Polski Związek Orientacj Sportowej
KOS BnO
Rok założenia2015
Nr klubuZ01
AdresSzczecin
 
Województwo zachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl
Kontakt668-009-601
KontaktKlub Orientacji Sportowej BnO Szczecin, Bartłomiej Mazan
Fax:
E-mail:barmaz5@vp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 3 1.10 BnO
20.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 2 1.10 BnO
19.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 1 1.10 BnO
13.06.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 4 BnO
10.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 BnO
09.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 1 - sztafeta sprinterska BnO
16.05.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 3 BnO
13.05.2018 Sprint Test Race - urban city race BnO
12.05.2018 Mistrzostwa Szczecina - sprint 0.70 BnO
12.05.2018 Sprint Test Race - sztafety sprinerskie BnO
11.05.2018 Sprint Test Race - Wieczorny sprint BnO
22.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk 0.80 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1 0.70 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny 0.70 BnO
18.04.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 2 BnO
21.03.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 1 BnO
10.01.2018 Szczecińska Dobranocka 10 - E5 BnO
06.12.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E4 BnO
15.11.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E3 BnO
18.10.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E2 BnO
15.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 BnO
14.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 BnO
13.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 BnO
20.09.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E1 BnO
14.06.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E4 BnO
28.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - TempO Trail-O
27.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - PreO Trail-O
24.05.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E3 BnO
19.04.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E2 BnO
02.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk 0.80 BnO
01.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint 0.80 BnO
22.03.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E1 BnO
18.01.2017 Szczecińska Dobranocka - E5- finał BnO
07.12.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
16.11.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
16.10.2016 Bukowa Cup III - E3 1.10 BnO
15.10.2016 Bukowa Cup III - E2 1.10 BnO
14.10.2016 Bukowa Cup III - E1 1.10 BnO
05.10.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
28.09.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO
15.06.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
18.05.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
13.04.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
16.03.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Car PaulinaDębska DorotaDominiak KamilGęstwicki KamilHowis MateuszKsiężopolska IwonaMiklaszewska IrminaMirek GracjanMaliński JakubMoryl MarcinSławiński MarcinZadora OskarŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies