Polski Związek Orientacj Sportowej
KU AZS WAT
Rok założenia1979
Nr klubuW89
AdresWarszawa 00-908
  ul.Kartezjusza1
Województwo mazowieckie
Strona wwworientujsienawat.pl
Kontakt261 839 466 (sekretariat)
Kontakt
Fax:261 839 218 (sekretariat)
E-mail:Ryszard.Chachurski@wat.edu.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.05.2018 XX Cross na Orientację im. gen. S. Kaliskiego - sprint 0.80 BnO
11.09.2016 Mistrzostwa Mazowsza - MM- sztafety BnO
14.06.2015 MP w Orientacji Precyzyjnej - E2 - TempO Trail-O
13.06.2015 MP w Orientacji Precyzyjnej - E1 - PreO Trail-O
05.10.2014 MP i MPM w Szt. Spr. BnO - Indywidualne zawody w Sprinterskim BnO Poligon 2014 BnO
05.10.2014 MP i MPM w Szt. Spr. BnO - Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Sztafetowym Sprinterskim BnO BnO
15.06.2014 Mistrzostwa Okręgu w Orientacji Precyzyjnej - PreO 1.00 Trail-O
26.01.2014 Mała Niedźwiedzica NBnO & Bieg Narciarski - 1 NBnO
09.10.2010 Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.70 BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies