Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2018-056-2545-MŁP Patria 2018 BnO 2018 1:10.000
2018-055-2544-MŁP STARY SĄCZ - Mostki BnO 2018 1:10.000
2018-054-2543-MŁP GOŁKOWICE - Orlik BnO 2018 1:7.500
2018-053-2542-ŚLS Góra Zborów BnO 2018 1:5.000
2018-052-2541-ŚLS Podlesice BnO 2018 1:10.000
2018-051-2540-ŚLS Skały Rzędkowickie BnO 2018 1:10.000
2018-050-2539-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2018 1:10.000
2018-049-2538-ZPM Jasne Błonia BnO 2018 1:4.000
2018-048-2537-ZPM Szczecin Stare Miasto BnO 2018 1:4.000
2018-047-2536-ZPM Tarasy Hakena BnO 2018 1:4.000
2018-046-2535-ŚLS Mirów-Bobolice BnO 2018 1:10.000
2018-045-2534-ŚLS Między Zamkami BnO 2018 1:5.000
2018-044-2533-ŁDZ Ochędzyn Stary BnO 2018 1:10.000
2018-043-2532-ŁDZ Żdżarski Las BnO 2018 1:10.000
2018-042-2531-ŁDZ Park i Osiedle Sokolniki BnO 2018 1:4.000
2018-041-2530-POM Puck Molo BnO 2018 1:4.000
2018-040-2529-MŁP Dolina Wilgi BnO 2018 1:4.000
2018-039-2528-ZPM Mur Południowy BnO 2018 1:3000
2018-038-2527-OPL TUŁOWICE- ZIELONY KRZYŻ - RJnO RJnO 2018 1:10.000
2018-037-2526-OPL TUŁOWICE - BIAŁY KRZYŻ - RJnO RJnO 2018 1:7.500
2018-036-2525-OPL Góra Świętej Anny 2018-RJnO RJnO 2018 1:15.000
2018-035-2524-ŚLS GLIWICE LAS ŻOREK 2018 -RJnO RJnO 2018 1:7.500
2018-034-2523-MAZ Bulwary Wiślane BnO 2018 1:4.000
2018-033-2522-WLP GRZYBOWO BnO 2018 1:10.000
2018-032-2521-ZPM Przecław BnO 2018 1:4.000
2018-031-2520-DLŚ Stare Zabobrze BnO 2018 1:4.000
2018-030-2519-DLŚ Skały Wilhelma 2 BnO 2018 1:7.500
2018-029-2518-ZPM Park Wojciecha BnO 2018 1:4.000
2018-028-2517-ZPM Jagiellońska BnO 2018 1:4.000
2018-025-2514-LBS Wężyska - skrzyżowanie BnO 2018 1:10.000
2018-024-2513-ŚLS Wyrgóra BnO 2018 1:4.000
2018-023-2512-MAZ Zolskie Bagno BnO 2018 1:10.000
2018-022-2511-ZPM Rzecko 2 BnO 2018 1:10.000
2018-021-2510-MAZ Służew nad Dolinką BnO 2018 1:4.000
2018-020-2509-DLŚ Milicz-Wałkowa - MTBO RJnO 2018 1:10.000
2018-019-2508-DLŚ Milicz-Lasowice - MTBO RJnO 2018 1:15.000
2018-018-2507-MAZ Osiedle Młodych 2018 BnO 2018 1:4.000
2018-017-2506-ZPM Osówka BnO 2018 1:15.000
2018-016-2505-MAZ Kosewko BnO 2018 1:10.000
2018-015-2504-ZPM Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa BnO 2018 1:4.000
2018-014-2503-ZPM Mścięcino Zachód BnO 2018 1:10.000
2018-013-2502-DLŚ Orientpark-Strzelnica BnO 2018 1:10.000
2018-012-2501-MŁP Krzeszowice BnO 2018 1:4.000
2018-011-2500-MŁP Kurdwanów BnO 2018 1:4.000
2018-010-2499-MŁP Nawojowa Góra 2018 BnO 2018 1:10.000
2018-009-2498-ZPM Stare Police BnO 2018 1:4.000
2018-008-2497-ZPM Lasek Reymonta BnO 2018 1:7.500
2018-007-2496-ZPM Service Inter Lab BnO 2018 1:1500
2018-006-2495-MAZ Nugat BnO 2018 1:4.000
2018-005-2494-ŁDZ Stadion Miejski BnO 2018 1:750
2018-004-2493-DLŚ Wrocław - Zajezdnia Dąbie BnO 2018 1:750
2018-003-2492-ŁDZ Zatoka Sportu BnO 2018 1:1.000
2018-002-2491-MAZ Ujazdów BnO 2018 1:4.000
2018-001-2490-MAZ Stegny BnO 2018 1:4.000
2017-114-2489-MŁP Kampus UJ BnO 2017 1:4.000
2017-113-2488-MŁP Krowodrza Górka BnO 2017 1:4.500
2017-112-2487-MŁP Osiedle 2 Pułku Lotniczego BnO 2017 1:4.000
2017-111-2486-MŁP Kopiec Kościuszki BnO 2017 1:5.000
2017-110-2485-MŁP OLSZA II BnO 2017 1:4.500
2017-109-2484-MŁP Os. Na Kozłówce BnO 2017 1:4.000
2017-108-2483-MŁP OS. ZŁOTEGO WIEKU - Fort 48 Batowice BnO 2017 1:4.500
2017-107-2482-ŚLS Katowice - Nikiszowiec BnO 2017 1:4.000
2017-106-2481-DLŚ Orientpark - Gorączka Złota BnO 2017 1:10.000
2017-105-2480-ZPM Pogodno Południe BnO 2017 1:4.000
2017-104-2479-MAZ Kępa Gocławska BnO 2017 1:4.000
2017-103-2478-ZPM Stargard - Centrum BnO 2017 1:4.000
2017-102-2477-MAZ Kopa Cwila BnO 2017 1:4.000
2017-101-2476-MAZ Celestynów Centrum Edukacji Leśnej BnO 2017 1:2000
2017-100-2475-ZPM Księżnej Salomei BnO 2017 1:4.000
2017-099-2474-MAZ Celestynów Hala Sportowa BnO 2017 1:1500
2017-098-2473-MAZ Karczew Szkoła Podstawowa nr 1 BnO 2017 1:1000
2017-097-2472-MAZ Karczew MOSiR BnO 2017 1:1500
2017-096-2471-MAZ Otwock Stadion Park Szkoleniowy BnO 2017 1:2000
2017-095-2470-MAZ Otwock Park Miejski BnO 2017 1:2000
2017-094-2469-MAZ Celestynów Goździkowe Bagno BnO 2017 1:10.000
2017-093-2468-MAZ Celestynów Bocianowskie Bagno BnO 2017 1:15.000
2017-092-2467-MAZ Celestynów Stara Wieś BnO 2017 1:4.000
2017-091-2466-MAZ Karczew Torfy BnO 2017 1:15.000
2017-090-2465-MAZ Otwock Stadion BnO 2017 1:15.000
2017-089-2464-KP Jezierce BnO 2017 1:10.000
2017-088-2463-DLŚ Orientpark - Leśny Potok BnO 2017 1:10.000
2017-087-2462-DLŚ Bolesławiec - Os. 1000-lecia BnO 2017 1:4.000
2017-086-2461-MAZ Hawajska BnO 2017 1:4.000
2017-085-2460-DLŚ Bobrowe Skały II BnO 2017 1:10.000
2017-084-2459-DLŚ Bobrowe Skały I BnO 2017 1:15.000
2017-083-2458-ZPM Droga Dolinna BnO 2017 1:10.000
2017-082-2457-POM Kwidzyn - 3 maja BnO 2017 1:4.000
2017-081-2456-ŚLS Kolonia Fryderyk BnO 2017 1:10.000
2017-080-2455-LBS Nowy Zagór BnO 2017 1:10.000
2017-079-2454-LBS Dychów - Osiedle BnO 2017 1:4.000
2017-078-2453-ZPM Osiedle Książąt Pomorskich BnO 2017 1:4.000
2017-077-2452-MAZ Jezioro Gocławskie BnO 2017 1:4.000
2017-076-2451-MAZ Wesoła Wschód MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-075-2450-MAZ Wiązowna MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-074-2449-POM Sikorzyno lI BnO 2017 1:10.000
2017-073-2448-POM Sikorzyno l BnO 2017 1:15.000
2017-072-2444-ZPM Stargard - Starówka BnO 2017 1:4.000
2017-071-2446-DLŚ RYBNIK - Gzel BnO 2017 1:10.000
2017-070-2445-ŚLS RYBNIK - Kampus BnO 2017 1:4.000
2017-069-2444-MAZ Cypel Czerniakowski BnO 2017 1:4.000
[1]23456789101112131415161718192021222324252627następne
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies