Polski Związek Orientacj Sportowej
LUKS Azymek
Rok założenia
Nr klubuO47
AdresZdzieszowice 47-330
  Ul. Nowa 3
Województwo opolskie
Strona www
Kontakt509819462
Kontakt
Fax:
E-mail:azymek.orient@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
27.05.2018 Mistrzostwa Polski , Puchar Najmłodszych - Etap 1 sprint RJnO
26.05.2018 Mistrzostwa Polski , Puchar Najmłodszych - Etap 2 średni RJnO
24.04.2016 MP w RJnO- klasyk, KMP I runda - MP- klasyk RJnO
23.04.2016 MP w RJnO- klasyk, KMP I runda - sprint RJnO
23.04.2016 MP w RJnO- klasyk, KMP I runda - średni RJnO
11.10.2015 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM- klasyk BnO
10.10.2015 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM- Sprint BnO
10.10.2015 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM- sztafety BnO
27.05.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Dystans klasyczny RJnO
26.05.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Dystans sprinterski RJnO
26.05.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Sztafety 2 zmianowe RJnO

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies