Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Patria
Rok założenia1998
Nr klubuK31
AdresMłynne 34-651
 
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.patriamlynne.pl
Kontakt(18) 337-61-58
660444292
Kontaktp. Witold Sochacki
Fax:
E-mail:witollds@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
29.07.2018 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 3 handicap BnO
28.07.2018 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 BnO
27.07.2018 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 BnO
31.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E3 1.10 BnO
30.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
29.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
24.07.2016 XIV Limanowa Cup - E3 BnO
23.07.2016 XIV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
22.07.2016 XIV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
26.07.2015 Limanowa Cup - etap 3- klasyk skrócony (handicap) BnO
25.07.2015 Limanowa Cup - etap 2- klasyk 1.10 BnO
24.07.2015 Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 BnO
27.07.2014 XII Limanowa Cup - E3 BnO
26.07.2014 XII Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
25.07.2014 XII Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
28.07.2013 Limanowa Cup - E3 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - Downhill BnO
26.07.2013 Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
16.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafeta pokolen BnO
15.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 BnO
14.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO
29.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 3 dzien BnO
28.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 BnO
27.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 BnO
05.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety BnO
05.06.2011 Limanowa CUP - E3 BnO
04.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 BnO
04.06.2011 Limanowa CUP - E2 1.05 BnO
03.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 BnO
03.06.2011 Limanowa CUP - E1 1.05 BnO
19.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafety BnO
18.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 BnO
17.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies