Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Spójnia Warszawa
Rok założenia
Nr klubuW80
AdresWarszawa
  Wybrzeże Gdyńskie 2
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt22 839 59 89
Kontakt
Fax:22 839 22 60
E-mail:klub@ksspojnia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
28.04.2019 CTZ: V Warszawska Mila - etap 2 1.10 BnO
27.04.2019 CTZ: V Warszawska Mila - etap 1 1.10 BnO
29.04.2018 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 BnO
28.04.2018 IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 BnO
13.12.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E9 BnO
15.11.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E8 BnO
25.10.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E7 BnO
06.09.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E6 BnO
07.06.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E5 BnO
10.05.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E4 BnO
30.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 BnO
29.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
19.04.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E3 BnO
01.03.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E2 BnO
25.01.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E1 BnO
29.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - VI runda BnO
08.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - V runda BnO
10.09.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - IV runda BnO
11.06.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - III runda BnO
08.06.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 3 BnO
11.05.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 2 BnO
07.05.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - II runda BnO
24.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 BnO
23.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
22.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 BnO
10.04.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - I runda BnO
02.04.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 1 BnO
26.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 BnO
25.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 BnO
24.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 BnO
14.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 BnO
13.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Sztafety Sprinterskie Mix BnO
27.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E3 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E1 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E2 sprint BnO

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies