Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Spójnia Warszawa
Rok założenia
Nr klubuW80
AdresWarszawa
  Wybrzeże Gdyńskie 2
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt22 839 59 89
Kontakt
Fax:22 839 22 60
E-mail:klub@ksspojnia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
29.04.2018 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 BnO
28.04.2018 IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 BnO
13.12.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E9 BnO
15.11.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E8 BnO
25.10.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E7 BnO
06.09.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E6 BnO
07.06.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E5 BnO
10.05.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E4 BnO
30.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 BnO
29.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
19.04.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E3 BnO
01.03.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E2 BnO
25.01.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E1 BnO
29.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - VI runda BnO
08.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - V runda BnO
10.09.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - IV runda BnO
11.06.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - III runda BnO
08.06.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 3 BnO
11.05.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 2 BnO
07.05.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - II runda BnO
24.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 BnO
23.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
22.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 BnO
10.04.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - I runda BnO
02.04.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 1 BnO
26.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 BnO
25.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 BnO
24.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 BnO
14.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 BnO
13.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Sztafety Sprinterskie Mix BnO
27.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E3 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E1 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E2 sprint BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies