Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut 45
Rok założenia2003
Nr klubuG17
AdresGdynia 81-578
  ul. Wiczlińska 33
Województwo pomorskie
Strona wwwazymut45gdynia.org
Kontakt(58) 629-06-48
502-283-461
502-283-467
Kontakt
Fax:(58) 698-86-88
E-mail:azymut45gdynia@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
25.08.2019 CTZ: Grand Prix Pomorza - etap 3 1.10 BnO
24.08.2019 CTZ: Grand Prix Pomorza - etap 2 1.10 BnO
23.08.2019 CTZ: Grand Prix Pomorza - etap 1 1.10 BnO
12.05.2019 CTZ: KMP I runda BnO - etap 3 1.30 BnO
11.05.2019 CTZ: KMP I runda BnO - etap 2 1.30 BnO
10.05.2019 CTZ: KMP I runda BnO - etap 1 1.30 BnO
14.03.2019 Nocny Azymut - etap 6 BnO
07.02.2019 Nocny Azymut - etap 5 BnO
24.01.2019 Nocny Azymut - etap 4 BnO
20.12.2018 Nocny Azymut - etap 3 BnO
22.11.2018 Nocny Azymut - etap2 BnO
25.10.2018 Nocny Azymut - etap 1 BnO
14.10.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym 1.30 BnO
13.10.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym 1.30 BnO
06.10.2018 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni 0.80 BnO
06.10.2018 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny 0.70 BnO
26.08.2018 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 3 1.10 BnO
25.08.2018 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 2 1.10 BnO
24.08.2018 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 1 1.10 BnO
13.05.2018 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni 0.70 BnO
17.09.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni 0.70 BnO
16.09.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk 0.80 BnO
20.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E3 1.10 BnO
19.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 BnO
18.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 BnO
14.05.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk 0.70 BnO
16.03.2017 Nocny Azymut - E6 BnO
16.02.2017 Nocny Azymut - E5 BnO
12.01.2017 Nocny Azymut - E4 BnO
15.12.2016 Nocny Azymut - E3 BnO
17.11.2016 Nocny Azymut - E2 BnO
27.10.2016 Nocny Azymut - E1 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte) 0.70 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
21.08.2016 Grand Prix Pomorza - E3 - średni BnO
20.08.2016 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk BnO
19.08.2016 Grand Prix Pomorza - E1 - średni BnO
19.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sztafety BnO
18.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - klasyk 1.30 BnO
17.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sprint 1.30 BnO
02.04.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - długi 0.70 BnO
11.10.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
10.10.2015 Puchar Pomorza - średni- VII PPom 0.70 BnO
23.08.2015 Grand Prix Pomorza - Średni BnO
22.08.2015 Grand Prix Pomorza - Klasyk BnO
21.08.2015 Grand Prix Pomorza - Sprint przedłużony BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Sprint 0.80 BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
12.10.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni - średniodystansowe 0.70 BnO
11.10.2014 Mistrzostwa Woj. Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
24.08.2014 Grand Prix Pomorza - E3 - klasyk skrócony BnO
23.08.2014 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 BnO
22.08.2014 Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 BnO
18.05.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni Mistrzostwa woj. pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
13.04.2014 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 BnO
25.08.2013 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
24.08.2013 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
23.08.2013 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
19.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 BnO
18.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 BnO
17.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety BnO
27.10.2012 Zakończenie sezonu BnO - E1 0.70 BnO
09.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - klasyk 0.70 BnO
08.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sztafet sprinterskie 2x2 BnO
24.06.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - średni 0.70 BnO
23.06.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Trójmiasto BnO
11.09.2011 Zawody Regionalne BnO 0.70 BnO
10.09.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 BnO
28.08.2011 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
27.08.2011 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
26.08.2011 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
12.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafety BnO
11.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 BnO
10.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 BnO
08.05.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO 0.80 BnO
07.05.2011 Zawody Regionalne bnO 0.70 BnO
29.08.2010 Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 BnO
28.08.2010 Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 BnO
27.08.2010 Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 BnO

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies