Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut Dębów
Rok założenia
Nr klubuR22
AdresDębów 37-200
  Dębów 47, Przeworsk
Województwo podkarpackie
Strona wwwuks_azymut_debow.republika.pl
Kontakt
KontaktTel. 888 370 070 p. Maria Ziętek-Leśnicka
Fax:
E-mail:bizonharper@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 3 - sztafeta klubowa BnO
08.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 BnO
07.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 BnO
25.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafeta Klubowa BnO
24.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 BnO
06.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Klasyk BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
29.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 BnO
28.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety sprinterskie BnO
27.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E2 0.70 BnO
01.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E1 0.80 BnO
15.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E2 0.80 BnO
14.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E1 0.80 BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies