Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
E70 MUKS Junior Ochędzyn
G11 PKO Harpagan Gdańsk
W03 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
S04 SnRRON "Tur Borówka" Katowice Katowice
G30 Stowarzyszenie Aktywni Gdynia
W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
P35 UKS Arkady Raszków
E71 UKS Azymut Pabianice
G17 UKS Azymut 45 Gdynia
R22 UKS Azymut Dębów Dębów
L01 UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Z05 UKS Błyskawica Dębołęka
P03 UKS Dąb Leszno Leszno
F49 UKS Energetyk Dychów
W83 UKS Falenica Warszawa
E73 UKS GOK Galewice Galewice
E11 UKS Grom Sokolniki
B10 UKS Integracja-Kormoran Augustów
S28 UKS Kometa Gliwice
O27 UKS Lotna Zdzieszowice
D02 UKS Orientpark.pl Iwiny
E75 UKS Orientuś Łódź
K35 UKS Orlik Rajbrot Rajbrot
W81 UKS OSiR Góra Kalwaria
K31 UKS Patria Młynne
S51 UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik
G14 UKS Siódemka Rumia
S03 UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
N01 UKS Technik Ruciane-Nida Ruciane-Nida
Z06 UKS Traper Złocieniec
G05 UKS Włóczykij Osiek
E76 UKS Załęczak Załęcze Małe
G03 UMKS Kwidzyn Kwidzyn
N61 UMKS ORKAN Ostróda
W87 UNTS Warszawa
P69 WKS Grunwald Poznań
D95 WKS Śląsk Wrocław
K30 WKS Wawel Kraków
poprzednie1 [2]345następne
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies