Polski Związek Orientacj Sportowej
KARTOGRAFOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0002 Bartczak Jarosław 1998-01-01 1
0004 Chachurski Ryszard 2001-01-01 1
0006 Dutkiewicz Damian 2003-01-01 1
0007 Dyzio Włodzimierz 2001-01-01 1
0013 Kozłowski Jacek 2009-03-15 1
0014 Kryjomski Jerzy 2001-01-01 1
0018 Motała Michał 2001-01-01 1
0022 Parzewski Jerzy 2013-05-05 1
0023 Sierzputowski Piotr 1989-01-01 1
0025 Skorupa Mariusz 2001-01-01 1
0027 Sobiegraj Marek 2003-01-01 1
0029 Szepelak Jan 2001-01-01 1
0030 Tarnowski Mirosław 1993-01-01 1
0031 Trzpil Lech 1986-01-01 1
0038 Krzyśko Maciej 2008-08-13 0
0041 Dwojak Wojciech 2009-03-15
0046 Fijor Waldemar 2012-06-14
0048 Piekarski Ryszard 2013-03-21 2010-01-16
0050 Patejko Przemysław 2000-03-21
0056 Szmulkowski Adam 2013-03-21 2010-01-16
0057 Prasał Jakub 2013-09-05
0058 Morawski Jacek 2013-03-03
0061 Biederman Paweł 2013-11-25 201
0067 Galicz Karol 2013-11-25 201
0068 Gędziorowski Maciej 2013-11-25 201
0069 Jurczyk Tomasz 2013-11-25 201
0071 Kopczyński Adrian 2013-11-25 201
0074 Krempiński Piotr 2013-11-25 201
0076 Mazan Bartłomiej 2013-11-25 201
0077 Morawska Maja 2013-11-25 201
0079 Nitsch Tomasz 2013-11-25 201
0082 Sokalski Dariusz 2013-11-25 201
0083 Szuryga Bartosz 2013-11-25 201
0084 Świerczyński Hubert 2013-11-25 201
0085 Wiejacki Janusz 2013-11-25 201
0088 Chmielecki Piotr 2013-11-25 201 2009-03-15
0089 Olech Andrzej 2014-07-09
0092 Zdanowicz Jan 2014-11-04
0096 Ciastek Bogusław 2014-12-07 2014-12-07
0097 Cieśla Hubert 2014-12-07 2014-12-07
0099 Deptuła Jerzy 2014-12-07 2014-12-07
0107 Niewiedziała Robert 2014-12-07 2014-12-07
0108 Nowak Jacek 2014-12-07 2014-12-07
0114 Szulżycki Kazimierz 2014-12-07 2014-12-07
0116 Zgoda Piotr 2014-12-07 2014-12-07
0117 Olech Przemysław 2014-12-07 2014-12-07
0118 Pachnik Wojciech 2015-05-06 2009-03-15
0119 Krochmal Andrzej
0121 Becmer Damian 2016-12-04 2016-12-04
0122 Biederman Marcin 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies