Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Metalowiec
Rok założenia
Nr klubuE17
AdresŁódź 93-177
  ul. Jachowicza 1
Województwo łódzkie
Strona www
Kontakt42 684 37 93
KontaktStanisław Deszcz stanley70@op.pl
Fax:
E-mail:metalowiec.lodz@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
15.09.2018 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 1 0.70 BnO
24.03.2018 Powitanie wiosny - etap1 0.80 BnO
09.09.2017 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 BnO
07.05.2017 VII Nawigator Pre-O - . Trail-O
25.03.2017 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk 0.70 BnO
29.10.2016 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk 0.70 BnO
14.05.2016 Navigator - OP Trail-O
02.04.2016 Powitanie wiosny - skrócony klasyk 0.80 BnO
03.10.2015 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - E1 BnO
21.03.2015 Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 BnO
18.10.2014 Mistrzostwa Łodzi - Nocne 0.70 BnO
10.05.2014 V Zawody w Orientacji Precyzyjnej Nawigator - PreO 1.00 Trail-O
29.03.2014 Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 BnO
23.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E2 Trail-O
22.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E1 Trail-O
23.03.2013 Powitanie Wiosny 0.80 BnO
02.04.2011 Powitanie Wiosny 0.70 BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies