Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Siódemka
Rok założenia
Nr klubuG14
AdresRumia 84-230
  ul. Batorego 29
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.siodemka.rumia.pl
Kontakt(58) 710-140
Kontakt
Fax:
E-mail:bno@siodemka.rumia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
19.08.2018 XXIII Puchar Bałtyku - etap3 BnO
18.08.2018 XXIII Puchar Bałtyku - etap2 BnO
17.08.2018 XXIII Puchar Bałtyku - etp1 BnO
27.05.2018 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint 0.80 BnO
27.05.2018 Puchar Pomorza - średni 0.70 BnO
26.05.2018 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony) 0.70 BnO
21.10.2017 Puchar Rumii /Puchar Pomorza X - . BnO
24.09.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sztafety BnO
23.09.2017 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 BnO
14.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 BnO
13.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 BnO
12.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 BnO
13.05.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni 0.80 BnO
09.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte) 0.70 BnO
25.09.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk 0.80 BnO
24.09.2016 Puchar Pomorza- 8 runda - średni 0.70 BnO
15.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte BnO
14.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk 1.10 BnO
13.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk 1.10 BnO
12.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni 1.10 BnO
03.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 BnO
02.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 BnO
01.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 BnO
12.04.2015 Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 BnO
21.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Sztafet0wy 1.30 BnO
20.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 BnO
01.06.2014 Mistrzostwa woj. Pomorskiego - średniodystansowe 0.80 BnO
31.05.2014 Puchar Pomorza - III runda - sprint 0.70 BnO
04.05.2014 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
03.05.2014 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
02.05.2014 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
01.05.2014 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO
05.05.2013 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
04.05.2013 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
03.05.2013 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
30.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
29.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - sprint 0.70 BnO
27.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 BnO
26.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 BnO
25.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 BnO
31.03.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym BnO - 1 0.70 BnO
08.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Relay BnO
07.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Midlle F BnO
07.07.2011 Kaszebe OCup - E4 1.05 BnO
06.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Middle Q BnO
06.07.2011 Kaszebe OCup - E3 1.05 BnO
05.07.2011 Kaszebe OCup - E2 1.05 BnO
04.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Long BnO
04.07.2011 Kaszebe OCup - E1 1.05 BnO
03.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Sprint BnO
22.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 BnO
22.05.2011 Baltic Cup - E3 BnO
21.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sztafety BnO
21.05.2011 Baltic Cup - E2 1.05 BnO
20.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 BnO
20.05.2011 Baltic Cup - E1 BnO
00.00.0000 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies