Polski Związek Orientacj Sportowej
KS OK!Sport
Rok założenia2011
Nr klubuW02
AdresWarszawa 02-781
  ul. Czapli 19a
Województwo mazowieckie
Strona wwwoksport.org.pl
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
02.09.2018 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO 0.80 BnO
01.09.2018 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w Sztafetowym BnO BnO
01.09.2018 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO 0.80 BnO
01.10.2017 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO BnO
30.09.2017 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO BnO
09.04.2017 Dorzynki po superLongu - Trening „scorelauf” BnO
08.04.2017 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 BnO
16.10.2016 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy 0.80 BnO
10.09.2016 WOM - klasyk 0.80 BnO
06.03.2016 ABC BnO 2016 - 6.03 BnO
21.02.2016 ABC BnO 2016 - 21.02 BnO
10.01.2016 ABC BnO 2016 - 10.01 BnO
12.09.2015 WOM Klasyk - klasyk 0.80 BnO
17.05.2015 Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 BnO
27.09.2014 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym Biegu na Orientację - MWiM -nocne 0.70 BnO
11.05.2014 Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 BnO
12.05.2013 Mistrzostwa Warszawy w BnO - średniodystansowe BnO
11.05.2013 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w BnO - nocne BnO

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a