Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut Siedliska
Rok założenia
Nr klubuL01
AdresSitaniec 22-400
 
Województwo lubelskie
Strona wwwwww.azymutsiedliska.cba.pl
Kontakt84 616-62-10
Kontaktul. Sitaniec 422, 22-400 Zamość; Kierownik sekcji: pitt144@wp.pl
Fax:84 616-62-10
E-mail:uksazymut@o2.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
28.05.2017 Puchar Roztocza - E2 BnO
27.05.2017 Puchar Roztocza - E1-sprint 0.70 BnO
28.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 2 0.70 BnO
28.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 3 0.80 BnO
27.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 1 0.70 BnO
09.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety BnO
08.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 BnO
07.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 BnO
08.10.2011 Bieg Huberta BnO
02.05.2011 Puchar Roztocza - E2 0.70 BnO
01.05.2011 Puchar Roztocza - E1 0.70 BnO

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a