Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
E70 MUKS Junior Ochędzyn
G11 PKO Harpagan Gdańsk
W03 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
S04 SnRRON "Tur Borówka" Katowice Katowice
G30 Stowarzyszenie Aktywni Gdynia
W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
P35 UKS Arkady Raszków
E71 UKS Azymut Pabianice
G17 UKS Azymut 45 Gdynia
R22 UKS Azymut Dębów Dębów
L01 UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Z05 UKS Błyskawica Dębołęka
P03 UKS Dąb Leszno Leszno
F49 UKS Energetyk Dychów
W83 UKS Falenica Warszawa
E73 UKS GOK Galewice Galewice
E11 UKS Grom Sokolniki
B10 UKS Integracja-Kormoran Augustów
S28 UKS Kometa Gliwice
O27 UKS Lotna Zdzieszowice
D02 UKS Orientpark.pl Iwiny
E75 UKS Orientuś Łódź
K35 UKS Orlik Rajbrot Rajbrot
W81 UKS OSiR Góra Kalwaria
K31 UKS Patria Młynne
S51 UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik
G14 UKS Siódemka Rumia
S03 UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
N01 UKS Technik Ruciane-Nida Ruciane-Nida
Z06 UKS Traper Złocieniec
G05 UKS Włóczykij Osiek
E76 UKS Załęczak Załęcze Małe
G03 UMKS Kwidzyn Kwidzyn
N61 UMKS ORKAN Ostróda
W87 UNTS Warszawa
P69 WKS Grunwald Poznań
D95 WKS Śląsk Wrocław
K30 WKS Wawel Kraków
poprzednie1 [2]345następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies