Polski Związek Orientacj Sportowej
WKS Śląsk
Rok założenia1986
Nr klubuD95
AdresWrocław 53-434
  ul. Oporowska 62
Województwo dolnośląskie
Strona wwwwww.bno.pl
Kontakt(71) 7337777
Kontakt
Fax:(71)7337779
E-mail:kajo@bno.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
27.05.2018 Zorientuj się na Dobroszyce - 1 runda middle 0.80 BnO
29.04.2018 Puchar Śleży - klasyk 0.70 BnO
21.03.2018 5 Etap WNOF18 - nocny sprint BnO
14.02.2018 4 Etap WNOF18 - nocny sprint BnO
15.03.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E5 BnO
08.02.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E4 BnO
18.01.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E3 BnO
14.12.2016 Wrocław Night O-Fight 17 - E2 BnO
23.11.2016 Wrocław Night O-Fight 17 - E1 BnO
15.03.2016 Wrocław Night O-Fight - 5 Etap BnO
23.02.2016 Wrocław Night O-Fight - 4 Etap BnO
12.01.2016 Wrocław Night O-Fight - 3 Etap BnO
07.11.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Sztafeta- Seniorzy BnO
18.10.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Sztafeta BnO
18.10.2015 Zielony Wrocław 2015 - E5 BnO
17.10.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 BnO
08.09.2015 Zielony Wrocław 2015 - E4 BnO
02.06.2015 Zielony Wrocław 2015 - E3 BnO
19.05.2015 Zielony Wrocław 2015 - E2 BnO
21.04.2015 Zielony Wrocław 2015 - E1 BnO
17.03.2015 Wrocław Night O-Fight - 5 Etap- nocny sprint BnO
07.10.2014 Zielony Wrocław - Gądów Mały BnO
16.09.2014 Zielony Wrocław - Leśnica BnO
17.06.2014 Zielony Wrocław - Park Brochowski BnO
27.05.2014 Zielony Wrocław - Pergola BnO
18.05.2014 O-Games 2014 - Skrócony Klasyk BnO
17.05.2014 O-Games 2014 - Sprint 1.05 BnO
06.05.2014 Zielony Wrocław - Ostrów Tumski BnO
11.03.2014 Wrocław Night O-Fight - Osiedle Kosmonautów BnO
11.02.2014 Wrocław Night O-Fight - Osiedle Huby BnO
14.01.2014 Wrocław Night O-Fight - Stadion Wrocław BnO
10.12.2013 Wrocław Night O-Fight - Park Brochowski BnO
19.11.2013 Wrocław Night O-Fight - Wyższa Szkoła Oficerska BnO
15.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sztafeta klubowa BnO
14.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 BnO
13.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 BnO
16.06.2013 Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 BnO
15.06.2013 Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 BnO
19.03.2013 Wrocław Night O Fight - Strzelnica WKS Śląsk BnO
05.03.2013 Wrocław Night O Fight - Aquapark BnO
22.01.2013 Wrocław Night O Fight - Sky Tower BnO
08.01.2013 Wrocław Night O Fight - Lotnicze Zakłady Naukowe BnO
04.12.2012 Wrocław Night O Fight - Lasek Sołtysowicki BnO
24.06.2012 Puchar Ślęży - Klasyk 1.05 BnO
23.06.2012 Puchar Ślęży - E1 1.05 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Wrocław BnO
06.03.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Handicap BnO
14.02.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Wejscie Wyjscie BnO
10.01.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Knockout Sprint BnO
20.12.2011 Wrocław Night O Fight 2012 - Micro O BnO
29.11.2011 Wrocław Night O Fight 2012 - Start Masowy BnO
10.09.2011 Puchar Śląska 0.70 BnO
19.06.2011 XXIII Puchar Ślęży 1.05 BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies