Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Paulinum
Rok założenia
Nr klubuD93
AdresJelenia Góra 58-500
  ul. Słowackiego 14
Województwo dolnośląskie
Strona wwwmkspaulinum.jgora.pl/
Kontakt660685516
Kontakt
Fax:
E-mail:dutkiewiczdamian@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 3 1.10 BnO
11.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 2 1.10 BnO
10.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 1 1.10 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg sprinterski 0.80 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy 0.70 BnO
08.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 BnO
07.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - sprint BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - średni BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2 BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety BnO
03.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E2-sprint 0.80 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E1-średni BnO
24.10.2015 XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 BnO
20.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg Sztafetowy BnO
19.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - Sprint-ANULOWANY BnO
19.08.2012 Grand Prix Polonia - 3 dzien BnO
18.08.2012 Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 BnO
17.08.2012 Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Dolnego Śląska w średniodystansowym BnO Puchar Paulinum 0.80 BnO
14.08.2011 Grand Prix Polonia - E3 BnO
13.08.2011 Grand Prix Polonia - E2 1.05 BnO
12.08.2011 Grand Prix Polonia - E1 1.05 BnO
29.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Średniodystansowy 0.70 BnO
28.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies