-LBS Nowy Zagór BnO 2017 1:10.000
2017-079-2454-LBS Dychów - osiedle BnO 2017 1:4.000
2017-077-2452-MAZ Jezioro Gocławskie BnO 2017 1:4.000
2017-076-2451-MAZ Wesoła Zachód MTBO BnO 2017 1:10.000
2017-075-2450-MAZ Wiązowna MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-074-2449-POM Sikorzyno lI BnO 2017 1:10.000
2017-073-2448-POM Sikorzyno l BnO 2017 1:15.000
2017-072-2444-ZPM Stargard - Starówka BnO 2017 1:4.000
2017-071-2446-DLŚ RYBNIK - Gzel BnO 2017 1:10.000
2017-070-2445-ŚLS RYBNIK - Kampus BnO 2017 1:4.000
2017-069-2444-MAZ Cypel Czerniakowski BnO 2017 1:4.000
2017-067-2442-MAZ Radość BnO 2017 1:10.000
2017-066-2441-ŁDZ Gałkówek Wschód BnO 2017 1:10.000
2017-065-2440-WM Jelenia Dolina 2 Południe BnO 2017 1:10.000
2017-064-2439-MŁP Krzeszowice - Ośrodek Rehabilitacji BnO 2017 1:1000
2017-063-2438-POM Piaśnica BnO 2017 1:10.000
2017-062-2437-POM Muza 2 BnO 2017 1:10.000
2017-061-2436-POM Muza 1 BnO 2017 1:7.500
2017-060-2435-POM Lipowy Kamień BnO 2017 1:10 000
2017-059-2434-MŁP STARA WIEŚ - Cichoń BnO 2017 1:10.000
2017-058-2433-MŁP Łysa Góra BnO 2017 1:10.000
2017-057-2432-MŁP Ostra BnO 2017 1:10.000
2017-056-2431-DLŚ Bartków - Białe Błoto BnO 2017 1:10.000
2017-055-2430-ŁDZ Brus BnO 2017 1:10.000
2017-054-2429-ŚLS Tworóg - Wytoki BnO 2017 1:10.000
2017-053-2428-MŁP Jaroszowiec 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-052-2427-MŁP Olkusz Dołki BnO 2017 1:4.000
2017-051-2426-MŁP Rabsztyn 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-050-2425-LBS Okunin BnO 2017 1:10.000
2017-049-2424-DLŚ Wrocław - ZOO BnO 2017 1:4.000
2017-048-2423-DLŚ Trzebnica - Las Bukowy BnO 2017 1:10.000
2017-047-2422-DLŚ Wrocław - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-046-2421-DLŚ Praski Trakt - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-045-2420-DLŚ Piekielna Góra - MTBO RJnO 2017 1:7.500
2017-044-2419-DLŚ Polanica Zdrój - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-043-2418-OPL Brzeg - Park Wolności BnO 2017 1:4.000
2017-042-2417-MAZ Nowolipki BnO 2017 1:4.000
2017-041-2416-ŚLS Gliwice - Las Żorek BnO 2017 1:10.000
2017-040-2415-KP Rudnik - południe 2 BnO 2017 1:10.000
2017-039-2413-MAZ Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) BnO 2017 1:1000
2017-038-2412-WM Las Kumiecie BnO 2017 1:10.000
2017-037-2411-MAZ Park Kultury Powsin BnO 2017 1:5.000
2017-036-2410-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2017 1:10.000
2017-035-2409-MAZ Park Odkrywców Polskich BnO 2017 1:4.000
2017-034-2408-ZPM Niemierzyn BnO 2017 1:4.000
2017-033-2407-MAZ Pałac Kultury i Nauki BnO 2017 1:4.000
2017-032-2406-LBL Lublin - Wąwóz Jana Pawła II BnO 2017 1:4.000
2017-031-2405-LBL Lublin - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-030-2404-POM Sadlinki Południe BnO 2017 1:10.000
2017-029-2403-DLŚ Wrocław - Centrum Historii Zajezdnia BnO 2017 1:500
2017-028-2402-MAZ Biblioteka Główna WAT BnO 2017 1:4.000
2017-027-2401-ZPM Małpiak BnO 2017 1:4.000
2017-026-2400-ŁDZ Załęcze Małe - Bugajowe Góry RJnO 2017 1:20.000
2017-025-2399-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa RJnO 2017 1:10.000
2017-024-2398-ŁDZ Załęcze Małe - Stara Wieś RJnO 2017 1:15.000
2017-023-2397-MAZ Radiostacja Babice (maszty 5-6) BnO 2017 1:7.500
2017-022-2396-ŁDZ Las Rydzyny BnO 2017 1:10.000
2017-021-2395-MAZ Twierdza Modlin 2 BnO 2017 1:4.000
2017-020-2394-MAZ Choszczówka 2 BnO 2017 1:10.000
2017-019-2393-ZPM Osiedle Zawadzkiego Wschód BnO 2017 1:4.000
2017-018-2392-MAZ Dęby Gajowego BnO 2017 1:10.000
2017-017-2391-ZPM Świnoujście - Fort Zachodni BnO 2017 1:4.000
2017-016-2390-ZPM Świnoujście - Park Zdrojowy BnO 2017 1:4.000
2017-015-2389-DLŚ Orientpark-Świeradów-Zdrój BnO 2017 1:5.000
2017-014-2388-MAZ Rzymowskiego BnO 2017 1:4.000
2017-013-2387-WLP Papiernia BnO 2017 1:10.000
2017-012-2386-MŁP Pustynia Błędowska BnO 2017 1:10.000
2017-011-2385-WM Wzgórza Dylewskie 2017 BnO 2017 1:15.000
2017-010-2384-MŁP Nawojowa Góra MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-009-2383-MŁP Zamek Tenczyn RJnO 2017 1:7.500
2017-008-2382-OPL Zdzieszowice - Osiedle Korfantego i Kościuszki BnO 2017 1:4.000
2017-007-2381-DLŚ Ślęża - Wieżyca BnO 2017 1:10.000
2017-006-2380-DLŚ Ślęża - Gozdnica BnO 2017 1:5.000
2017-005-2379-ŁDZ Park Podolski BnO 2017 1:4.000
2017-004-2370-MAZ Nowy Kampus SGGW BnO 2017 1:4.000
2017-003-2369-MAZ Poligon narciarski 2017 NBnO 2017 1:7.500
2017-002-2368-MAZ Forty Korotyńskiego BnO 2017 1:4.000
2017-001-2367-MAZ AWF BnO 2017 1:4.000
2016-136-2414-KP Balczewo BnO 2016 1:10.000
2016-135-2378-ŁDZ Radogoszcz Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-134-2377-ŁDZ ASP BnO 2016 1:4.000
2016-133-2376-ŁDZ Centrum Kliniczno-Dydaktyczne BnO 2016 1:4.000
2016-132-2375-ŁDZ Osiedle Lodowa BnO 2016 1:3.000
2016-131-2366-DLŚ Wrocław - Park Złotnicki BnO 2016 1:4.000
2016-130-2365-ŚLS LAS PASTUSZYNIEC BnO 2016 1:10.000
2016-129-2364-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bogoczowiec BnO 2016 1:4.000
2016-128-2363-ŚLS SKRZYSZÓW - Szotkowice BnO 2016 1:10.000
2016-127-2362-MAZ Park Moczydło BnO 2016 1:4.000
2016-126-2361-MŁP OSIEDLE PIASTÓW - Fort 48a Mistrzejowice BnO 2016 1:5.000
2016-125-2360-MŁP BRONOWICE NOWE i Zarzecze BnO 2016 1:4.000
2016-124-2359-ŁDZ Park Podolski BnO 2016 1:5.000
2016-123-2358-MŁP Krzeszowice BnO 2016 1:5.000
2016-122-2357-MŁP Nawojowa Góra - Kopalnia Krystyna BnO 2016 1:10.000
2016-121-2356-MAZ Braci Wagów BnO 2016 1:4.000
2016-120-2355-DLŚ Rozdroże Izerskie BnO 2016 1:10.000
2016-119-2354-POM Markocin BnO 2016 1:10.000
2016-118-2353-MŁP Rakowice BnO 2016 1:4.000
2016-117-2352-WLP Górsko BnO 2016 1:10.000
2016-116-2351-WLP Bambry BnO 2016 1:10.000
2016-115-2350-POM Kwidzyn Osiedle Bema BnO 2016 1:4.000
[1]234567891011121314151617181920212223242526następne
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Bałakier JuliaCierpka KatarzynaFlisińska AgnieszkaKlawczyński ZbigniewKowalska MartaLucerski MaciejPudełek JowitaPietrzak KlaudiaPachnik WojciechPomagiel MichałRydliński BartoszSocha HannaWrzosek ZbigniewWasilewska DanutaŁuc ElizaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies