Polski Związek Orientacj Sportowej
GKS Luzino
Rok założenia
Nr klubuG27
AdresLuzino 84-242
  ul. Mickiewicza 22
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.bnogksluzino.pl.tl
Kontakt
KontaktWiesław Szmidtka, ul. Okólna 22, 84-242 Luzino, tel. 0600-931-450
Fax:
E-mail:wieslaw.szmidtka@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
23.03.2018 Gliwice Biegają z Mapą - Etap1 0.70 BnO
28.10.2017 Puchar Luzina - zima BnO
14.10.2017 Puchar Luzina - jesień BnO
15.07.2017 Puchar Luzina - lato BnO
29.04.2017 Puchar Luzina - wiosna BnO
22.10.2016 Puchar Luzina - zima BnO
15.10.2016 Puchar Luzina - jesień BnO
06.08.2016 Puchar Luzina - lato BnO
19.03.2016 Puchar Luzina - wiosna BnO
24.10.2015 Puchar Luzina - zima BnO
05.09.2015 Puchar Luzina - III runda BnO
08.08.2015 Puchar Luzina-lato 2015 - II runda BnO
14.07.2012 Puchar Luzina - II runda - II BnO
24.03.2012 Puchar Luzina - Wiosna BnO
14.05.2011 Puchar Luzina - wiosna 0.70 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies