Polski Związek Orientacj Sportowej
WKS Wawel
Rok założenia
Nr klubuK30
AdresKraków 30-084
  ul. Podchorążych 3
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.wawelbno.pl
Kontakt(12) 613-44-65
sekcja 626-14-08
kierownik sekcji Włodek Dyzio 608311845
Kontakt
Fax:637-06-45
E-mail:wawel.bno@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
08.07.2018 Puchar Wawelu - Etap 5 1.10 BnO
07.07.2018 Puchar Wawelu - Etap 4 1.10 BnO
06.07.2018 Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 BnO
05.07.2018 Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 BnO
04.07.2018 Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 BnO
09.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E5-średni BnO
08.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 BnO
07.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 BnO
06.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 BnO
05.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 BnO
08.12.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E21 BnO
17.11.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E20 BnO
10.07.2016 Wawel Cup - E5-skrócony klasyk BnO
09.07.2016 Wawel Cup - E4-skrócony klasyk BnO
08.07.2016 Wawel Cup - E3-miejski BnO
07.07.2016 Wawel Cup - E2- klasyk BnO
06.07.2016 Wawel Cup - E1-średni BnO
11.10.2015 Kraków City Race - finał 1.10 BnO
10.10.2015 Kraków City Race - nocny sprint 0.70 BnO
12.07.2015 34. Wawel Cup - E5- skrócony klasyk BnO
11.07.2015 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 BnO
10.07.2015 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 BnO
09.07.2015 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 BnO
08.07.2015 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 BnO
31.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 BnO
30.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 BnO
08.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Klasyczny NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg sprinterski NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Sztafetowy NBnO
04.12.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Jagiellońskie BnO
13.11.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - AGH i okolice BnO
16.10.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Oświecenia BnO
13.07.2014 Wawel Cup - E5 BnO
12.07.2014 Wawel Cup - E4 1.05 BnO
11.07.2014 Wawel Cup - E3 1.05 BnO
10.07.2014 Wawel Cup - E2 1.05 BnO
09.07.2014 Wawel Cup - E1 1.05 BnO
12.06.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Czyżyny BnO
22.05.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Borek Fałęcki BnO
10.04.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Krowodrza BnO
23.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Klasyk BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sztafety BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sprint BnO
20.03.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Mistrzejowice BnO
13.10.2013 Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 BnO
14.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E5 BnO
13.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 BnO
12.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 BnO
11.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
10.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
02.07.2012 Puchar Wawelu - 3 dzien BnO
01.07.2012 Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 BnO
30.06.2012 Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Kraków BnO
25.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 BnO
23.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 BnO
26.06.2011 Puchar Wawelu - E3 BnO
25.06.2011 Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
24.06.2011 Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a