Polski Związek Orientacj Sportowej
KARTOGRAFOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0002 Bartczak Jarosław 1998-01-01 1
0004 Chachurski Ryszard 2001-01-01 1
0006 Dutkiewicz Damian 2003-01-01 1
0007 Dyzio Włodzimierz 2001-01-01 1
0013 Kozłowski Jacek 2009-03-15 1
0014 Kryjomski Jerzy 2001-01-01 1
0018 Motała Michał 2001-01-01 1
0020 Nowak Remigiusz 2001-01-01 1
0022 Parzewski Jerzy 2013-05-05 1
0023 Sierzputowski Piotr 1989-01-01 1
0025 Skorupa Mariusz 2001-01-01 1
0027 Sobiegraj Marek 2003-01-01 1
0029 Szepelak Jan 2001-01-01 1
0030 Tarnowski Mirosław 1993-01-01 1
0031 Trzpil Lech 1986-01-01 1
0035 Zieliński Paweł 2001-01-01 1
0038 Krzyśko Maciej 2008-08-13 0
0041 Dwojak Wojciech 2009-03-15
0043 Cegiełka Damian 2010-10-01
0044 Majasow Konstiantyn 2011-04-09
0046 Fijor Waldemar 2012-06-14
0047 Ciszek Marcin 2001-01-01 z l
0048 Piekarski Ryszard 2013-03-21 2010-01-16
0050 Patejko Przemysław 2000-03-21
0053 Wołowczyk Krzysztof 2016-12-04 2016-12-04
0056 Szmulkowski Adam 2013-03-21 2010-01-16
0057 Prasał Jakub 2013-09-05
0058 Morawski Jacek 2013-03-03
0061 Biederman Paweł 2013-11-25 201
0069 Jurczyk Tomasz 2013-11-25 201
0074 Krempiński Piotr 2013-11-25 201
0076 Mazan Bartłomiej 2013-11-25 201
0079 Nitsch Tomasz 2013-11-25 201
0084 Świerczyński Hubert 2013-11-25 201
0088 Chmielecki Piotr 2013-11-25 201 2009-03-15
0089 Olech Andrzej 2014-07-09
0092 Zdanowicz Jan 2014-11-04
0096 Ciastek Bogusław 2014-12-07 2014-12-07
0099 Deptuła Jerzy 2014-12-07 2014-12-07
0106 Marek Mirosław 2014-12-07 2014-12-07
0107 Niewiedziała Robert 2014-12-07 2014-12-07
0108 Nowak Jacek 2014-12-07 2014-12-07
0114 Szulżycki Kazimierz 2014-12-07 2014-12-07
0117 Olech Przemysław 2014-12-07 2014-12-07
0119 Krochmal Andrzej
0122 Biederman Marcin 2016-12-04 2016-12-04
0126 Dobiecki Artur 2016-12-04 2016-12-04
0128 Kaczmarek Damian 2016-12-04 2016-12-04
0132 Kula Mateusz 2016-12-04 2016-12-04
0135 Marcinkiewicz Grzegorz 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies