Polski Związek Orientacj Sportowej
LINKI
Nazwa Adres www
Akademicki Związek Sportowy www.azs.pl
Blog Bartosza Pawlaka bartoszpawlak.blogspot.com
Blog Jacka Morawskiego jacek.flotabno.org.pl
Blog Mikołaja Grabca mickkeygrabczyk.blogspot.com
Blog Natali Dyzio natixi.blogspot.com
Blog Rafała Podzińskiego podzio91bno.blogspot.com
Blog Roberta Banacha banachrobert.blogspot.com
Blog Tomasza i Marii Pabich tomimary.blogspot.com
Blog trenera Kaliksta Sobczyńskiego kalikst.blogspot.com
Blog Witka Jasińskiego witekjasinski.blogspot.com
Blog Wojciecha Kowalskiego wojciechkowalski.blogspot.com
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej www.coms.pl
Centralny Ośrodek Sportu www.cos.pl
Forum o orientacji sportowej www.bno.org.pl/forum/
Instytut Sportu www.insp.pl
International Orienteering Federation www.orienteering.org
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich www.federacja.com.pl
Ministerstwo Sportu i Turystyki www.msport.gov.pl
MKOl www.olympic.org
Newsy o orientacji z całego świata www.worldofo.com
Nike - Ścieżki Biegowe www.sciezkibiegowe.pl
Polska Federacja Sportu Młodzieżowego www.msport.home.pl
Polski Komitet Olimpijski www.pkol.pl
Polski Związek Radioorientacji Sportowej www.pzrs.org.pl
Program UE "Młodzież w działaniu" www.mlodziez.org.pl/index.php
Sekcja BnO Wawelu Kraków wawel-bno.blogspot.com
Sekcja BnO WKS Floty Gdynia flotabno.blogspot.com
Serwis o Rowerowej Jeździe na Orientację www.mtbo.pl
Silne Studio - Agencja Fotograficzna - Filmowa www.silne-studio.pl
Strona Aleksandra Bernaciaka www.orienteering.ovh.org
Szkolny Związek Sportowy www.szs.pl
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWysopal JustynaWypychowska MartaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies