Polski Związek Orientacj Sportowej
UNTS
Rok założenia1988
Nr klubuW87
AdresWarszawa 02-868
  Sarabandy 16/22
Województwo mazowieckie
Strona wwwwww.unts.waw.pl
Kontakt601 072 722
KontaktJoanna Parfianowicz, ul. Mielczarskiego 3/13 , 02-798 Warszawa, Tel. 601 072 722
Fax:
E-mail:kontakt@unts.waw.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
07.10.2018 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy 1.10 BnO
06.10.2018 Puchar Warszawy 2018 - City race 1.10 BnO
06.10.2018 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny 1.10 BnO
14.03.2018 Warszawa Nocą 2017 - Nugat BnO
14.02.2018 Warszawa Nocą 2017 - Ujazdów BnO
10.01.2018 Warszawa Nocą 2017 - Stegny BnO
06.12.2017 Warszawa Nocą 2017 - Kępa Gocławska BnO
22.11.2017 Warszawa Nocą 2017 - Kopa Cwila BnO
11.10.2017 Szybki Mózg 2017 - Hawajska BnO
20.09.2017 Szybki Mózg 2017 - Jezioro Gocławskie BnO
10.09.2017 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy BnO
09.09.2017 UNTS Cup 2017 - bieg nocny BnO
09.09.2017 UNTS Cup 2017 - city race BnO
21.06.2017 Szybki Mózg 2017 - Nowolipki BnO
18.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sztafetowy BnO
17.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny 1.30 BnO
16.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski 1.30 BnO
24.05.2017 Szybki Mózg 2017 - Pałac Kultury i Nauki BnO
26.04.2017 Szybki Mózg 2017 - Rzymowskiego BnO
15.03.2017 Warszawa Nocą 2016 - SGGW BnO
08.02.2017 Warszawa Nocą 2016 - Forty Korotyńskiego BnO
11.01.2017 Warszawa Nocą 2016 - AWF BnO
14.12.2016 Warszawa Nocą 2016 - Park Moczydło BnO
23.11.2016 Warszawa Nocą 2016 - Braci Wagów BnO
12.10.2016 Szybki Mózg 2016 - Park Arkadia BnO
25.09.2016 UNTS Cup 2016 - bieg średniodystansowy BnO
24.09.2016 UNTS Cup 2016 - Ursynów City Race BnO
24.09.2016 UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 BnO
07.09.2016 Szybki Mózg 2016 - Balaton BnO
22.06.2016 Szybki Mózg 2016 - Ciszewskiego BnO
18.05.2016 Szybki Mózg 2016 - Młynów BnO
20.04.2016 Szybki Mózg 2016 - Hale Mirowskie BnO
16.03.2016 Warszawa Nocą 2015 - Sadek Natoliński BnO
17.02.2016 Warszawa Nocą 2015 - Wierzbno BnO
13.01.2016 Warszawa Nocą 2015 - Gocław BnO
04.10.2015 UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy 0.70 BnO
03.10.2015 UNTS Cup 2015 - bieg nocny BnO
11.03.2015 Warszawa Nocą 2014 - Jastrzębowskiego BnO
11.02.2015 Warszawa Nocą 2014 - Tamka BnO
14.01.2015 Warszawa Nocą 2014 - Biblioteka Narodowa BnO
10.12.2014 Warszawa Nocą 2014 - Nowe Miasto BnO
19.11.2014 Warszawa Nocą 2014 - Sady Żoliborskie BnO
19.10.2014 UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 BnO
18.10.2014 UNTS Cup 2014 - średni 0.70 BnO
01.10.2014 Szybki Mózg 2014 - Urząd Dzielnicy Ursynów BnO
10.09.2014 Szybki Mózg 2014 - Wilanów Wysoki BnO
25.06.2014 Szybki Mózg 2014 - Morskie Oko BnO
08.06.2014 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 BnO
07.06.2014 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 BnO
07.06.2014 Szybki Mózg 2014 - Stare Miasto BnO
21.05.2014 Szybki Mózg 2014 - Chmielna BnO
09.04.2014 Szybki Mózg 2014 - Muranów BnO
12.03.2014 Warszawa Nocą 2013 - Ursynów Północny BnO
12.02.2014 Warszawa Nocą 2013 - Mariensztat BnO
15.01.2014 Warszawa Nocą 2013 - Metro Marymont BnO
11.12.2013 Warszawa Nocą 2013 - Park Skaryszewski BnO
20.11.2013 Warszawa Nocą 2013 - Szczęśliwice BnO
20.10.2013 UNTS Cup 2013 - średni 0.70 BnO
19.10.2013 UNTS Cup 2013 - sprint 0.70 BnO
25.09.2013 Szybki Mózg 2013 - Metro Stoklosy BnO
04.09.2013 Szybki Mózg 2013 - Fort Wlochy BnO
05.06.2013 Szybki Mózg 2013 - Powsin BnO
02.06.2013 Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 BnO
01.06.2013 Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 BnO
31.05.2013 Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 BnO
15.05.2013 Szybki Mózg 2013 - Os. Gorczewska BnO
17.04.2013 Szybki Mózg 2013 - Pepsi Arena BnO
13.03.2013 Warszawa Nocą 2012 - Kazury BnO
20.02.2013 Warszawa Nocą 2012 - Solec BnO
16.01.2013 Warszawa Nocą 2012 - Fasolowa BnO
12.12.2012 Warszawa Nocą 2012 - Agrykola BnO
28.11.2012 Warszawa Nocą 2012 - Dolinka Służewska BnO
21.10.2012 UNTS Cup 2012 sprint - Sprint 0.70 BnO
20.10.2012 UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 BnO
12.09.2012 Szybki Mózg 2012 - Solec BnO
22.08.2012 Szybki Mózg 2012 - G�rka Kazurka BnO
20.06.2012 Szybki Mózg 2012 - Powsin BnO
30.05.2012 Szybki Mózg 2012 - Park Szymańskiego BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Warszawa BnO
18.04.2012 Szybki Mózg 2012 - Kopa Cwila BnO
14.03.2012 Warszawa Nocą - Wielki Fina� BnO
22.02.2012 Warszawa Nocą - Obl�enie Sejmu BnO
04.01.2012 Warszawa Nocą - Zmasowany Atak BnO
15.12.2011 Warszawa Nocą - U Cyglera BnO
23.11.2011 Warszawa Nocą - Biegaj z Mistrzem BnO
15.10.2011 Puchar UNTS 2011 - �redni 0.70 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Car PaulinaDębska DorotaDominiak KamilGęstwicki KamilHowis MateuszKsiężopolska IwonaMiklaszewska IrminaMirek GracjanMaliński JakubMoryl MarcinSławiński MarcinZadora OskarŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies