Polski Związek Orientacj Sportowej
KOS BnO
Rok założenia2015
Nr klubuZ01
AdresSzczecin
 
Województwo zachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl
Kontakt668-009-601
KontaktKlub Orientacji Sportowej BnO Szczecin, Bartłomiej Mazan
Fax:
E-mail:barmaz5@vp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 3 1.10 BnO
20.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 2 1.10 BnO
19.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 1 1.10 BnO
13.06.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 4 BnO
10.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 BnO
09.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 1 - sztafeta sprinterska BnO
16.05.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 3 BnO
13.05.2018 Sprint Test Race - urban city race BnO
12.05.2018 Mistrzostwa Szczecina - sprint 0.70 BnO
12.05.2018 Sprint Test Race - sztafety sprinerskie BnO
11.05.2018 Sprint Test Race - Wieczorny sprint BnO
22.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk 0.80 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1 0.70 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny 0.70 BnO
18.04.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 2 BnO
21.03.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 1 BnO
10.01.2018 Szczecińska Dobranocka 10 - E5 BnO
06.12.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E4 BnO
15.11.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E3 BnO
18.10.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E2 BnO
15.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 BnO
14.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 BnO
13.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 BnO
20.09.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E1 BnO
14.06.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E4 BnO
28.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - TempO Trail-O
27.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - PreO Trail-O
24.05.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E3 BnO
19.04.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E2 BnO
02.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk 0.80 BnO
01.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint 0.80 BnO
22.03.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E1 BnO
18.01.2017 Szczecińska Dobranocka - E5- finał BnO
07.12.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
16.11.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
16.10.2016 Bukowa Cup III - E3 1.10 BnO
15.10.2016 Bukowa Cup III - E2 1.10 BnO
14.10.2016 Bukowa Cup III - E1 1.10 BnO
05.10.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
28.09.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO
15.06.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
18.05.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
13.04.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
16.03.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a