Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Orientuś
Rok założenia1997
Nr klubuE75
AdresŁódź 92-108
  ul. Janosika 136
Województwo łódzkie
Strona wwwwww.orientuslodz.pl
Kontakt600648677
691679661
Kontakt
Fax:
E-mail:klewan@toya.net.pl, charuba.lukasz@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
22.09.2019 CTZ: KMP II runda - etap 3 BnO
21.09.2019 CTZ: KMP II runda - etap 2 BnO
20.09.2019 CTZ: KMP II runda - etap 1 1.30 BnO
12.05.2018 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1 0.80 BnO
21.10.2017 Złota Igła - . BnO
30.09.2017 Orientuj się i licz - . BnO
13.05.2017 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk 0.80 BnO
16.03.2017 Łódź Park Tour - E4 BnO
16.02.2017 Łódź Park Tour - E3 BnO
12.01.2017 Łódź Park Tour - E2 BnO
03.12.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
22.10.2016 Złota Igła - scorelauf BnO
20.10.2016 Łódź Park Tour - E7 BnO
24.09.2016 Orientuj się i licz - zawody turystyczne InO
21.09.2016 Łódź Park Tour - E6 BnO
23.06.2016 Łódź Park Tour - E5 BnO
05.06.2016 MP i MPM w BnO - sztafety sprinterskie BnO
04.06.2016 MP i MPM w BnO - sprint 1.30 BnO
08.05.2016 Łódź Park Tour - E4 BnO
23.04.2016 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - średni 0.80 BnO
17.03.2016 Łódź Park Tour - E3 BnO
06.02.2016 Łódź Park Tour - E2 BnO
14.01.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
18.04.2015 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 BnO
19.02.2015 Łódź Park Tour - AZS BnO
15.01.2015 Łódź Park Tour - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna BnO
11.12.2014 Łódź Park Tour - Stoki BnO
27.11.2014 Łódź Park Tour - Park Poniatowskiego BnO
23.10.2014 Łódź Park Tour - Park nad Jasieniem BnO
11.09.2014 Łódź Park Tour - Widzew Osiedle Batorego BnO
22.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E3 BnO
21.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E2 1.30 BnO
20.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E1 1.30 BnO
20.06.2014 Łódź Park Tour - ZOO BnO
29.05.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
05.04.2014 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 BnO
20.03.2014 Łódź Park Tour - Retkinia - Osiedle Sympatyczna BnO
19.03.2014 Łódź Park Tour - ASP BnO
20.02.2014 Łódź Park Tour - Widzew - Osiedle Chrobrego BnO
09.01.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
19.12.2013 Łódź Park Tour - Stoki BnO
07.12.2013 Mikołajkowe Zawody na Orientację - skrócony klasyk BnO
14.11.2013 Łódź Park Tour - Księży Młyn BnO
17.10.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Poniatowskiego BnO
19.09.2013 Zorientuj się na Łódź - Zdrowie BnO
23.05.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska BnO
20.04.2013 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
18.04.2013 Zorientuj się na Łódź - Stoki BnO
10.03.2013 Mistrzostwa Łodzi w Sprinterskim BnO 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Łódź BnO
28.05.2011 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
17.10.2010 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 BnO

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies